Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oricand, cu placere

 

O avea dubla personalitate :)

Si o dezvolta pe a treia :goodposting:

 

De acord cu tine, pan' la aiurea. Ma inflacarez aiurea uneori dar certurile in care ma bag au si ele un scop.

Si in special cand sunt facut cu ou si cu otet, e dreptul meu sa ma apar. Valabil si in cazul in care se ia cineva

de prietenii mei. Cu alte cuvinte nu exista cazuri in care sa fi intervenit aiurea sau sa fi jignit pe cineva pe nedrept.

Cata pasiune cumulata in 40 de kile :agree:

 

`neatza soldatzilor!

Am pierdut niste evenimente de pe-aici...

Tu cine esti? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 bune drogurile???

:goodposting:

 

lux :agree:

 

65, rautate mica :) :kiss:

Iarta-mi estimarea eronata :)

 

----

update-uri din birou

----

 

* La judecata de apoi cand vine isus nu mai ai ce sa mai contesti. Toata lumea accepta lucrul asta si lumea se imparte de-o parte si de alta. Lucrurile sunt clare.

 

* Cumva particula o ia prin ambele parti, asta e ideea, intelegi? Asta e chestia... ma... e, practic daca blochezi partea aia, asta ar sti ce se intampla pe aici (fascicul de lumina).

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce v-a apucat cu masteru??? :goodposting:

 

Dupa facultate as pleca o perioada prin strainezia sa lucrez, sa-mi deschid orizonturile :agree:)))

Si daca ma ratez, ma-ntorc in tara si stau pe un salariu decent cat sa am un leasing de masina, motoreta si o casa cu printu :kiss:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce v-a apucat cu masteru??? :goodposting:

 

Dupa facultate as pleca o perioada prin strainezia sa lucrez, sa-mi deschid orizonturile :agree:)))

Si daca ma ratez, ma-ntorc in tara si stau pe un salariu decent cat sa am un leasing de masina, motoreta si o casa cu printu :kiss:)

 

 

Vrem sa ne cladim si noi un trai mai bun :) Multumim.Bafta si tie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrem sa ne cladim si noi un trai mai bun :) Multumim.Bafta si tie!

Nu te gandi ca ma duc la cules capsune :goodposting:))

 

Ideea ca masteru ma mai tine legata 1 an jumate sau 2 ani, ma sperie :agree:

 

Ma mai gandeam si la faptul ca nu are valoare foarte mare masterul romanesc, in schimb sunt multe certificari internationale care adauga greutate CV-ului. Teoria o invatam si singuri :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASE???? :goodposting:

 

Ce-ti veni? Eu acolo am facut facultatea si nu mai vreau sa aud de ei...

 

hey

lasa ca-i bine la ASE , eu as mai vrea sa-l mai fac odata .... mi-a placut mult ,

mai am anul asta si dau divort de el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era odata un barbat care avea trei iubite, dar nu stia cu care sa se insoare. Deci a decis sa-i dea fiecareia cate 5000 de dolari ca sa vada cum ii cheltuie fiecare.

Prima iese in oras si se machiaza de toti banii. Isi ia haine noi, isi schimba coafura, isi face manichiura, pedichiura, tot tacamul si-i zice barbatului: "Am cheltuit banii ca sa fiu frumoasa pentru tine pentru ca te iubesc asa de mult."

A doua a iesit in oras si a cumparat crose noi de golf, un CD player, un televizor si o combina si i le-a dat barbatului. I-a zis: "Am cumparat aceste cadouri pentru tine cu banii pentru ca te iubesc asa de mult."

Cea de-a treia ia cei 5000 de dolari si-i investeste in actiuni, isi dubleaza suma, returneaza cei 5000 de dolari barbatului si reinvesteste restul. Ea i-a zis: "Investesc restul banilor pentru viitorul nostru, pentru ca te iubesc atat de mult."

S-a gandit el mult si tare despre cum au cheltuit femeile banii si a decis sa se insoare cu cea cu tatele cele mai mari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...