Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vine cineva la mare la întrunirea de la Mamaia weekend-ul ăsta? :)

 

Intalnire de chopperisti alcolisti :D. Daca va incadrati la vreuna din categorii...

 

Glumesc. Eu nu vin, am programat sambata zi de Amckart.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva un magazin moto pe langa romana..si nu ala de la metrou..sau universitate?..sa mi iau niste bujii repede

va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa fie posibil (stiu ca mai e zapada) as vrea sa bag un Transfagarasan. Stie cineva cum e drumul? Se mai baga careva?

 

 

ÂŞtiu eu drumul, am fost vara trecută, dar e destul de prost. Mie nu-mi vine să-mi bag motorul pe acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie careva un magazin moto pe langa romana..si nu ala de la metrou..sau universitate?..sa mi iau niste bujii repede

va salut

 

Du-te in Militari la Elite daca nu te grabesti...acolo nu cred ca mai gasesti magazine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergem dinspre Sibiu, pana la Balea si apoi ne intoarcem.

 

Sonea, pentru tine special:

 

Un ardelean si un oltean în tren. La un moment dat li se face foame, ardeleanul scoate slana si chita, brisca si începe sa manânce. Olteanul scoate niste fâte de peste, manânca putin peste si pune grijuliu oasele pe un ziar... Ardeleanul îl vede si-l întreaba:

- Ma oltene da ce faci cu oasele cele?

- Oohoo!.. oasele astea sunt foarte bune, deosebit de sanatoase, contin fosfor si asta ne face pe noi oltenii asa destepti!

Sta ardeleanul, se gândeste, si în final îi propune olteanului sa faca schimb de mâncare. Acum olteanul se înfrupta din chita si slana, iar ardeleanul cu o figura scârbita încearca sa rontaie oasele de peste...

- Ma oltene, bag sama ca m-ai pacalit cu oasele astea de peste...

- Pai vezi, nici n-ai gustat bine si te-ai desteptat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bancul e de ...... cred ca-l stiu de pe la 10 ani. (ca sa vedeti si voi ca revin bancurile vachi)

(Parca moldovenii sunt cu 'chilot', 'chicior', 'chiscat',.....)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bbl, zapada nu prea mai e. am fost cu tata cu masina de curand..drumul e praf..numai denivelari, gropi, nisip, incercari nereusite de a astupa gaurile. nu te duce. pierdere de timp si omor de suspensii. doamne fereste sa mai si cazi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergem dinspre Sibiu, pana la Balea si apoi ne intoarcem.

 

De la Sibiu la Bâlea e miÂşto drumul. Pe acolo m-aÂş băga Âşi eu, dar să facem asta într-un weekend. Să rămânem peste noapte în Sibiu, de exemplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bancul e de ...... cred ca-l stiu de pe la 10 ani. (ca sa vedeti si voi ca revin bancurile vachi)

(Parca moldovenii sunt cu 'chilot', 'chicior', 'chiscat',.....)

 

Stiu ca e vechi, dar e bun.

 

 

bbl, zapada nu prea mai e. am fost cu tata cu masina de curand..drumul e praf..numai denivelari, gropi, nisip, incercari nereusite de a astupa gaurile. nu te duce. pierdere de timp si omor de suspensii. doamne fereste sa mai si cazi..

 

 

Din cate stiu eu de la altii partea Sibiu-Balea e buna. Ai fost si pe acolo sau doar partea de Arges. Aia stiu ca e praf, nici nu intentionam sa merg pe acolo.

 

Borris, ar merge si cu innoptare la Balea. Nu stiu daca e ceva acolo, nu am fost niciodata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e vechi, dar e bun.

 

 

 

 

 

Din cate stiu eu de la altii partea Sibiu-Balea e buna. Ai fost si pe acolo sau doar partea de Arges. Aia stiu ca e praf, nici nu intentionam sa merg pe acolo.

 

Borris, ar merge si cu innoptare la Balea. Nu stiu daca e ceva acolo, nu am fost niciodata.

 

 

cind vreti sa mergeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cind vreti sa mergeti?

 

 

cred ca e pierdere de timp si de benzina ... pana ajungi la sibiu ...ti se lungesc urechile.

am vb acum vreo luna cand am fost la baraj la vidraru, cu un tip care tocmai coborase cu motoru de la balea.

drumul praf, omul terminat...se oprise sa se odihneasca , ca-l dureau mainile. mi-a zis ca era sa tranteasca motorul de vreo 3 ori.

numai gropi, pietris, etc ... in ultimul tunel inainte de vidraru, ai toate sansele sa rupi masina ... nu as mai baga pe acolo nici

lada niva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...