Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

:bounce:

Ok, bine, intre cora si mall, pe celalalt sens, dupa Lukoil, pana la trecerea de cale ferata, in dreapta :D))

Stiam. Pai din lumea care se mai arata pe topicul asta sunt pe acolo Kali si Chopperica. Mai e si un nene cu un Transalp. Astia in careul de blocuri. Mai sunt pe acolo si Jordy si inca vreo 2-3 dar nu stiu exact in care din blocuri.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam. Pai din lumea care se mai arata pe topicul asta sunt pe acolo Kali si Chopperica. Mai e si un nene cu un Transalp. Astia in careul de blocuri. Mai sunt pe acolo si Jordy si inca vreo 2-3 dar nu stiu exact in care din blocuri.

 

Multumesc, dar eu faceam referire la un ninja verde cu negru si la 2 vitezane cu care ma intersectez dimineata :bounce:

Pe transalpist l-am vazut doar de cateva ori :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care are un gixxer k4-5 negru, suzuki scris cu rosu, jante aurii? m`am intalnit cu el pe la gorjului. din cartier? eu ala cu motor negru cu gri si cu semn de incepator :bounce:

p.s. ce dracu i`a apucat azi ca au bagat de 2 ori mai multa apa pe bulevard:| deja se facusera lacuri..si abia o spalasem:((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, dar eu faceam referire la un ninja verde cu negru si la 2 vitezane cu care ma intersectez dimineata :bounce:

Pe transalpist l-am vazut doar de cateva ori :D

 

Pai avem asa: Kali, Choparica, Jordy, Eu. Astia asa care mai intram pe aici.

 

Nenea cu ninja sta pe langa mine, dar ne stim doar din vedere. Ce fel de vitezane? Una din ele e suzuki GsxR cu nr de prahova (albastra)? Daca da, e Mandibula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O SA REAINCEAPA SI BAIETELUL SA INTRE,NU VA LASA ASA DE CAPUL VOSTRU.iNCEPE SEZONUL DE POLI?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar trebui sa incepem sa facem intalnirea saptamanala .Propun Joi la 20 la ceraceaqfuri.Cine se baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar trebui sa incepem sa facem intalnirea saptamanala .Propun Joi la 20 la ceraceaqfuri.Cine se baga?

 

 

Joia e intalnirea CBR-istilor. Asa ca eu apar mai tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare: si unde se intalnesc cbr-istii? :D

 

 

Piata Constitutiei, vezi mai multe detalii de topicul dedicat posesorilor de cbr f. Oricum avem si RR pe acolo.

 

Dupa noi vin cei cu Hornet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume, lume

 

Propun data de 4 iulie pentru Transfagarasan. Daca vremea e nefavorabila amanare pentru 11 Iulie.

 

Cine merge?

 

Detalii despre drum AICI

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am de gind sa fac transfagaraseanul pe 4 insa dupa capul meu. Plec pe la 7:30-8 din Bucuresti (ma gindesc inca daca merg glont la Pitesti sau o iau pe la Brasov) si apoi transu si pe seara (poate chiar dupa-amiaza) trebuie sa ajung pe la Valea Sadului unde-i adunare de Dominatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasule nu e de mers de la Vidraru in sus,drumul e rau de tot.......Cred ca vin si eu.In concluzie vine cineva joi sau ma duc mai tarziu sa-l astept pe nasu?Cred ca ar fi cazul sa ne mai vedem toti ca parca suntem dusmani,asa de rar ne vedem....

 

Nu exista scuza pt absenti,puteti veni doar cu scutiri medicale vizate la cabinetul liceului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasule nu e de mers de la Vidraru in sus,drumul e rau de tot.......Cred ca vin si eu.In concluzie vine cineva joi sau ma duc mai tarziu sa-l astept pe nasu?Cred ca ar fi cazul sa ne mai vedem toti ca parca suntem dusmani,asa de rar ne vedem....

 

Nu exista scuza pt absenti,puteti veni doar cu scutiri medicale vizate la cabinetul liceului.

 

 

 

Nu de la Vidraru, urcam pe partea nordica.

 

Asadar traseul este:

 

Bucuresti-Pitesti-Rm. Valcea-Sibiu-Cartisoara-Transfagarasan-Balea si retur prin Brasov, eventual Cheia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasule nu e de mers de la Vidraru in sus,drumul e rau de tot.......Cred ca vin si eu.In concluzie vine cineva joi sau ma duc mai tarziu sa-l astept pe nasu?Cred ca ar fi cazul sa ne mai vedem toti ca parca suntem dusmani,asa de rar ne vedem....

 

Nu exista scuza pt absenti,puteti veni doar cu scutiri medicale vizate la cabinetul liceului.

 

Eu vin joi. La ce oră Âşi unde?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'LL BE GONE TILL NOVEMBER !

 

1. io nu ma intalnesc cu nimeni ...sau cel putin nu vad

2. joi numai tiganii fac bairam.

3. propun ziua de marti - fara motiv, asa mi-a venit mie.

4. gasiti si voi o carciuma unde o sticla de pepsi sa nu fie un lux.

5. sonex....in poli nu cred ca se mai poate intra cu motoare; cu table da, asta in cazul in care ai mai luat lectii.

6. mai gasesc eu ceva de scris, dar mai tarziu.

 

 

7. mda....am gasit :

8. vineri 26.06 la teatrul nottara se joaca HANGITA ( sau hangitza ). luati-va bilete din timp, ca daca iar anuleaza piesa, va sparg la buci.

Editat de mandibula
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello lume wave.gif

care stati pe Str. Cupolei, sau prin imprejurimi? Adica intre Cora si Mall?

beer.gif

Langa MegaImage

 

5. sonex....in poli nu cred ca se mai poate intra cu motoare; cu table da, asta in cazul in care ai mai luat lectii.
De mine nu s-a luat nimeni cand am intrat si Piranha e un loc bun pt. pepsi :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I'LL BE GONE TILL NOVEMBER !

 

1. io nu ma intalnesc cu nimeni ...sau cel putin nu vad

2. joi numai tiganii fac bairam.

3. propun ziua de marti - fara motiv, asa mi-a venit mie.

4. gasiti si voi o carciuma unde o sticla de pepsi sa nu fie un lux.

5. sonex....in poli nu cred ca se mai poate intra cu motoare; cu table da, asta in cazul in care ai mai luat lectii.

6. mai gasesc eu ceva de scris, dar mai tarziu.

 

 

7. mda....am gasit :

8. vineri 26.06 la teatrul nottara se joaca HANGITA ( sau hangitza ). luati-va bilete din timp, ca daca iar anuleaza piesa, va sparg la buci.

 

Cum să n-ai voie cu motorul în Poli? Eu chiar ieri am trecut pe acolo...

 

 

Si că tot veni vorba de teatru, ia uite ce părere are băiatu' ăsta despre teatru :D

 

http://www.piticigratis.com/2009/06/teatru...cacati-cu-ochi/

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mandibula nu mai pot sa tin in mine ce ai facut si o sa marturisesc Roxanei cum astepti scolaritele sa le tragi de gheozdanele.Cu tablele daca vrei sa ajungi la nivelul meu iti recomand cartea pe care am scris-o Arta de a da cu zarul.......E bine la Cearceafuri pt ca vezi motoreta tot timpul.Cearceafuri este terasa de vis a vis de Sir intre covrigarie si casa verde.Dar una peste alta te primim in grupul nostru chiar daca nu vezi,daca ai uitat eu si Buburuza suntem cam surzi.....dar mai ales ea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...