Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

mda... cica daca voi fii cuminte, ma are in vedere mos craciun , la pastele cailor.

 

care stie unde gasesc un kit de curatat si uns filtrul de aer ( preferabil K&N )

 

 

http://www.louis.de/_10a9bf8a34195cb3b24b1...tnr_gr=10004248

 

comanda la kronau sau poate au pe stoc ....codul este 10004248 = 10 euro ...louis.de

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io zic pas la intalnire (editie). Chopi s-ar putea sa apara. Poate apar si eu, da' mult mai tarziu, ca nu stiu cand scap.

 

 

Poate reusesti sa jungi ca nu ne-am mai vazut de multa vreme :bounce:

 

 

unde este locatia ?

 

Este la Lujerului, vis-a-vis de SIR, cum vii dinspre Cora pe partea dreapta. Daca nu te descurci suna la 0722353347. Eu s-ar putea sa intarzii putin ca mai am ceva de facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem si noi ceva duminica?Poate o scurta plimbare.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem si noi ceva duminica?Poate o scurta plimbare.....

 

eu ma bag ... vroiam sa merg sambata la pranz pana la mare insa nu sunt sigur ca imi mai arde dupa ce muncesc pana la 2 dupa-amiaza ...daca va strangeti la o plimbare merg si eu daca nu ....atunci dau o fuga la mare sau la munte

 

eu propun sa mergem dupa boris .... la paris :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claman, din cate stiu eu, fiecare se imparte weekend-ul asta in zarea lui. Poate we viitor.

 

Ruxi: La multi ani, inca o data! :lol:

 

Si acum..... sa urmarim cu totii...: :)

 

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claman, din cate stiu eu, fiecare se imparte weekend-ul asta in zarea lui. Poate we viitor.

 

Ruxi: La multi ani, inca o data! :lol:

 

Si acum..... sa urmarim cu totii...: :)

 

 

mergem altadata , mai este destul din vara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claman, din cate stiu eu, fiecare se imparte weekend-ul asta in zarea lui. Poate we viitor.

 

Ruxi: La multi ani, inca o data! :lol:

 

Si acum..... sa urmarim cu totii...: :D

 

 

Merci frumos pentru urari si va multumesc din suflet pentru cadou, a fost foarte foarte frumos :)

Nu mi-ai zis ca aveai o camera ascunsa si ca l-ai filmat pe Shonea :P Trebuie sa recunoastem ca are talent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca mi-a stat inima cand am citit ce a scris Kali, ma gandeam ca cine stie poate ma vad pe you toube.....

Noi multumim Ruxandra ne simtiram cam prea bine.Schimbam ziua sa ne vedem miercuri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot acolo. Joi. 8.30.

E ok tovarasi?

 

pentru mine e ok

cred ca de data asta o sa iau un cearceaf sa-l agat de umbrela sa nu mai caute altii locatia , ca eu ma tot uitam dupa cearceafuri

Mesaj completat

dar nu gasiti si voi alta terasa ca aici e cam aiurea cu parcatul motocicletei pe trotuar , nu prea sunt locuri

 

de ex. este o terasa misto cand treci rondul de la cora o iei prin dreapta pe langa cele doua benzinarii si dupa spalatoria de pe dreapta este terasa asta ,chiar inainte de intersectia mare cu bd timisoara de la plaza, si e loc garla de parcare

 

plus ca se mananca bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai subtire cu mancatul ca o sa ma carati cu roaba acasa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru mine e ok

cred ca de data asta o sa iau un cearceaf sa-l agat de umbrela sa nu mai caute altii locatia , ca eu ma tot uitam dupa cearceafuri

Mesaj completat

dar nu gasiti si voi alta terasa ca aici e cam aiurea cu parcatul motocicletei pe trotuar , nu prea sunt locuri

 

de ex. este o terasa misto cand treci rondul de la cora o iei prin dreapta pe langa cele doua benzinarii si dupa spalatoria de pe dreapta este terasa asta ,chiar inainte de intersectia mare cu bd timisoara de la plaza, si e loc garla de parcare

 

plus ca se mananca bine

 

Sună bine. Hai s-o încercăm joia asta. ÂŞi mie mi se pare că la cearceafuri stăm cam înghesuit. Cred că din cauza lui ÂŞonex care Âşi-a mai pus două cefe pe lângă aia pe care o avea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sună bine. Hai s-o încercăm joia asta. ÂŞi mie mi se pare că la cearceafuri stăm cam înghesuit. Cred că din cauza lui ÂŞonex care Âşi-a mai pus două cefe pe lângă aia pe care o avea :lol:

 

e frumos si la cearceafuri dar e aiurea cu trotuarul ala mic , hai sa incercam si dincolo

Mesaj completat

http://www.cokelivepeninsula.ro/ro/#home

 

care va bagati la un we in targu mures ? plecare sambata dis de dimineata , campare ( 20 lei cort)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e frumos si la cearceafuri dar e aiurea cu trotuarul ala mic , hai sa incercam si dincolo

Mesaj completat

http://www.cokelivepeninsula.ro/ro/#home

 

care va bagati la un we in targu mures ? plecare sambata dis de dimineata , campare ( 20 lei cort)

 

Sună interesant. Care ar fi traseul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sună interesant. Care ar fi traseul?

 

Traseul ar fi la dus .... cheia , brasov , tg mures , iar la intoarcere se discuta acolo , un prieten cauta cazare la pensiune mai ieftin ,eu insa as merge pe cort mai ales ca sunt locuri de campare in complexul unde se tine "balamucul"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...