Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Aoleu ce mi-ai adus aminte de JJ cind zicea ca-si musca destele. :)(ca sa se abtina sa nu scrie o prostie porcoasa)

 

:) si eu gandit aceeasi treaba cred...uf nu degeaba JJ mon ami :D .....dar cre dca el ajuns la coate de cate ori se abtine

Mesaj completat

Toate fetele pe borris ,de sonea ati uitat ?

 

pe borrris sub borrris...e un zeu ce sa mai;))))))

e masculul omega ca sa-l parafrazez pe Aleko

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

da,si noi te iubim

 

oooooh how sweet...da cred ca i s-a acrit de atata dragoste, o mai vrea si omul bici :) fetelor stici cum e cu sarea in bucate .... :D

Mesaj completat

sa se duca la orl :)

 

uf......asa vb tu cu el ? il faci si bolnav.......pai nu ziceai ca-l iubesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oooooh how sweet...da cred ca i s-a acrit de atata dragoste, o mai vrea si omul bici :) fetelor stici cum e cu sarea in bucate .... :D

borris e bunicul nostru. dupa ce ca e batran, mai vrei sa dau si cu biciul in el? :)

Editat de kidda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi tu ca o sa-mi vina si mie randul ca eu nu cred :)

 

pai...

1) carnet ai? ai

2) iti lasi pleata, ca sa vada fatele ca esti independent/rebel/capabil/visator/samd. Bei, iti faci de cap, glumesti.

3) Dup'aia esti dragutz si te tunzi si vede fatele ca desi ai suflet rebel (bla, bla) esti in acelasi timp dispus la compromisuri, te faci om serios, bei mai putin (da' nu te lasi de tot), samd. Te imblanzesti/domesticesti - da' nu de tot

4) arati ca esti disponibil de o relatie de durata bazata pe dragoste, sentimente si vise dar in acelasi timp compromisuri, respect reciproc si multe, multe discutii.

 

urmeaza acesti pasi simpli si garantat vei fi asaltat de fomei. Numa sa nu fi al dracului de urat. sau de gras. daca esti asa vei fi asaltat doar de fomei urate :D. sau pe interes, daca ai bani.

 

sa-mi zici cum iti merge :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

borris e bunicul nostru. dupa ce ca e batran, mai vrei sa dau si cu biciul in el? :)

 

fete hotarati-va! ori e fratele ori e bunicu. ca pe mine m-ati zapacit .....nu stiu pe el. da el parea ok....ii place frate , bunic...iubit sa fie, na nu platonic ... :D

Mesaj completat

pai...

1) carnet ai? ai

2) iti lasi pleata, ca sa vada fatele ca esti independent/rebel/capabil/visator/samd. Bei, iti faci de cap, glumesti.

3) Dup'aia esti dragutz si te tunzi si vede fatele ca desi ai suflet rebel (bla, bla) esti in acelasi timp dispus la compromisuri, te faci om serios, bei mai putin (da' nu te lasi de tot), samd. Te imblanzesti/domesticesti - da' nu de tot

4) arati ca esti disponibil de o relatie de durata bazata pe dragoste, sentimente si vise dar in acelasi timp compromisuri, respect reciproc si multe, multe discutii.

 

urmeaza acesti pasi simpli si garantat vei fi asaltat de fomei. Numa sa nu fi al dracului de urat. sau de gras. daca esti asa vei fi asaltat doar de fomei urate :P. sau pe interes, daca ai bani.

deci tu mai ai 2 pasi de parcurs, nu?

poate ne dai tu de veste first :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fete hotarati-va! ori e fratele ori e bunicu. ca pe mine m-ati zapacit .....nu stiu pe el. da el parea ok....ii place frate , bunic...iubit sa fie, na nu platonic ... :)

pai, depinde de starea lui de spirit...ieri se simtea batran, asa ca am fost nepoatele lui :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

You summoned me?

Mascul omega? Vezi ca ai zis fie o duda fie o mica rautate. :)

 

nici una nici alta...

Mesaj completat

deci tu mai ai 2 pasi de parcurs, nu?

poate ne dai tu de veste first :)

 

 

neah, inca's la pasu' 1...n-am carnet, sunt cu scoala. sper sa-l iau toamna asta. dup'aia abia vine pasu'2. iar la pasu' 3 o sa-l ajung peste vreo 10-11 ani...nu ma grabesc.

 

 

da pasu doi e deja parcurs....ai pleata..esti un sipit liber si rebel.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...

1) carnet ai? ai

2) iti lasi pleata, ca sa vada fatele ca esti independent/rebel/capabil/visator/samd. Bei, iti faci de cap, glumesti.

3) Dup'aia esti dragutz si te tunzi si vede fatele ca desi ai suflet rebel (bla, bla) esti in acelasi timp dispus la compromisuri, te faci om serios, bei mai putin (da' nu te lasi de tot), samd. Te imblanzesti/domesticesti - da' nu de tot

4) arati ca esti disponibil de o relatie de durata bazata pe dragoste, sentimente si vise dar in acelasi timp compromisuri, respect reciproc si multe, multe discutii.

 

urmeaza acesti pasi simpli si garantat vei fi asaltat de fomei. Numa sa nu fi al dracului de urat. sau de gras. daca esti asa vei fi asaltat doar de fomei urate :P. sau pe interes, daca ai bani.

 

sa-mi zici cum iti merge :D

 

 

Am inteles , deci :

1) carnet am

2) daca ai observat deja am chelie si tu vrei sa-mi las plete ,o sa arat ca Mihai Constantinescu :)

3) de baut nu ma pot lasa

4)disponibil sunt doar pentru 7 minute

de interes nu poate fi vorba ......stau cu mamica :)

 

imi merge bineeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da pasu doi e deja parcurs....ai pleata..esti un sipit liber si rebel.....

 

pai am inceput 1 si 2 in paralel :D da' oricum... pana incep pasu' 3 mai dureaza, ii las pe baieti astia sa se bucure de voi; eu astept generatia urmatoare :)

 

@claman: pentru pasu' 2 recomand superglue&coada de cal sau peruca. Daca vrei sa ai paru cretz - 2 deste in priza (nu recomand pt toata lumea...da' la mine merge)

tre' sa fi intai rebel ca sa aiba ce sa domesticeasca la tine. Daca esti deja domesticit nu e asa interesant. Si nu tre' sa lasi de bautura de tot, doar sa "incerci" sa te lasi si "s-o lasi mai moale".

Recomand dr. Pepper :)

 

spor!

Editat de vladase
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles , deci :

1) carnet am - ok

2) daca ai observat deja am chelie si tu vrei sa-mi las plete ,o sa arat ca Mihai Constantinescu :) sau te poti rade in cap si atunci am merge cu gandul la un Vin Diesel- important e sa fii la extreme

3) de baut nu ma pot lasa- ok

4)disponibil sunt doar pentru 7 minute- asta inseamna ca esti pretios si e de apreciat

de interes nu poate fi vorba ......stau cu mamica :)

 

imi merge bineeee

 

si treb sa mai adaug indicii magice gen: ai gropita in barbie deci e semn bun :D

esti brunet deci esti ...focos ca sa zis asa.....

ce mai e?

nu mai zic.....gata...io zic ca trebuie sa fii si tu most wanted

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si treb sa mai adaug indicii magice gen: ai gropita in barbie deci e semn bun :)

esti brunet deci esti ...focos ca sa zis asa.....

ce mai e?

nu mai zic.....gata...io zic ca trebuie sa fii si tu most wanted

 

 

asa Oana , spune-le tu .........................sa-mi zici cat ma costa :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa Oana , spune-le tu .........................sa-mi zici cat ma costa :) :)

 

Unde mai pui ca esti sincer si bun, si ai foarta multa dragoste de oferit, plus esti un rider in adevaratul sens ai cuvantului, esti haios si fooooarte de treaba....nu poate sa nu te indrageasca cineva din prima clipa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde mai pui ca esti sincer si bun, si ai foarta multa dragoste de oferit, plus esti un rider in adevaratul sens ai cuvantului, esti haios si fooooarte de treaba....nu poate sa nu te indrageasca cineva din prima clipa

 

Atentie toata lumeaaaa(fetele)..........ati citit ,da ?

 

Oana mai usor ca ma lasi dator vandut, o coca-cola deja o ai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Ce telenovela se joaca in Militari? :P

 

Se mutara Matrimonialele pe MiliTAURI ? :moto: :)

 

 

nooo...noi doar ne iubim asa ca vecinii si ne pretuim si ne laudam intre noi, dar totul ai vazut e ca intre rude nimic incestuos.

Mesaj completat

Oana mai usor ca ma lasi dator vandut, o coca-cola deja o ai

 

Dragul meu, cum as putea sa cer ceva in schimb? dupa ieri seara...crede-ma datoare iti sunt eu :)

 

hai ca cu asta ti-am asigurat viitorul :D

Mesaj completat

Dragilor eu plec home

va pup de nu va vedeti si va doresc un weekend frumos si asfalt uscat

aveti grija de voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...