Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Deci INTALNIREA are loc la 20:15 , 20:30 fix :rose: la aceiasi benzinarie MOL de langa liceul TV de pe Iuliu Maniu .

Vin eu . raducu , angel si jordy sper , restul nu sunt de gasit

hai ca incerc sa ajung pe la si jumatate

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sonea e mancat de tantari daca mai gasiti ceva din el maine sa duceti la antipa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai tantarii te mai iubesc? Zii merci ca se gaseste cine sa-ti tina companie :rose:

ce sa-ti spun,daca ai sti cate femei ma cauta cu salteaua pe aici nu ai mai zice nimic,dar eu prefer patul meu de scnduri din afara baraci unde donez sange acestor insecte minunate,numite tantari....Daca aveam ceva de baut ma facem manga,dar cum nu am doar ma gandesc.....

Mesaj completat

plus de asta va rog sa observati ce dusmanoasa e ruxandra cu baietelul, o coaja de paine nu ar arunca si ea .....

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa-ti spun,daca ai sti cate femei ma cauta cu salteaua pe aici nu ai mai zice nimic,dar eu prefer patul meu de scnduri din afara baraci unde donez sange acestor insecte minunate,numite tantari....Daca aveam ceva de baut ma facem manga,dar cum nu am doar ma gandesc.....

Mesaj completat

plus de asta va rog sa observati ce dusmanoasa e ruxandra cu baietelul, o coaja de paine nu ar arunca si ea .....

 

nu sunt rea, sonea, stii doar ca te iubesc :rose:

nu iti dau o coaja de paine, o sa-ti dau o masa imbelsugata, stropita cu sampanie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt rea, sonea, stii doar ca te iubesc :rose:

nu iti dau o coaja de paine, o sa-ti dau o masa imbelsugata, stropita cu sampanie

Preparata cum numai tu sti sa o faci lucreti borgia ti se mai spune?Si parca vad ca la sfarsit imi dai si nota de plata....Sampania sa aiba frisca si sampanie din aia luata la oferata din Cora.Pe unde or fi plimbaretii astia?Cred ca Claman vrea sa invete engeleza :blink: :blink: :D

Mesaj completat

cred ca claudiu se combina cu angel ca numai ei 2 sunt la plimbare.salutare dane ma tot intreaba de tine rusoaica aia

Mesaj completat

Jordi cand venim la botez?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sonex, te plictisesti?

rau.si tantari au plecat de aici.a intra regele s-a terminat plimbarea.....de unde imi cumpa cauciuc maine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarea s=a terminat , slabutz de data asta , a venit frigu si se trage lumea pe saci de dormit (din fâÂş)

Noi am fost la bikers otopeni :blink:

Mesaj completat

rau.si tantari au plecat de aici.a intra regele s-a terminat plimbarea.....de unde imi cumpa cauciuc maine?

 

Ce faci cu cauciucul ? iti confectionezi un leagan la mosie ? :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incantat de cunostinta! :blink:

..i-a iesit si blondei ride testu`..blondo,io iti zic de acum s-o stapanesti sanatoasa. :blink:

 

PS: nu mai e ce a fost la bikers..parca si clatitele sunt mai mici. :rose:

Editat de raducu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incantat de cunostinta! :blink:

..i-a iesit si blondei ride testu`..blondo,io iti zic de acum s-o stapanesti sanatoasa. :D

 

PS: nu mai e ce a fost la bikers..parca si clatitele sunt mai mici. :blink:

 

Ride test,ce sa stapaneasca? :rose:

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbarea s=a terminat , slabutz de data asta , a venit frigu si se trage lumea pe saci de dormit (din fâÂş)

Noi am fost la bikers otopeni :blink:

Mesaj completat

 

 

Ce faci cu cauciucul ? iti confectionezi un leagan la mosie ? :rose:

ce va mai merge ,nu mai simtiti criza niciun pic... da deabea astept sa ma dea nevasta in balansoar....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: Pff Hayabusa,zzr1400, Deauville,VFR...Pana n-o vad pe motor nu mai cred nimic :blink:

 

Si probabil isi va lua un scuter, sau va ramane la gs. :P

 

Toar`shu cosmin_sn, sambata seara veniti la serata dansanta din Iron? Poate mai apare acea frumoasa :rose: don`shoa pe care o fac de ras daca merg in maini. :D

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si probabil isi va lua un scuter, sau va ramane la gs. :D

 

Toar`shu cosmin_sn, sambata seara veniti la serata dansanta din Iron? Poate mai apare acea frumoasa :rose: don`shoa pe care o fac de ras daca merg in maini. :blink:

 

Ea sigur apare,inrebarea este daca apare el !? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si probabil isi va lua un scuter, sau va ramane la gs. :blink:

 

Toar`shu cosmin_sn, sambata seara veniti la serata dansanta din Iron? Poate mai apare acea frumoasa :rose: don`shoa pe care o fac de ras daca merg in maini. :blink:

tre sa ma fac de ras cat ma departe,la oradea ma duc la nunta la un prieten,sa-l vad live cum e nenoroceste,iti dai seama ca daca eram aici eram cu mapa in fata la iron sa-i amestec visele fetei....

mama ce de greieri am aici........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...