Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Buna dimineata la toata lumea .

 

maine vreau si ieu bilet la filmulet

 

'neața. Am încercat ieri pe la 11 dimineața să fac rezervări pentru miercuri la filmul 2012, dar n-am mai prins locuri libere. În câteva ore s-au ocupat toate sălile. Zici că-i pe vremea lu' ceaÂşcă când băga lapte la alimentară ;) O să mai încerc să rezerv mâine dimineață că am văzut pe site că mai bagă săli suplimentare. A înebunit lumea cu rahatul ăsta de film...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

'neața. Am încercat ieri pe la 11 dimineața să fac rezervări pentru miercuri la filmul 2012, dar n-am mai prins locuri libere. În câteva ore s-au ocupat toate sălile. Zici că-i pe vremea lu' ceaÂşcă când băga lapte la alimentară :D O să mai încerc să rezerv mâine dimineață că am văzut pe site că mai bagă săli suplimentare. A înebunit lumea cu rahatul ăsta de film...

 

 

Da , a innebunit lumea vor sa vada sfarsitul lumii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios citi or sa se sinucida dupa filmul asta.

 

 

nici unul :D

filmul e foarte ok .

excluzand efectele speciale ( ati innebunit toti,numai efecte aveti in cap :D ) ,filmul ala va mai zice si altceva ,si nu ca veti muri toti asa dintr-o data.

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copchii, need help :D L-am zapacit si pe choparica, saracu', cu d-astea.

 

Pe 11 dec am serbarea de Craciun cu panaramele mele mici. Vreau sa arate spectaculos, asa ca ii echipez in ingerasi si m-am gandit ca ar fi o varianta f misto sa folosesc niste cerculete pe post de aura. cerculete luminoase, tip "angel-eyes". Imi trebuie bare de plastic transparent, rotunde, cu diametru de cel putin 8 mm. Stiti vreun loc sigur unde gasesc asa ceva? Vazusem ceva in Praktiker, nu mai stiu pretul exact, dar imi amintesc ca erau pe profil hexgonal. Erau, de fapt, niste bare/bete d-alea de tras perdeaua pe sina.

 

Stiti vreun loc unde se gasesc? Arde rau! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am trait un moment de maxima umilinta ce mi-a fost provocat de zeul zarurilor si miscarilor strategice. Nimeni altul decat fiul prazului care s-a dovedit mai inspirat decat intuitia mea feminina portindu-ma cu 4-2.

Tin sa mentionez ca nu sunt Sonea. Sunt prietenul lui imaginar. Boris sau Claudiul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cerculetele sunt mai usor de facut din furtun transparent..daca nu e prea rigid,o sarma subtire si otelita prin el rezolva.

 

M-am gandit si la asta, multumesc mult! :D Problema e ca nu se refracta lumina in el si vreau sa folosesc sistemele acelea cu leduri de la brichete (alea cu led + 3 baterii)..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici unul :)

filmul e foarte ok .

excluzand efectele speciale ( ati innebunit toti,numai efecte aveti in cap :D ) ,filmul ala va mai zice si altceva ,si nu ca veti muri toti asa dintr-o data.

A dracu de multe efecte, noroc cu carul,.....eu zic sa-i prindem pe eroii principali si sa-i batem mar, par si prun ca numai din cauza lor se intimpla toate (incepind cu distrugerea orasului lor, distrugerea parcului Yellowstone si apoi Parisul si celelalte).

Oricum e timp pina in 2012 de strins acel biliard de euro :D

Ce ma uimeste pe mine este ca incepe la americani ca unda ajunge si pe drumul scurt (USA-ASIA) si pe drumul lung (USA-Europa-Asia) in acelasi timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am trait un moment de maxima umilinta ce mi-a fost provocat de zeul zarurilor si miscarilor strategice. Nimeni altul decat fiul prazului care s-a dovedit mai inspirat decat intuitia mea feminina portindu-ma cu 4-2.

Tin sa mentionez ca nu sunt Sonea. Sunt prietenul lui imaginar. Boris sau Claudiul...

 

 

:D asa iti trebuie daca te pui cu zeii , tu esti muritoare

 

Ce bine imi pare ca ai luat bataie (tzeapa)

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'neața. Am încercat ieri pe la 11 dimineața să fac rezervări pentru miercuri la filmul 2012, dar n-am mai prins locuri libere. În câteva ore s-au ocupat toate sălile. Zici că-i pe vremea lu' ceaÂşcă când băga lapte la alimentară :D O să mai încerc să rezerv mâine dimineață că am văzut pe site că mai bagă săli suplimentare. A înebunit lumea cu rahatul ăsta de film...

 

 

am io filmul pe DVD :D

facem sunday movie la mine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am io filmul pe DVD :D

facem sunday movie la mine?

 

Pai sa aduca cine are proiectorul sa ne uitam ca la cinema :D

 

Si sa aduca cineva si ceva de pus pe gratar

 

Sa mai aduca cineva si ceva de baut (sucuri , bere, vin ) floricele

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa aduca cine are proiectorul sa ne uitam ca la cinema :)

 

Si sa aduca cineva si ceva de pus pe gratar

 

Sa mai aduca cineva si ceva de baut (sucuri , bere, vin ) floricele

 

 

putem face si sambata. BBL asa merge pt tine? Dc nu....facem si copie :D

 

mi-am luat home cinema si nu mai e nevoie de proiector :D

 

floricele am eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putem face si sambata. BBL asa merge pt tine? Dc nu....facem si copie :D

 

mi-am luat home cinema si nu mai e nevoie de proiector :D

 

floricele am eu

 

 

:) ma gandeam sa aduc eu floricelele si sa aduceti voi restul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D ma gandeam sa aduc eu floricelele si sa aduceti voi restul :)

 

Tu adă floricelele Âşi sticla aia de vin de care te tot faci că uiți :)

 

Oana Âşi pe tine te-am trecut în carnețel cu sticla de vin :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putem face si sambata. BBL asa merge pt tine? Dc nu....facem si copie :D

 

mi-am luat home cinema si nu mai e nevoie de proiector :D

 

floricele am eu

 

 

Eu plec vineri seara la ai mei si ma intorc luni dimineata (luni e liber yupppi, e buna si multinationala asta la ceva)

 

Cum ramane cu paintballul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit si la asta, multumesc mult! :D Problema e ca nu se refracta lumina in el si vreau sa folosesc sistemele acelea cu leduri de la brichete (alea cu led + 3 baterii)..

 

vezi ca ar mai fi bratarile alea fosforescente de se dadeau pe la concerte, unesti 2-3 si iese aura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...