Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum ramane cu paintballul?

 

Pai cum vreti voi. Putem merge pe 19 la concursul ala sau ne putem organiza noi. Eventual pe 1 decembrie. Sun si vad ce si cum dar vreau sa stiu exact cati ar merge.

 

Mesaj completat

:D asa iti trebuie daca te pui cu zeii , tu esti muritoare

 

Ce bine imi pare ca ai luat bataie (tzeapa)

 

 

Nu recunosc nimic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-o luna vine Craciunul si voi, in loc sa fiti mai buni, cautati sa va impuscati. :D

 

 

 

 

 

ce satanisti sunteti :D

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooaaanooo..vreau si io copie..ca nu stiu daca ajung sambata.

 

 

si da..maine si io plimbarica..nu ping bing,nu biliard..plimbaareee!!.. :D

 

 

de principiu ne vedem duminica. daca nu aungi face oana o copie si pentru raducu :D

 

 

BUNA DIMINEATZA DRAGII MEI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de principiu ne vedem duminica. daca nu aungi face oana o copie si pentru raducu :D

 

 

BUNA DIMINEATZA DRAGII MEI !

Zi mai tare sa auda si ORDA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copchii, need help :D L-am zapacit si pe choparica, saracu', cu d-astea.

 

Pe 11 dec am serbarea de Craciun cu panaramele mele mici. Vreau sa arate spectaculos, asa ca ii echipez in ingerasi si m-am gandit ca ar fi o varianta f misto sa folosesc niste cerculete pe post de aura. cerculete luminoase, tip "angel-eyes". Imi trebuie bare de plastic transparent, rotunde, cu diametru de cel putin 8 mm. Stiti vreun loc sigur unde gasesc asa ceva? Vazusem ceva in Praktiker, nu mai stiu pretul exact, dar imi amintesc ca erau pe profil hexgonal. Erau, de fapt, niste bare/bete d-alea de tras perdeaua pe sina.

 

Stiti vreun loc unde se gasesc? Arde rau! :D

 

daca-i vb de leduri ...vb cu mine !

 

cumperi bare dalea hehagonale ...si te invata tata cum le faci rotunde, si ce sa le faci, sa arate ca angel ochiu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai unde ne vedem diseara , eu vreau la biliard la gema sau la cearceafuri la o pizza

Mesaj completat

 

 

Ne-am decis sa mergem la Gema jos la biliard de la ora 20:00

 

Doritorii sunt asteptati cu alune prajite

 

Daca vine sonea (zeul bilelor si al zarurilor) nu are voie sa joace decat dupa ora 24 cand noi vom fi plecati deja sau il lasam sa joace cu o ramura de copac :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai unde ne vedem diseara , eu vreau la biliard la gema sau la cearceafuri la o pizza

Mesaj completat

 

 

Ne-am decis sa mergem la Gema jos la biliard de la ora 20:00

 

Doritorii sunt asteptati cu alune prajite

 

Daca vine sonea (zeul bilelor si al zarurilor) nu are voie sa joace decat dupa ora 24 cand noi vom fi plecati deja sau il lasam sa joace cu o ramura de copac :D

 

Claudiule tată, cred că ar trebui să-ți cumperi un tac nou mai bun, pentru că am auzit că ăsta de-l ai acum a cam îmbătrânit Âşi nu mai nimereÂşte bilele alea cum trebuie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiule tată, cred că ar trebui să-ți cumperi un tac nou mai bun, pentru că am auzit că ăsta de-l ai acum a cam îmbătrânit Âşi nu mai nimereÂşte bilele alea cum trebuie :D

 

 

Nuuu , cred ca trebuie sa ma las de jocul asta sau sa joc numai cu buburuza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrea cineva??

 

 

Ambasada Japoniei la Bucuresti si Fundatia Japonia prezinta luni, 30 noiembrie 2009, la ora 19.00 la Teatrul Odeon spectacolul de teatru traditional japonez de papusi Shinnai Joruri si Hachioji Kuruma Ningyo.

Teatrul de papusi traditional japonez reprezinta o arta complexa care se adreseaza cu predilectie publicului matur si care, prin caracteristicile sale, se poate spune ca reprezinta o forma artistica unica in lume.

Pentru detalii referitoare la cele trei piese din repertoriul clasic al genului: “Sanbaso”, “Rancho” (“Tanguiala lui Omiya”) si “Yaji si Kita”, va rugam sa consultati documentul atasat.

 

Biletele la spectacol se pot procura de la Casa de bilete a Teatrului Odeon (program: luni-duminica: 11.30-19.00)

Pretul biletelor: intreg 21,20 lei, redus 12,72 lei.

Spectacol cu supratitrare in limba romana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata Vietnammmmm,bag seama ca smecherii nu prea intra pe forum ,ori sunt prea ocupati ori cin stie ce matracuci cauta sa cucereasca(aici ma refer la claudiul) care numai cu ochii dupa muieri sta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

but of course, am facut deja o luna de cand il am.

da' cu cascavalu' stau naspa rau, nu numa ca nu primim al 13-lea salariu (cum l-am primit anii trecuti) da' mi l-au si "inghetat" pe ala de baza - nema marirea care mi se promisese.

 

asa ca...plastic am, bani de mobra & echip...mai slab

astept reducerile de craciun sa vad de-o casca buna + cizme+protectie detasabila coloana. genunchere am luat si i le-am dat unui amic sa se dea cu ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

but of course, am facut deja o luna de cand il am.

da' cu cascavalu' stau naspa rau, nu numa ca nu primim al 13-lea salariu (cum l-am primit anii trecuti) da' mi l-au si "inghetat" pe ala de baza - nema marirea care mi se promisese.

 

asa ca...plastic am, bani de mobra & echip...mai slab

astept reducerile de craciun sa vad de-o casca buna + cizme+protectie detasabila coloana. genunchere am luat si i le-am dat unui amic sa se dea cu ele.

 

bravo, felicitari !

 

eh o sa le iei incet incet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

but of course, am facut deja o luna de cand il am.

da' cu cascavalu' stau naspa rau, nu numa ca nu primim al 13-lea salariu (cum l-am primit anii trecuti) da' mi l-au si "inghetat" pe ala de baza - nema marirea care mi se promisese.

 

asa ca...plastic am, bani de mobra & echip...mai slab

astept reducerile de craciun sa vad de-o casca buna + cizme+protectie detasabila coloana. genunchere am luat si i le-am dat unui amic sa se dea cu ele.

 

 

Uite cum bem si noi ceva bere cand ne intalnim cu vladase :D :D

 

Felicitari

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara daca vreti sa simtiti adosfera din liceu(cand stateati toti cu mama si cu tata), sunteti asteptati la mine ca nu sunt parintii mei acasa...Va astept cu narghileau fumeganda si veti fi animati cu dansuri din buric marca GOLDEN BOY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...