Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Ooooo, buna seara, familia DKW&alexa :P Bun venit in cartier! ;)

primitzi cu colindu'? ca tot vorbeatzi de revelioane!

 

 

 

sssssh...ieo dorm acu'! :laugh:

Mesaj completat

Si pt tanti hebe5p1n.......

 

 

Sa traiasca ma-ta care te-a facut,

 

Datorita maaaa-tiiiii noi te-am cunoscut :clap:

 

Mesaj completat

Androneasco vezi ca maine afara e prea cald si nu vrem sa ne racorim cu o apa plata. Vrem BEEREEE

 

 

tot la matoleala va ganditi.... :clap:

Editat de DKWraith2Anen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

pupici si salutari si voua Kali

 

 

sssssh...ieo dorm acu'! ;)

 

:clap: :P of u sniking to the pc to write that :laugh:

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DKW-ule, la noi e inca abureala cu Revelul, nu se stie exact. Acum incercam sa ne organizam. Sa aprinda, dreaq, cineva lumina, vorba bancului :laugh:

 

Va asteptam cu placere la noi in salon ;)

Mesaj completat

PS: Aruncati un ochi aici, pls. /index.php?showtopic=450259

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zeule, mergi pe burta....te asteptam cu peste prajt , rasol cu cartofi natur ....hmmm , nu raspunzi la tel , te-ai tras pe fash ..

PS Sunt toti aici dar lipsesti tu

IMparate dupa ce am postat pe motociclism am adormit ca un prunc ca altfe nu imi explic cum m-am trezit azi fara ceas,asa ca nu vazui mesajul de la voi.

 

Androneasco vezi ca maine afara e prea cald si nu vrem sa ne racorim cu o apa plata. Vrem BEEREEE

Saai multa mancare ca la cat mananca buburuza nu iti vad cainele alai bine Dabea astept sa vina ziua lui Kali ca pot sa ma bag pe specialitati gen ciorbita de hamster,coaste de iguana a gratar.

Sunt tare bolnavior,nu stiu ce se intampla cu mine... :laugh:

Mesaj completat

Din toate ofertele pe care le-am auzit pt revlion eu votez sa-l facem la romexpo.

Mesaj completat

aloo,bai sunt singurl care muncesc laora asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aloo,bai sunt singurl care muncesc laora asta?

nu. esti singurul care se face ca munceste. Restu, nu am timp sa intru sa stau la palavre. TRECI LA MUNCA, LASA FORUMUL. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Androneasca nu mai intra pe forum deci putem sa o barfim in liniste aici.

Mesaj completat

alooooo care iese pe afara

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am terminat cod6 in 2 ore.

stie careva cand apare cod7 ?

Mandibula e inca un baietel care se joaca un pac pac mi evoluat,debea astept sa-l convoc la un hotii si vardistii pe porunci periculoase.Bine ca ne anunta cand a terminat fetitele din clasa 7 B sa nu mergem si noi in acelasi loc.De aceea i semai spune regele ghiozdanelelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mandibula e inca un baietel care se joaca un pac pac mi evoluat,debea astept sa-l convoc la un hotii si vardistii pe porunci periculoase.Bine ca ne anunta cand a terminat fetitele din clasa 7 B sa nu mergem si noi in acelasi loc.De aceea i semai spune regele ghiozdanelelor.

 

pai nu ??? ce prelungirea mea ! doar is bobinat !

sa nu te duci la fmi dupa mine...nu de alta, da te faci de ras !

Editat de mandibula
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mandibula m duc la FHM ca a venit nasu cu o revista la sntier si mi-am at seama ca acolo este de mine.

De azi iainte renuntam sa-i mai spunem lui Borisake,gamba de aur s-a transformt in goden boy.

Mesaj completat

ma da ce e linistea asta aici?dupa filmul ala romantic cred ca domnul caudiul se gandeste ca ar fi cel mai bine sa is schimbe viata lui,din cea de cuceritor in cea baiat de casa(face niste alune prajite,vis nu alceva).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mandibula m duc la FHM ca a venit nasu cu o revista la sntier si mi-am at seama ca acolo este de mine.

De azi iainte renuntam sa-i mai spunem lui Borisake,gamba de aur s-a transformt in goden boy.

Mesaj completat

ma da ce e linistea asta aici?dupa filmul ala romantic cred ca domnul caudiul se gandeste ca ar fi cel mai bine sa is schimbe viata lui,din cea de cuceritor in cea baiat de casa(face niste alune prajite,vis nu alceva).

 

 

probabil ca Golden Boy il unge cu ulei pe Hairy Potter , iar Claudiul calatoreste in timp :crack:) sa vada unde a gresit...

 

Vezi ...doi doi uameni muncitori nu frecam pisoiul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma da ce e linistea asta aici?dupa filmul ala romantic cred ca domnul caudiul se gandeste ca ar fi cel mai bine sa is schimbe viata lui,din cea de cuceritor in cea baiat de casa(face niste alune prajite,vis nu alceva).

 

Ce cuceritor mah , nimeni nu e inaintea ta zeule (stim noi de ce :) )

Alunele prajite le-a facut mama

 

probabil ca Golden Boy il unge cu ulei pe Hairy Potter , iar Claudiul calatoreste in timp :P) sa vada unde a gresit...

 

Mi-ar placea sa ma intoc in timp , sa gresesc din nou :crack:

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

megem la biliard sa-l ingenunchem pe claudiul.Cami mai bine nu te dai jo din patutz cala ce manfestaie de masini e pe strazi......Pt cine nu stie,azi nu merg metroul pana a ora 17.E asa de cald si bine aici,nici eu nu vreau sa plec din patutz.

Mesaj completat

cami lasa trandaveala si treci la mnca,auzi in pat la ora asta,iti recomand sa zbori pana lamunca ca altfel faci cateva ore....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...