Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

inersectia de la lujerului e data exempu pe toate posturile ca fiind un exemplu de decongesionare a traficului,mai bine ocoliti-o.Vad umbe vi diseara cu noi?

 

vin daca ma primiti si daca nu e drumul aglomerat si foarte zapezit.. pana acolo :D

cred ca trebuie sa plecam in jur la 20:30-21:30 sa nu prindem pe drum pe toti din provincie care se retrag la casele lor pt wekend sau mai bine mergem undeva mai aproape (exemplu) "GEMA" ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma dau pe slickuri !!!!

ce ma bucur ca am tractiune fata !!!

hihihi

exemplu de prostie :

sa ppleci la plimbare cu un seria6 coupe, trctiune spate, cutie auto.

saracu se chinuia sa puna lanturile...ca nu stia.

probabil ca sa o invarta mai bine, ca directie pe ghetaza asta , p...a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca am nimerit bine :D

 

 

 

Moshociclistilor le-a fost donat de catre tiranspider un voucher pentru 1 joc x 12 minute pentru 10 persoane in lasermaxx, AFI Palace, cotroceni.

Este valabil pana la 31.12.2009

 

Valoarea presupusa este de aproximativ 100 RON, ramane de confirmat.

 

Acceptam si produse la schimb, despre actiune cititi aici: /index.php?...t&p=2234541

 

Editat de Phaniske
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca am nimerit bine :laugh:

 

 

 

Moshociclistilor le-a fost donat de catre tiranspider un voucher pentru 1 joc x 12 minute pentru 10 persoane in lasermaxx, AFI Palace, cotroceni.

Este valabil pana la 31.12.2009

 

Valoarea presupusa este de aproximativ 100 RON, ramane de confirmat.

 

Acceptam si produse la schimb, despre actiune cititi aici: /index.php?...t&p=2234541

 

si? ai vrut sa ne faci in ciuda? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata inactivitate aici, e ceva de neconceput....Ma simt de parca as fi la casuta din prerie,numai ca aia aveau centrala sa le faca cald eu am o soba care scoate fum nu caldura.Am un catel ,mic,mic bagata aici langa mine in pat care e speriat de moarte de perspectiva unei iesiri din baraca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata inactivitate aici, e ceva de neconceput....Ma simt de parca as fi la casuta din prerie,numai ca aia aveau centrala sa le faca cald eu am o soba care scoate fum nu caldura.Am un catel ,mic,mic bagata aici langa mine in pat care e speriat de moarte de perspectiva unei iesiri din baraca.

Mosule o sa ajungi om de zapada daca mai stAi la santier :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma simt de parca as fi la casuta din prerie,numai ca aia aveau centrala sa le faca cald eu am o soba care scoate fum nu caldura...

 

pff ce centrala... nimic nu e mai frumos ca focul la soba (putin fum... trosnitul lemnelor cand ard...) de vis... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mosule o sa ajungi om de zapada daca mai stAi la santier :D

 

Pai Veniti si ma gasiti gata criogenizat.

Fetitza e nacajita. Doctorul i-a interzis o gramada de chestii care ii placeau :P

Sonex ce se mai aude cu petrecerea aia?

Sunca,carnati,jambon numai la mancare se gandete cami.

 

pff ce centrala... nimic nu e mai frumos ca focul la soba (putin fum... trosnitul lemnelor cand ard...) de vis... :D

Vrei sa facem schimb o noapte?Numai ca e mai mult fum dar iti dau bonus posibilitatea de a alege o bruneta focoasa,ori negrutza,ori Laika

 

 

Hai sa votam cand vreti sa facem petrecerea de inchidere de santier pe 23 sau pe 24.

La petrecere e invitata toata lumea asa ca nu o sa ma apuc sa va sun pe toti.Rugamintea e sa nu veniti cu motoarele ca nu stiu daca mai iesiti. :laugh: Avand in vedere vremea propun un gratar cu vin viert relativ scurt....Sa ea dracu sa liseasca vreunu....

Vadumbre uite atunci poti sa ne cunosti pe toti.

Mai am 7 invitati surpriza 5 fete si 2 baieti.

Ma gandeam ca fiecare sa cumpere cate un cadou de maxim 10 lei si sa le tragem la sorti intre noi.Ce parere aveti?Parca vad ca in final tot eu,claudiu boris si cami o sa fim,,,,, :D

Mesaj completat

Cami e cea mai betiva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Veniti si ma gasiti gata criogenizat.

 

Sunca,carnati,jambon numai la mancare se gandete cami.

 

 

Vrei sa facem schimb o noapte?Numai ca e mai mult fum dar iti dau bonus posibilitatea de a alege o bruneta focoasa,ori negrutza,ori Laika

 

 

Hai sa votam cand vreti sa facem petrecerea de inchidere de santier pe 23 sau pe 24.

La petrecere e invitata toata lumea asa ca nu o sa ma apuc sa va sun pe toti.Rugamintea e sa nu veniti cu motoarele ca nu stiu daca mai iesiti. :D Avand in vedere vremea propun un gratar cu vin viert relativ scurt....Sa ea dracu sa liseasca vreunu....

Vadumbre uite atunci poti sa ne cunosti pe toti.

Mai am 7 invitati surpriza 5 fete si 2 baieti.

Ma gandeam ca fiecare sa cumpere cate un cadou de maxim 10 lei si sa le tragem la sorti intre noi.Ce parere aveti?Parca vad ca in final tot eu,claudiu boris si cami o sa fim,,,,, :laugh:

Mesaj completat

Cami e cea mai betiva.

 

Eu lucrez pe 23 pana la 7 seara

 

 

Mesaj completat

pff ce centrala... nimic nu e mai frumos ca focul la soba (putin fum... trosnitul lemnelor cand ard...) de vis... :P

 

 

@cosmin_sn Spune-ne si in ce pat dormi :D si ce lenjerie ai :D

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu lucrez pe 23 pana la 7 seara

Mesaj completat

@cosmin_sn Spune-ne si in ce pat dormi :D si ce lenjerie ai :laugh:

Pe 24 lucrezi?

In cel de la usa si nu am lenjerie ci direct 4 paturi si un caine la spate.Rade barosanul ca azi s-a dat cu schiurile si mai zice ca nu are bani,un plangacios domle....Ce va mai merge....Cainele asta viseara pt ca chelalaie in somn.

Mesaj completat

am devenit brusc interesat de achizitia unor lemne.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe 24 lucrezi?

In cel de la usa si nu am lenjerie ci direct 4 paturi si un caine la spate.Rade barosanul ca azi s-a dat cu schiurile si mai zice ca nu are bani,un plangacios domle....Ce va mai merge....Cainele asta viseara pt ca chelalaie in somn.

Mesaj completat

am devenit brusc interesat de achizitia unor lemne.....

 

 

si pe 24 lucrez , program scurt pana la 14:00 ...dar pe 24 pleaca Borris

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'neața copii. Am făcut rezervări la Avatar IMAX luni 28 decembrie de la 22:15. Să mă anunțe care vrea să vină. Biletul e 26 ron.

 

 

Merg :D

 

NEATZA LA TOATA LUMEA

Mesaj completat

 

 

Trupa de soc,cu salutari din tărâmul alb de la baza muntilor patriei noastre

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mobila este gata proiectata :P) Sar-mana, multumesc oricum! :D Azi am dus toate schitele de taiere si miercuri vine mobila acasa :D

Mesaj completat

Legally_blonde: multumesc mult pt tot si scuze daca te-am frecat cu mailurile alea. Am rezolvat problema :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legally_blonde: multumesc mult pt tot si scuze daca te-am frecat cu mailurile alea. Am rezolvat problema :D :D

 

 

Buna , nu ai de ce. Eu m auitasem pe acte si te-am sunat sa discutam dar nu mi-ai raspuns. Bine ca ai rezolvat. Sper ca esti bine. :laugh:

Mesaj completat

neatza all.

 

@ Clau ...nice !

Mesaj completat

'neața copii. Am făcut rezervări la Avatar IMAX luni 28 decembrie de la 22:15. Să mă anunțe care vrea să vină. Biletul e 26 ron.

 

 

Borrisica o colega mi-a spus azi ca nu se vede senzational la Imax filmul asta, comparativ cu alte filme vazute.

 

eu nu vin. mercic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De 4 ore nu mai am parchet in sufragerie. Peste alte 12 o sa am unul wenge Caut amant, ca mai vreau sa face si mobila

Cred ca sunt mai aproape de a fi electrician decat amant ,deci nu te pot ajuta.

 

'neața copii. Am făcut rezervări la Avatar IMAX luni 28 decembrie de la 22:15. Să mă anunțe care vrea să vină. Biletul e 26 ron.

Borisika ia si pielea de pe noi.....dar noi ne ambitionam,venim,venim......

 

Merg :D

 

NEATZA LA TOATA LUMEA

Mesaj completat

 

 

Trupa de soc,cu salutari din tărâmul alb de la baza muntilor patriei noastre

 

Ai dracu bogatani isi permit si faca si incursiuni din astea de o zi........

pt proiectare vb cu mine

Mandibula nu stiu daca proieteaza cea mai frumoasa mobila dar cu siguranta o face pe cea mai ieftina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...