Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, se mai si plimba. Pana acum te-a lasat pe tine. Ma mr ca nu te-ai combinat la un Transfagarasan.

Prea multi ma injurau. De fapt nu stiu cine m-ar fi luat :lol:

 

Shin-a are nevoie de vitezaaaaa!!!! nu ca voi, cu max120km/h macar un 160-180 km/h

160 numai pe autostrada nenea, deja mi-a trecut cu viteza. In oras e ok 60 si afara 90-100.

 

Propun sa ne dam cu parerea ce sanse are BAshinu' la obtinerea permisului din prima.......Eu zic....15 %

Ahh, optimistule, nu-ti mai dau bere :D

 

hmmmm.......cam optimist.... :lol:

:kiss: :laugh: :laugh:

 

Nu ia sala :lol:

:P Pupa tati pe ea de optimista. Acu' chiar m-am enervat si ma apuc sa fac chestionarele pana iau 26 la toate :laugh:

 

bafta maine la examen mai Shin! sa il iei cu puncte maxime astfel incat sa... :D

Merci tanti, sa fie :lol:

 

bafta shin !

tinem pumnii !

Danke rechine :laugh: probabil ca-l udam maine seara :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pen' ca veledeu' si guru sunt obositi, in seara asta ii iert, da' sa dea ala cu cornite si codite sa nu puneti poze maine, ca va rup :D O vreau pe aia din benzinarie, de la plecare :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Ma dor mainile, picioarele, spatele

aoleu. da' ce ti-au facut?

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aoleu. da' ce ti-au facut?

 

nimic rau, dar 700 si ceva de km ca pasager...... :kiss:

 

'Neatza........ :laugh: pai sa tot fie 80 spre 100. Ce zici? Te bagi?

 

:P

normal, acum a inceput sa mi placa! :D) cand mergem la mare?=))

 

dar a fost super si m am simtit foarte bine! mai ales ca am fost cu un frumos! :lol:)))))))

P.S. Cosmin esti un frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimic rau, dar 700 si ceva de km ca pasager...... :kiss:

Pai pe ce ai fost pasagera? Nu ca ma laud, dar eu dupa vreo 750 km ma odihneam pe locul pasagerului (care e mai moale ca nu-i folosit)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde? :kiss:

Trebuia buburuza sa intrebe.....Sa facem spirala......

Baietelul e plin de rautati dupa atatea zile de neintrat pe forum.....Dusmaos chiar.....Singura cu care nu voi fi niciodata de acu incolo e domintza Ramona care mi-a gasit cheia......MULTUMESC MULTUMESC MULTUMESC.Cateva poze sugestive o sa pun dupa 12 can ma intorc de la primarie.....Viu si io oriunde,oricand...

 

BOris buburuza nu te mai iubeste ca inainte.......DAca te iubea nu mai intreba unde mergea oriunde cu tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia buburuza sa intrebe.....Sa facem spirala......

Baietelul e plin de rautati dupa atatea zile de neintrat pe forum.....Dusmaos chiar.....Singura cu care nu voi fi niciodata de acu incolo e domintza Ramona care mi-a gasit cheia......MULTUMESC MULTUMESC MULTUMESC.Cateva poze sugestive o sa pun dupa 12 can ma intorc de la primarie.....Viu si io oriunde,oricand...

 

BOris buburuza nu te mai iubeste ca inainte.......DAca te iubea nu mai intreba unde mergea oriunde cu tine...

 

 

Domnitza Ramona, iti va trage o bataie pe cinste daca nu iti agati cheia de ceva.....ramane la alegerea ta, de ce anume :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnitza Ramona, iti va trage o bataie pe cinste daca nu iti agati cheia de ceva.....ramane la alegerea ta, de ce anume :D

daca ai evenimente d'astea cu pierdutu cheii recomand un "print Albert" si un lant. Sigur nu le mai pierzi si dupa vreo 2-3 coborari fara sa scoti cheia din contact o sa te inveti sa ai grija de cheie. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia buburuza sa intrebe.....Sa facem spirala......

Baietelul e plin de rautati dupa atatea zile de neintrat pe forum.....Dusmaos chiar.....Singura cu care nu voi fi niciodata de acu incolo e domintza Ramona care mi-a gasit cheia......MULTUMESC MULTUMESC MULTUMESC.Cateva poze sugestive o sa pun dupa 12 can ma intorc de la primarie.....Viu si io oriunde,oricand...

 

BOris buburuza nu te mai iubeste ca inainte.......DAca te iubea nu mai intreba unde mergea oriunde cu tine...

 

 

Ba il iubesc la fel ca inainte si merg oriunde cu el. :kiss: Eram doar curioasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buburuzo, orice, da' totu' panala Borris. Io il iubesc si el ma iubeste, gata, ce mai tura-vura :lol:

ERAM PRECISA!! :kiss: Vezi, d'asta te-am lasat in pace. Eram sigur ca in cele din urma o sa iasa adevarul la iveala. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...