Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu acum mananc o inghetata. Ieri n-am mancat, dar azi n-am mai scapat :laugh:

Buburuzo imi pare rau dar roaba mi s-a furat din fatza de la Nest asa ca daca mai halesti mult nu mai mijloc de transport fara sa depasesti tonajul,,,,zise slabutzulul :unsure: :crack: .

Eu prestez ca liber cugetator.Uneori ma ocup si cu zguduitul tendentzios.

 

:makeout: :P

Daca mai bagi si o placinta........e clar trebuie roaba cu roata plina si mai trebuie si un Harap-Alb sa te ridice.....Asta e pt ca mi-ai rupt franele la table....

Si sa nu uitam........

BORIS TE IUBIM.

 

marketing ...vanzari carburanti , ........nu ai nostrii cei drept ....al rusilor :makeout: , de carb. vrb

Dane daca mai cresteti mult pretul la benzina o sa cumpar benzina la mililitru.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buburuzo imi pare rau dar roaba mi s-a furat din fatza de la Nest asa ca daca mai halesti mult nu mai mijloc de transport fara sa depasesti tonajul,,,,zise slabutzulul :unsure: :crack: .

Eu prestez ca liber cugetator.Uneori ma ocup si cu zguduitul tendentzios.

 

 

Daca mai bagi si o placinta........e clar trebuie roaba cu roata plina si mai trebuie si un Harap-Alb sa te ridice.....Asta e pt ca mi-ai rupt franele la table....

Si sa nu uitam........

BORIS TE IUBIM.

 

 

Dane daca mai cresteti mult pretul la benzina o sa cumpar benzina la mililitru.....

 

Sonea, ce te mai roade invidia ca eu bag inghetata la greu si oricate placintele vreau si tot o supla sunt :makeout:

Lui Harap-Alb oricum nu-i trebuie roaba ca e puternic :laugh:

 

De abia astept sa jucam table :P

 

Si sa nu uitam...Borris, te iubim! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 21 la cearceafuri........Pt cei care nu stiu e vis a vis de sir o terasa cu umbrele pe cere scrie pereni sau asa ceva........0723562645...daca nu gasiti..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu o tema pt acasa :crack:...un fel de Pentium la 500mhz :laugh:)

Adica e un P III, Cyrix sau vre-un AMD antic, gen K5, K6, K6-2

Se rezolva. Unde-i buba?

 

Eu sunt un copil nacajit. :makeout:

Las' ca avem noi grija de tine :makeout:

 

@ shin

provocare - am un amd la 100 mhz. funtionabil. are nevoi de sursa.

 

il pastrez pt muzeu

Si asta se face. Daca ma rogi frumos iti pun si-un windblowz 95OSR2 sau 98SE, sa te dai pe net :unsure:

 

alta provocare pt shinu:

am un monitor fujitsu siemens d-asta plat care are nevoie de sursa. de unde ii fac rost?

Valeu, nu prea ma dau in vant dupa no-name-uri :hug: :kiss:

De fapt e cam greut, nu prea gasesc chestii d-astea custom.. Da' ma interesez, daca dai ceva mai multe detalii :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog io, din sufletul meu de copil, nu mai lasa fraze d-astea in coada de peste, ca mor de inima...

Iarta-ma.

 

Adica s-a stricat. Caput. I-a crapat blocul motor si nu renteaza sa-l repar, din ce am vorbit pana acum. Il voi vinde pe bucati. Il fac donator de organe... kawa mic, the legend :scratch:

 

Az'noapte pe la 3 si ceva cand ma intorceam din Fundulea de la RoSBK B&S Party, singura pe autostrada, am auzit POC, si apoi un sunet ca si cum s-ar fi rupt lantul. Am incetinit, am observat ca iese si fum :kali:, am franat pana s-a oprit moto, iar motorul in momentul ala s-a oprit singur. Mult fum si ulei pe jos :D

 

Am stat si-am asteptat duba pe banda de urgenta si am meditat la nemurirea sufletului :crack: S-a spart blocul motor cica, ceva de genu asta.

Eu de vreo 2000km aveam o bataie, dar mi s-a spus ca e de la distributie. Se pare ca batea un cuzinet (cica :lol:) si nu mai stiu ce de biela, pac pac, si s-a spart blocu motor.

 

Motoreta in momentul de fata, desi eu am dat 3500 eur pe ea (taxe vamale, nebunii), o pot vinde undeva la 2200 eur... Asa ca nu renteaza sa mai dau banii sa cumpar un motor sa o repar si cum am spus mai sus, o s-o fac donator de organe :lol:

 

Una peste alta, ma bucur ca s-a intamplat asta acum, cat kawa mic e inca in posesia mea si nu i s-a intamplat vreunui incepator entuziasmat care ar fi fost nevoit sa stea pe bara chiar la inceput si mi-ar fi umplut frigiderul de carne :peace:

 

P.S. SUNT UN COPIL NACAJIT :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarta-ma.

 

Adica s-a stricat. Caput. I-a crapat blocul motor si nu renteaza sa-l repar, din ce am vorbit pana acum. Il voi vinde pe bucati. Il fac donator de organe... kawa mic, the legend :scratch:

 

Az'noapte pe la 3 si ceva cand ma intorceam din Fundulea de la RoSBK B&S Party, singura pe autostrada, am auzit POC, si apoi un sunet ca si cum s-ar fi rupt lantul. Am incetinit, am observat ca iese si fum :kali:, am franat pana s-a oprit moto, iar motorul in momentul ala s-a oprit singur. Mult fum si ulei pe jos :D

 

Am stat si-am asteptat duba pe banda de urgenta si am meditat la nemurirea sufletului :crack: S-a spart blocul motor cica, ceva de genu asta.

Eu de vreo 2000km aveam o bataie, dar mi s-a spus ca e de la distributie. Se pare ca batea un cuzinet (cica ;)) si nu mai stiu ce de biela, pac pac, si s-a spart blocu motor.

 

Motoreta in momentul de fata, desi eu am dat 3500 eur pe ea (taxe vamale, nebunii), o pot vinde undeva la 2200 eur... Asa ca nu renteaza sa mai dau banii sa cumpar un motor sa o repar si cum am spus mai sus, o s-o fac donator de organe ;)

 

Una peste alta, ma bucur ca s-a intamplat asta acum, cat kawa mic e inca in posesia mea si nu i s-a intamplat vreunui incepator entuziasmat care ar fi fost nevoit sa stea pe bara chiar la inceput si mi-ar fi umplut frigiderul de carne :peace:

 

P.S. SUNT UN COPIL NACAJIT :lol:

 

Imi pare rau :lol:

 

Lasa ca te faci tu mare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarta-ma.

 

Adica s-a stricat. Caput. I-a crapat blocul motor si nu renteaza sa-l repar, din ce am vorbit pana acum. Il voi vinde pe bucati. Il fac donator de organe... kawa mic, the legend :scratch:

 

Az'noapte pe la 3 si ceva cand ma intorceam din Fundulea de la RoSBK B&S Party, singura pe autostrada, am auzit POC, si apoi un sunet ca si cum s-ar fi rupt lantul. Am incetinit, am observat ca iese si fum :kali:, am franat pana s-a oprit moto, iar motorul in momentul ala s-a oprit singur. Mult fum si ulei pe jos :D

 

Am stat si-am asteptat duba pe banda de urgenta si am meditat la nemurirea sufletului :crack: S-a spart blocul motor cica, ceva de genu asta.

Eu de vreo 2000km aveam o bataie, dar mi s-a spus ca e de la distributie. Se pare ca batea un cuzinet (cica :lol:) si nu mai stiu ce de biela, pac pac, si s-a spart blocu motor.

 

Motoreta in momentul de fata, desi eu am dat 3500 eur pe ea (taxe vamale, nebunii), o pot vinde undeva la 2200 eur... Asa ca nu renteaza sa mai dau banii sa cumpar un motor sa o repar si cum am spus mai sus, o s-o fac donator de organe :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

Una peste alta, ma bucur ca s-a intamplat asta acum, cat kawa mic e inca in posesia mea si nu i s-a intamplat vreunui incepator entuziasmat care ar fi fost nevoit sa stea pe bara chiar la inceput si mi-ar fi umplut frigiderul de carne :peace:

 

P.S. SUNT UN COPIL NACAJIT :lol:

 

Iar noi suntem de la politie...Pacat de ea si nasoala situatie,Vezi ca Vlad speed gasise una cu vreo 1000 de euro de piese dupa ce si-a trosnito pe a lui,daca vrei iti dau id-ul lui,si el e mad dupa modelul asta...

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry copilu

 

sigur nu poti lua de la dezmembrari un capac de bloc motor (probabil asta s a spart)

moto e la balamuc??? noi o sa mergem azi pe la 4 la el sa vb de motoreta lui cosmin si sa imi monteze buloanele daca vrei ne vedem acolo sau aranjam transport (si asta tot cu o masina trebe sa mearga)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau :crack:

 

Lasa ca te faci tu mare :D

Toate trece:)

Kawa mic va ramane o legenda orice ar fi :kali:

 

Iar noi suntem de la politie...Pacat de ea si nasoala situatie,Vezi ca Vlad speed gasise una cu vreo 1000 de euro de piese dupa

Oricum trebuie sa o vand si nu renteaza reparatia (la primele estimari)

 

sigur nu poti lua de la dezmembrari un capac de bloc motor (probabil asta s a spart)

moto e la balamuc??? noi o sa mergem azi pe la 4 la el sa vb de motoreta lui cosmin si sa imi monteze buloanele daca vrei ne vedem acolo sau aranjam transport (si asta tot cu o masina trebe sa mearga)

E la balamuc moto, pune-l sa-ti arate buba :peace:

Eu ies la 6 de la munca. Multumesc oricum :scratch:

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...