Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intr-o prima faza, am vrut sa stau deoparte si sa nu comentez aceste "rautacisme", insa vad ca insistati de mai bine de doua saptamani in a jigni pe fata sau voalat anumiti useri. Va rog respectuos (inca) sa incetati si/sau sa va reglati problemele comportamentale/atitudinale/hormonale in afara forumului. Acest topic este dedicat exclusiv cooperarii/colaborarii/socializarii, actiuni la care nu contribuiti decat ca influente negative.

 

Nu pot spune ca vorbesc acum in numele majoritatii. Intrucat lumea este mica si "peretii au urechi", stim, de asemenea, genul de barfe mizerabile prestat de anumiti useri (si nu ma refer numai la voi doua). Nu suntem un grup exclusivist, toti cei care au aparut de curand printre noi au fost bine primiti. Ca in orice gashca, insa, respectul trebuie sa fie reciproc si, atat timp cat nu-l acordati, nu va asteptati sa fiti rasplatiti cu alta moneda decat aceea pe care o "circulati" voi.

 

Plimbatul vorbei din stanga in dreapta este un sport care solicita mult coloana vertebrala, o erodeaza in timp si pacientii risca sa-si piarda verticalitatea. Ar trebui ca acolo unde scuipi sa nu lingi. Dar si asta tine de coloana...

 

De la mine primiti cadou, cu ocazia lui 9/11, o frumusete de "ignore", va doresc noi si marete realizari in afara grupului.

 

:scratch: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 facultate

2 master

3 doctorat

 

la munca din 2001

 

caut nevasta fara studii

 

:) :unsure:

 

 

La oficiul pentru plasarea fortei de munca vine intr-o zi un batranel.

- Dom'ne, am un nepot in provincie si as vrea sa-l aduc in Capitala. Ce locuri de munca aveti?

- Pai, avem un post de vanzator de ziare, castiga 16 milioane pe luna.

- Prea mult, zice mosul . El e din provincie, vine aici in Bucuresti, da de bani si se strica. Poate aveti ceva mai modest.

- Vanzator in piata, 14 milioane pe luna, plus ce mai pica.

- Tot e mult, zice mosul . O sa-i strice cu femeile, taica. Ceva la zece milioane, zece milioane jumate n-aveti?

- Ba da,sa lucreze intr-o Banca, dar ii trebuie studii superioare.

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La oficiul pentru plasarea fortei de munca vine intr-o zi un batranel.

- Dom'ne, am un nepot in provincie si as vrea sa-l aduc in Capitala. Ce locuri de munca aveti?

- Pai, avem un post de vanzator de ziare, castiga 16 milioane pe luna.

- Prea mult, zice mosul . El e din provincie, vine aici in Bucuresti, da de bani si se strica. Poate aveti ceva mai modest.

- Vanzator in piata, 14 milioane pe luna, plus ce mai pica.

- Tot e mult, zice mosul . O sa-i strice cu femeile, taica. Ceva la zece milioane, zece milioane jumate n-aveti?

- Ba da,sa lucreze intr-o Banca, dar ii trebuie studii superioare.

 

:scratch:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il vrea mandibula, mai mult ca sigur! :unsure:

 

Baaaa nu e ala cu BREAZA BIKERS FEST 2008 !! pe ala nu-l; dauuuu desii am avut cateva oferte substantiale !!

E maieu ala negru si plin de sange si transpiratie, aia e adevarata comoara !! :scratch: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am iesit cu motoru , ca nu mai avea gaz si am fo sa alimentez,ce bine a foooost ! :kiss: !!

@jordy tine maieul ca suvenir nu am ce face cu el, pune'l in rama daca vrei :scratch: .

oi fi fro vedeta si nu stiu eu, ca sa iti pun maieul in rama :P

 

Baaaa nu e ala cu BREAZA BIKERS FEST 2008 !! pe ala nu-l; dauuuu desii am avut cateva oferte substantiale !!

E maieu ala negru si plin de sange si transpiratie, aia e adevarata comoara !! :) :unsure:

nu mai e plin de singe si nici transpirat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt un gentleman elegant si cizelat care isi ofera maieul. ce mai vrei ?? :laugh:

fetelor gentelman-ul blaze isi scoate maieul la licitatie :)

sa vedem daca are si oferte :)

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...