Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neata!

Inca o zi si vine weekendu'

spor la munci si somn usor Cosmine ca tu la ora asta te intorci pe partea cealalta :moto: patronul e patron tata

Da sunt patron la oi

 

hai sa-l sunam,

el dc sa doarma..... parca nu am fii romani, si nu am avea capre.

 

RE OL !

 

 

il sun eu, si ma fac ca l-am apelat din greseala si-mi cer scuze.

Mandibula jur ca te spun Roxanei ca ai o aventura cu colega de birou daca incepi cu rautatzi dastra....In loc sa te gandesti daca dorm sau nu bine tu esti dusmanos si vrei sa trezesti baietelul...

 

Nu e suparare, dar mie imi face placere sa intru pe forum, ma relaxeaza. Daca incep iar balacarelile nu mai intru.

 

Neata everybody. Suna-l tu si apoi il lasam o juma de ora sa adoarma si il sun si eu.

La asta chiar nu ma asteptam,sa inteleg ca nici tu nici Naanuk nu ma mai iubiti.........

 

Neatza! Sonex nu raspunde la telefon nici cand este treaz, dar cand doarme! :blink:

Multumesc NIco tu ai vrut sa ma scapi de urgie....

 

:rusinica:) tare.Oricum din cate telefoane are,unul trebuie sigur sa nu fie pe silentios :D ne sincronizam si il sunam in acelasi timp,unul pe fiecare numar sa ii spunem ca ne e dor de el :blink:)

Chiar si tu fiul meu Brutus.......

 

Mie imi raspunde si cand doarme. L-am trezit odata pe la 2 (14 adik). Cica avea vreo 30 de apeluri, dar pentru mine a facut efortul sa raspunda. Sa ne sincronizam ceasurile si il sunam la 9.30. Acum este 9 si 11 minute.

Aha ce planurile dracu se intampla pe aici......M+ai sunat atunci la 14 sa ma incerci.......Bine bine bine.....

Puteti sa faceti planuri in zadar pt ca eu am om care ma trezeste in fiecare zi cu picamarul...Incep sa cred ca il plateste vreun prieten de+al meu ca am multe promisiuni....IL OMOR PE ASTA CU PICAMARU......Am fost si m+am certat iar cu el .....Am iesit in halat de casa si cu ochii lipiti,se uita ala ca dracu la mine...il urasc......

Ayi nu merge cu sunatul pt treyire ,va rog sa nu faceti asta ca ma supar ca nu+mi fac orele de somn.....Aveati mila de baietel....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de acord

 

la mine este 9:16

Mandibula a fost mai rapid ala cu picamaru,ala e platit de dan radu ca el le face pe muteste......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neatza tizule

 

E de bine? :D

BBL nu ai cumva vreo placuta de frana fata, pe care nu o mai folosesti? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce rai sunteti , ce va luati voi de sonea asa de dimineatza ....

vezi Cosmine , ca tin la tine :rusinica:

Vad ..........cine dracu s+a milit de ala cu picamaru de la gratulat cu 20 ron......tu erai...

 

a trecut de 9.30

....ha ha ha ha spuneti+mi ca si maine e o yi......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da sunt patron la oi

 

 

Mandibula jur ca te spun Roxanei ca ai o aventura cu colega de birou daca incepi cu rautatzi dastra....In loc sa te gandesti daca dorm sau nu bine tu esti dusmanos si vrei sa trezesti baietelul...

 

 

La asta chiar nu ma asteptam,sa inteleg ca nici tu nici Naanuk nu ma mai iubiti.........

 

 

Multumesc NIco tu ai vrut sa ma scapi de urgie....

 

 

Chiar si tu fiul meu Brutus.......

 

 

Aha ce planurile dracu se intampla pe aici......M+ai sunat atunci la 14 sa ma incerci.......Bine bine bine.....

Puteti sa faceti planuri in zadar pt ca eu am om care ma trezeste in fiecare zi cu picamarul...Incep sa cred ca il plateste vreun prieten de+al meu ca am multe promisiuni....IL OMOR PE ASTA CU PICAMARU......Am fost si m+am certat iar cu el .....Am iesit in halat de casa si cu ochii lipiti,se uita ala ca dracu la mine...il urasc......

Ayi nu merge cu sunatul pt treyire ,va rog sa nu faceti asta ca ma supar ca nu+mi fac orele de somn.....Aveati mila de baietel....

 

 

Rechine, azi ii dai tu banii lu ala cu picamaru? Sau ma duc io? Da' io am fost si ieri. E randul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le schimb abia in primavara, mai am acolo de o saptamana doua. Sorry.

 

Si eu tot atunci, cu tot cu moto :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze...am uitat sa-l sun pe sonex la 9:30

m-am luat cu niste treaba.

da-i ma lu ala niste tuica, si spune-i sa nu mai bage picamerul mai devreme de 10

 

Dumeyeu vegheaya la somnul baietelului.....Rechine tot te spun pt rautati.......

La ce ora incepe slujba la biserica ? Cosmine , nu de alta dar vreau sa prind o lingurita din coliva

Dane coliva se livreaya doar cu calugaritye la pachet......2 bucati cu portjartier,stie baietelul de unde sa luam.....

 

Rechine, azi ii dai tu banii lu ala cu picamaru? Sau ma duc io? Da' io am fost si ieri. E randul tau.

La toti ma gandeam dar la voi nu......Oricum a yis ca a terminat ayi.maine ma culc preventiv in alta camera din vastele mele apartamente.....

 

da maine imi pun reminder la telefon

 

cu o juma de rachiu de javania daia ...il conving pala sa bage picamerul de la ora 6 de dim.

sau il chem pe alexander, fara toba, la geamu lu sonex

Bai numai ganduri de raybunare sunt aici...Mandibukla in loc sa yici...ii trimit lu baietel 2 asistente sa+i treyeasca perfuyia tu ma omori cu alexander....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot atunci, cu tot cu moto :rusinica:

 

Te-ai hotarat ce iti iei? Io vreau 600 rr ala nou.

 

By the way, RECHINEEEEEEEE, il sunasi pe ala?

 

La toti ma gandeam dar la voi nu......Oricum a yis ca a terminat ayi.maine ma culc preventiv in alta camera din vastele mele apartamente.....

 

 

Pai si ieri ai zis acelasi lucru. Oricum ala cu picamaru' e omul nostru, oriunde ai dormii el gaseste ceva de spart pe zona aia.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai hotarat ce iti iei? Io vreau 600 rr ala nou.

 

By the way, RECHINEEEEEEEE, il sunasi pe ala?

Fi atent rechine ce spirit de sef are BBL vrea sa scoata castanele din foc cu mana ta.....Cata rautate in sufletul lui BBl..Lasa ,Lasa ca vine judecata si la tine...

 

Pai si ieri ai zis acelasi lucru. Oricum ala cu picamaru' e omul nostru, oriunde ai dormii el gaseste ceva de spart pe zona aia.

Singura solutie e sa ma mut la vreo crestina sa+mi pierdeti urma ,numai dupa mirosul de lene ma puteti gasi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fi atent rechine ce spirit de sef are BBL vrea sa scoata castanele din foc cu mana ta.....Cata rautate in sufletul lui BBl..Lasa ,Lasa ca vine judecata si la tine...

 

 

Ala nu erai tu, e altul, stie el rechinu'.

 

Ala= 600 rr nou, apartament de 3 camere pentru el si 2 mertane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce telefon smeker ai mai domne......

E batran N95-ul, da' nu-l mai schimb pana nu apare 4G :blink:

 

buna seara....ce faceti dragilor? am constatat ca azi a fost ziua clonelor pe forumul nostru...... :rusinica:

Si cu ocazia asta o sa-l rog pe nea adminu' sa-i baneze pe toti clonatii, clone si stapanii lor, pe ip :D

Inteleg clonele cand esti pedepsit pe nedrept, da' numai asa, sa ingrasi topicu' cu tot felul de ineptii,

nu are nici un sens. E foarte de prost gust si chiar iritant.

 

Le urez clonelor si stapanilor lor multa, multa .... fara nr, petarde far' de ocupatie.

 

Ahh, am uitat, 'neataa copii :blink: (revenind la un ton mai vesel)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ora 13 va asteptla o narghilea si la o cafea pe care nu o am la magayin...pana acu suntem 3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...