Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Sal, legat de weekend , care ? cati ? mergem ? sa stim sa facem rezervare . trebuie o lista urgent sa ma apuc de sunat .

 

Daca e weekendul asta noi (eu si Iulia spunem pas, avem iar nunta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

din petrecere in petrecere o tineti . de weekendul asta , ziceam sa mergem pe la Balea

 

 

Eu am facut Transfagarasanul acu vreo luna cu moto. Nu recomand celor cu SS, sport-touring su asemanatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am aparut la intalniri , dar poate nu ne-am intersectat , dar poate facem cumva si ne vedem , asta daca este de acord Cosmin , numai cu acordul lui , nu as vrea sa-ti creez probleme de natura sentimentala . :agree:

 

nu ne vedem decat la intalnirile cu grupul ....fara intalniri particulare ca eu nu sunt pregatit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt obisnuit cu ceaiul de tei.Nu sunt pregatit pt o noapte fierbinte...

 

 

CUm apare o fata cum sare asta de pe scaun,nu stiu ce sa ma fac cu marele cuceritor.

 

 

Si eu sunt un baietel cuminte ,nu vrei sa ne facem o familie cu multi copilasi?

Tocmai m-ai cerut de nevasta? Asa ca aia de la radio de s-au luat pe NV????

Editat de legally_blonde
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am aparut la intalniri , dar poate nu ne-am intersectat , dar poate facem cumva si ne vedem , asta daca este de acord Cosmin , numai cu acordul lui , nu as vrea sa-ti creez probleme de natura sentimentala . :agree:

 

Claudiule pune-te bine cu mine ca eu sunt doctorul de inimi...

Iulia a aparut la intalniri anul trecut, din cate stiu eu anul asta a cam fost plecata prin orasul natal (Chisinau). Ne-a invitat si pe noi sa venim cu motoarele dar am refuzat ca era prea departe.

 

Sta prin zona si poate o convingem sa mai vina la intalniri.

Vecina mea poate fi si vecina ta Claudiule.Sper sa nu ma rupa in bucati Iulia cand vede ce am scris.

 

nu ne vedem decat la intalnirile cu grupul ....fara intalniri particulare ca eu nu sunt pregatit

Pai nu ne pregatim miercuri la film impreuna?

 

Tocmai m-ai cerut de nevasta? Asa ca aia de la radio de s-au luat pe NV????

Depinde daca accepti ssau nu,daca spui pas nu te mai cer ca si asa face Buburuza misto de mine ca sunt singurel,daca accepti trimit laudatorii sa se duca pe la familie ca asa e la noi la olteni.Nasi avem cateva perechi.Vis frumos.Pregatesc laudatorii sau ma mai ti pe ghimpi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Claudiule pune-te bine cu mine ca eu sunt doctorul de inimi...

 

Vecina mea poate fi si vecina ta Claudiule.Sper sa nu ma rupa in bucati Iulia cand vede ce am scris.

 

 

Pai nu ne pregatim miercuri la film impreuna?

 

 

Depinde daca accepti ssau nu,daca spui pas nu te mai cer ca si asa face Buburuza misto de mine ca sunt singurel,daca accepti trimit laudatorii sa se duca pe la familie ca asa e la noi la olteni.Nasi avem cateva perechi.Vis frumos.Pregatesc laudatorii sau ma mai ti pe ghimpi?

 

pai acu trebuie sa fii si tu SIGUR ca poate sunt o motorista grasa si slinoasa, cu ulei d emotor pe sub unghii si parul impaslit...si te ploconesti cu mine la usa.

A si prazul imi place proaspat :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai acu trebuie sa fii si tu SIGUR ca poate sunt o motorista grasa si slinoasa, cu ulei d emotor pe sub unghii si parul impaslit...si te ploconesti cu mine la usa.

A si prazul imi place proaspat :agree:

prima parte e cum e dar sa nu ne ceram pe mancare ca aici chiar avem o mare problema.Si eu sunt gras si la mine dusul la 2 saptamani dureaza 30 de sec,pt ca dau drumul la apa in cada ,ma sterg cu prosopul dupa care dau drumul la apa si sunt gata.

 

Sa pregates pt prnz ceva de regim gen ceafa de porc cu cartofi prajiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu optez pt cazare ca azi sunt si mai bolnav ca ieri.cine mai e pt cazare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu optez pt cazare ca azi sunt si mai bolnav ca ieri.cine mai e pt cazare?

 

bogatanii astia ....cazare la vila ...cu living ...semineu ....terasa , sa luati o vila cu gradina mare sa punem si noi corturile :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogatanii astia ....cazare la vila ...cu living ...semineu ....terasa , sa luati o vila cu gradina mare sa punem si noi corturile :agree:

 

ÂŞi eu sunt țigan cu cortu'. Să-mi păstrați Âşi mie un loc în grădină, bogătanilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi eu sunt țigan cu cortu'. Să-mi păstrați Âşi mie un loc în grădină, bogătanilor.

Luati-va si o scindura ca pina dimineatza o sa "bateti cuie"; asta daca nu dormiti cu cojoacele pe voi in sacii de dormit. Doar ca stiu eu vreo citiva care nu incap in sacul de dormit nici in Spandex, d-apai cu ceva haine mai groase pe ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi eu sunt țigan cu cortu'. Să-mi păstrați Âşi mie un loc în grădină, bogătanilor.

 

 

asa borisake , nu ma lasa la greu ...montam corturile si noaptea ne strecuram pe geam in camera fetelor :agree:

Mesaj completat

Luati-va si o scindura ca pina dimineatza o sa "bateti cuie"; asta daca nu dormiti cu cojoacele pe voi in sacii de dormit. Doar ca stiu eu vreo citiva care nu incap in sacul de dormit nici in Spandex, d-apai cu ceva haine mai groase pe ei.

 

 

ne dam cu unguent revulsin sa vezi ce o sa ne arda pielea :lol:

Mesaj completat

asa borisake , nu ma lasa la greu ...montam corturile si noaptea ne strecuram pe geam in camera fetelor :)

Mesaj completat

 

ne luam dupa sforait si dam de camera buburuzei

 

 

 

ne dam cu unguent revulsin sa vezi ce o sa ne arda pielea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a zis PRAZ nu PRANZ (prânz)

Serbane le am cu atat mai putin cu citititul decat cu scrisul....Daca e praz,praz sa fie...

 

bogatanii astia ....cazare la vila ...cu living ...semineu ....terasa , sa luati o vila cu gradina mare sa punem si noi corturile :)

 

Vorbeste asta care si-a cumparat motoreta noua....

asa borisake , nu ma lasa la greu ...montam corturile si noaptea ne strecuram pe geam in camera fetelor :agree:

Mesaj completat

 

Bai sa nu nimeriti in camera mea.............

 

Finuleeee, ii place prazu, ia-o nu o scapa, ca e de-a noastra. Nu mai gasesti asa ceva.

 

Nasu here.

Nasule o fi de pamat de pe la noi din OLTENIA si sti ca sangele apa nu se face,olteanca la oltean trage,cum tu esti ocupat nu are de ales.....

 

nici nu ma mir , la banii tai ....hartii

Ma ce se mai plange barosanu asta,cred ca a innebunit de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-as dori :lol: numai ca apoi as cheltui mai multi pe medicamente

 

 

Hai, ieÂşim pe undeva la plimbare cu motoarele? Văd că a stat ploaia :)

 

 

Buburuzo, scoate dracu poza aia că or să creadă ăÂştia că am dat colțu :agree:

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, ieÂşim pe undeva la plimbare cu motoarele? Văd că a stat ploaia :lol:

 

 

as iesi si eu dar am meci la clinceni :agree:

 

Buburuzo, scoate dracu poza aia că or să creadă ăÂştia că am dat colțu :)

 

tu esti in poza ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...