Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna,

imi pare rau ca nu am iesit ieri la plimbare dar am fost ocupata si am primit si tarziu mesajul.

 

Cum au fost papanasii?

 

nu stiu ca am mancat mici , jordy a mancat papanasi ...cred ca erau buni ca nu mai vorbea

 

Mesaj completat

v-ati pregatit mobrele de drum ? eu mi-am luat bagaje azi :cheers: nu mai sunt ca tiganii cu carute cu genti in toate culorile :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Am vorbit cu un cunoscut si spunea ca s-a mai reparat drumul in arges.

Dar nu garantez.

Pacat ca nu ai fost ieri la plimbare, aveam sa-ti arat ceva patrat prins pe spatele motorului :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da , mi-a fost fricuta cand l-am vazut p`ala cu bata cu fata aia senila cum lovea...dar orice ar fi fost nu as fi sarit la tine in brate (as fi sarit eu la cineva in brate ) fiindca sunt un baiat educat si baietii educati nu sar in bratele fetelor ci dau dovada de tarie de caracter

 

:cheers:

Asta mi-aduce aminte de o faza comica din tineretile mele.

Eram prin liceu. Si am mers cu prietenul meu, ca doi gugustiuci :cheers: , in gradina botanica sa ne plimbam. Dupa o plimbare destul de lunga (am batatorit bine toate aleile) s-a lasat cu dureri de picioare asa ca am facut pauza pe o bancuta. La un moment dat a aparut o pasarica dragut colorata.

Eu: Uite ce draguta e!

El: AAAAAAA!!!!! si sare la mine in brate.

Pasarica bineinteles ca se sperie si zboara iar el se scuza: Credeam ca e un sarpe :D

 

 

 

Mesaj completat

Bai... va las singuri 5 minute si gata va dati drumul.. la viatza? Mai bine ganditi-va si la fratili vostru care e plecat si ziceti... luni, marti seara (adika 14,15) ce faceti? Nu de alta dar ma intorc flamand si cu chef de scandal ca mi-au mancat astia nervii pe aici, mama lor de nayisti cu tastaturile lor pe invers.

 

Deci fratilor, crestini si milostivi .. bem si noi ceva luni seara, ca asa mi-e o foame ... ca as canta ceva

 

De abia ne-am revenit :P

Si nu te mai vaita atat ca si noi am vrea sa ne plimbam asa ca tine :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi dacă mă puneți pe mine primul, normal că am ajuns într-un câmp. Eu câteodată mă pierd Âşi în drum spre bucătărie, d'apăi într-un sat :cheers:

Da, am invatat :cheers: o sa fiu mai atent data viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nuuuuuu ca eu tin la silueta. :cheers:

a cui...silueta? :cheers:

 

fake edit: DKW-u' la butoane! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

Asta mi-aduce aminte de o faza comica din tineretile mele.

Eram prin liceu. Si am mers cu prietenul meu, ca doi gugustiuci :cheers: , in gradina botanica sa ne plimbam. Dupa o plimbare destul de lunga (am batatorit bine toate aleile) s-a lasat cu dureri de picioare asa ca am facut pauza pe o bancuta. La un moment dat a aparut o pasarica dragut colorata.

Eu: Uite ce draguta e!

El: AAAAAAA!!!!! si sare la mine in brate.

Pasarica bineinteles ca se sperie si zboara iar el se scuza: Credeam ca e un sarpe

 

 

 

 

 

 

 

sa inceprm cu inceputul,ala o scose in Botanica pe Buburuza ca acolo nu e nicio terasa,nicio dugheana cu suc sari gardul si iesi moka intr-o zi cu gagica.....Sonea vb doar din experienta.....Buburuzo bine ca ai scapat de ala......El trebuia sa aiba ditamai pitonul ala nu o rama mica mica,sa-i fie frica ca i-o haleste pasarica.

 

 

Vrea si eu pozele cat mai repede sa ma vad cat de frumos sunt.

Mesaj completat

ANGEL ne-am simtit al dracu de bine,nu vrei sa fie ziua ta si saptamana viitoare...

Editat de cosmin_sn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrea si eu pozele cat mai repede sa ma vad cat de frumos sunt.

Mesaj completat

ANGEL ne-am simtit al dracu de bine,nu vrei sa fie ziua ta si saptamana viitoare...

 

 

daaa , si eu m-am simtit bine (cred ca cel mai bine) sa vazut , nu ? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte frumos! Si am si pozeeee :cheers:

Vreau pozele............Parca sunt un drog ,toti le vrem.........Sunt 125 de bucati.Maine e o zi minunata,incepem o saptamana de fericire pt mine si Claudiu care cred ca o sa ne luam o gamflabila in leasing amandoi,,,,(asta nu prea vrea sa o impartim,cica sa fie numai a lui,dar ma gandesc sa-i las lui placerea sa o dezvirgineze).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte frumos! Si am si pozeeee :cheers:

 

 

te cred si eu , ati stat la hotel " chiaburii astia " , ati luat micul dejun la RESTAURANT ....noi de dimineata beam nessu fara zahar la foc , tot a fost mai frumos pentru noi ... :cheers: ... sa nu mai zic ca noi am fost cu mobrele prin ploaie si voi cu autoturismul ( rusine )

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau pozele............Parca sunt un drog ,toti le vrem.........Sunt 125 de bucati.Maine e o zi minunata,incepem o saptamana de fericire pt mine si Claudiu care cred ca o sa ne luam o gamflabila in leasing amandoi,,,,(asta nu prea vrea sa o impartim,cica sa fie numai a lui,dar ma gandesc sa-i las lui placerea sa o dezvirgineze).

 

 

Maine chiar e o zi minunata! Este luni :cheers:

 

 

 

Mesaj completat

te cred si eu , ati stat la hotel " chiaburii astia " , ati luat micul dejun la RESTAURANT ....noi de dimineata beam nessu fara zahar la foc , tot a fost mai frumos pentru noi ... :D ... sa nu mai zic ca noi am fost cu mobrele prin ploaie si voi cu autoturismul ( rusine )

 

Pai daca Sonea e caciulos :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te cred si eu , ati stat la hotel " chiaburii astia " , ati luat micul dejun la RESTAURANT ....noi de dimineata beam nessu fara zahar la foc , tot a fost mai frumos pentru noi ... :cheers: ... sa nu mai zic ca noi am fost cu mobrele prin ploaie si voi cu autoturismul ( rusine )

 

Paracetamolul se livreaza cu zaharul? Sunt sigur ca Claman se refera la Boris,,,,.......

Mesaj completat

 

 

Pai daca Sonea e caciulos :cheers:

Ia uite cine ma face pe mine caciulos..........Asta care cand inta intr-un magazin tre sa cumpere ceva si nu man care pt aia mici ci bluzite,fustite,rochite....

Claudiule te-ai dat cu dusmanul?

Mesaj completat

Vad ca dormiti in post......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paracetamolul se livreaza cu zaharul? Sunt sigur ca Claman se refera la Boris,,,,.......

 

Ia uite cine ma face pe mine caciulos..........Asta care cand inta intr-un magazin tre sa cumpere ceva si nu man care pt aia mici ci bluzite,fustite,rochite....

Claudiule te-ai dat cu dusmanul?

Mesaj completat

Vad ca dormiti in post......

 

 

nu dormim in post , mancam ceva ....

 

paracetamolul l-am luat asa ...imi plac pilulele :cheers: (preventiv)

nu ma refeream la borris

cine e dusmanul ? noi suntem prieteni , toti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu dormim in post , mancam ceva ....

 

paracetamolul l-am luat asa ...imi plac pilulele :cheers: (preventiv)

nu ma refeream la borris

cine e dusmanul ? noi suntem prieteni , toti :cheers:

 

Vezi din prea multa pasiune sa nu iei vreun postinor....Bai are claudiu o poza cu el cand privea spre Dumnezeu si dansa cu Buburuza ...Rad de 5 min si nu am terminat...Repriza asta de ras e mai lunga ca una de sex,dac mai rad un minut inseamna ca au fost 2 numere...

Mesaj completat

Saptamana asta ma insor.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello ppl ! Aruncati o privire si aici...

Stunt e ce fac Zoltan Angyal, Phifer; astea-s BASINI (nu mai vorbim de cretinismul de a te da pe o roata in trafic). Nu-i nevoie decit de un dobitoc si faza de la Timisoara se poate repeta. Sa nu mai vorbim de Baneasa sau chiar cea din clip, in curtea Bricostore, cind trece 'Vasilica' prin fata zmeului.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...