Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Mi-as dori :agree: numai ca apoi as cheltui mai multi pe medicamente

ia uite ce chibzuita a devenit cami dintr-o data.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Claudiule, dar tu unde erai aseara? Sau unde iti era capul? :agree:

Mesaj completat

Asa am fost tot timpul :)

 

Claudiul nu putea sa-si scoata ochiul din decolteul sorei lu Angel....E periculos rau de tot baiatul asta,nu stiu ce sa ma mai fac cu el.La cat plecam la balea??

Mesaj completat

Baietelul e foarte trist

 

Mesaj completat

Baietelul e foarte trist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecam dimineata pe la 5.30

Daca nu dorm pe la careva cu siguranta ca o sa plecam atunci mai ales ca eu aud telefonul.........

 

tot va luati de mine .....eu care ...sunt cel mai timid dintre toti , nu ma uitam in decolteul nimanui ...eram doar pierdut in spatiu

si credeai ca printre sani fetei gasesti drumul,asa ca prntre 2 dealuri.....Claudiule mai aveai un pic si o urcai pe masa pe aia in TIP TOp si ne spui ca esti timid....

 

Multumesc,dar inca nu-i ziua mea! :agree:

TI-aiiiiii dooorriiii ......

 

Maine nu vreau sa stau langa Borris la film ca e tare ciufut si sigur vorbete tare rade si se duce sa faca iepuri cu palmele pe ecran...

Maine sunt Santierist asa ca nu am net,sper sa va vad activi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecam dimineata pe la 5.30

hai baaaah, ca nici nu nimeresc sa var cheia in contact la ora aia... :agree:

io vin cu intarziatii de la noua. :)

 

Sonex, 'tu-ti bacilii.. am facut schimb. ce eram io avariata atunci, da' ce-s acu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si credeai ca printre sani fetei gasesti drumul,asa ca prntre 2 dealuri.....Claudiule mai aveai un pic si o urcai pe masa pe aia in TIP TOp si ne spui ca esti timid....

 

 

 

nu este adevarat , eu sunt mai glumet , atat ...si cu asta imi maschez timiditatea :agree:

Mesaj completat

buna dimineata , forumisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a pus-o sonea , legally blonde deja s-a intalnit cu nasu` si conform traditiei (putin modificata) o sa mearga sa-l ia pe sonea de acasa cu alai :) merg si eu sa jucam rachiul

 

 

Stai asa fa-mi si mie un update cu privire la datele din postul tau : nasul, sonea???, traditia? :agree:

integreaza-ma si pe mine in povestea voastra :lol: daca esti dragutz :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai asa fa-mi si mie un update cu privire la datele din postul tau : nasul, sonea???, traditia? :agree:

integreaza-ma si pe mine in povestea voastra :) daca esti dragutz :lol:

 

 

era o gluma :lol:

 

tachinarile tale cu sonea , nasul lui sonea (BBL) si traditia cand nasul se duce cu mirele sa ia mireasa de acasa :) (traditia inversata ) se duce nasul cu mireasa sa ia mirele

 

m-am facut inteles ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o gluma :agree:

 

tachinarile tale cu sonea , nasul lui sonea (BBL) si traditia cand nasul se duce cu mirele sa ia mireasa de acasa :) (traditia inversata ) se duce nasul cu mireasa sa ia mirele

 

m-am facut inteles ?

 

 

 

Sau asa, nu cum am zis eu pe messenger, ca e gluma lui, el stie ce a vrut sa zica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era o gluma :)

 

tachinarile tale cu sonea , nasul lui sonea (BBL) si traditia cand nasul se duce cu mirele sa ia mireasa de acasa :lol: (traditia inversata ) se duce nasul cu mireasa sa ia mirele

 

m-am facut inteles ?

 

 

Nici eu n-am înțeles, dar dacă zici că e rachiu, mă bag Âşi eu :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt obisnuit cu ceaiul de tei.Nu sunt pregatit pt o noapte fierbinte...

 

Si eu sunt un baietel cuminte ,nu vrei sa ne facem o familie cu multi copilasi?

 

Tocmai m-ai cerut de nevasta? Asa ca aia de la radio de s-au luat pe NV????

 

 

Finuleeee, ii place prazu, ia-o nu o scapa, ca e de-a noastra. Nu mai gasesti asa ceva.

 

Nasu here.

 

 

Buna dimineatza dragutilor.

ce face voi?

Aseara m-am cunoscut intamplator cu BBL, care e foarte de treaba!

Cred ca motorisca mea e inconfundabila; hihihi

 

 

Nici eu n-am înțeles, dar dacă zici că e rachiu, mă bag Âşi eu :agree:

 

 

daca tot n-a inteles nimeni , sa recapitulam

deci : legally_blonde la cunoscut intamplator pe BBL , BBL este nasul lui sonea , sonea i-a propus oanei o familie cu multi copilasi ....asa ca : acum ca s-a cunoscut oana cu BBL nu mai ramane decat sa formam alaiul sa mergem peste sonea ...cum se face la nunta, nasul se duce sa ia mireasa de acasa ....offff

Mesaj completat

greu ma mai exprim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot n-a inteles nimeni , sa recapitulam

deci : legally_blonde la cunoscut intamplator pe BBL , BBL este nasul lui cosmin, cosmin i-a propus oanei o familie cu multi copilasi ....asa ca : acum ca s-a cunoscut oana cu BBL nu mai ramane decat sa formam alaiul sa mergem peste sonea ...cum se face la nunta, nasul se duce sa ia mireasa de acasa ....offff

Mesaj completat

greu ma mai exprim

Gata blonda s-a prins /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.gif

Si tu? esti cvaleru de onoare? /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/thumb.gif

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata blonda s-a prins :)

Si tu? esti cvaleru de onoare? :agree:

 

nici nu se pune problema , dar sa le cunosc si eu inainte pe domnisoarele de onoare :lol:

Mesaj completat

nici nu se pune problema , dar sa le cunosc si eu inainte pe domnisoarele de onoare :lol:

 

ups , acum am vazut ca era intrebare . sunt cavaler numai daca ma obligati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sonex pana nu mai slabaste, nu se poate marita...pardon,

insura.

 

PT CA NU INCAPE PE USA BISERICII !!!!

 

film, nu ???

Cosmin e deja mai slab cu 2 kg , cam atat cantareau pletele

 

da, diseara film

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta era special cu dedicatie ptr Sonea sa puteti pleca si voi pe la 9 asa. Tot nu are net si nu poate sa citeasca.

NU ma asteptam de la tine masule la asa ceva,nici la 11 nu erau plecati....

 

a pus-o sonea , legally blonde deja s-a intalnit cu nasu` si conform traditiei (putin modificata) o sa mearga sa-l ia pe sonea de acasa cu alai :) merg si eu sa jucam rachiul

Numai sa nu afle nasa de intalnire ca ne rupe piciorusele si mie si lu nasu,nu imi e de picioare numai sa nu se atinga de gleznele mele delicate de gimnast la cal cu manere.

 

Stai asa fa-mi si mie un update cu privire la datele din postul tau : nasul, sonea???, traditia? :agree:

integreaza-ma si pe mine in povestea voastra :lol: daca esti dragutz :lol:

 

pe scurt esti nevasta ma.Gata.

daca tot n-a inteles nimeni , sa recapitulam

deci : legally_blonde la cunoscut intamplator pe BBL , BBL este nasul lui sonea , sonea i-a propus oanei o familie cu multi copilasi ....asa ca : acum ca s-a cunoscut oana cu BBL nu mai ramane decat sa formam alaiul sa mergem peste sonea ...cum se face la nunta, nasul se duce sa ia mireasa de acasa ....offff

Mesaj completat

greu ma mai exprim

bai sa ramanem la parte cu facutul multor copilasi restul sunt lucruri nesemnificative.Fata sa-mi spuna ora si locul,iau costumul lui tata ala de se duce duminica la biseria in el si ma prezint.....si nu o sa intarzii deloc.

 

nici nu se pune problema , dar sa le cunosc si eu inainte pe domnisoarele de onoare

Mesaj completat

ups , acum am vazut ca era intrebare . sunt cavaler numai daca ma obligati

Vezi ca domnisoaarele sunt toate virgine ca si mireasa asa ca nu faci nicio sfaraiala,mai bine te reorientezi catre sora lu Angel ca daca ma insor acu e libera...o las sa-si gaseasca fericirea cu alcineva.Soara lu Angel e prietena mea actuala dar ea nu stie.....

 

sonex pana nu mai slabaste, nu se poate marita...pardon,

insura.

PT CA NU INCAPE PE USA BISERICII !!!!

Rechine crezi ca nu im aduce nasul de la santier vreun buldoescavator ceva?nu ma lasa el asa in bataia ploii..

 

 

 

Maine scoatem mobrele la plimbare?Scrietisi voi ca pe la 12-13 ajung si eu la un calculator si vreau sa stiu daca ma duc sa o iau sau nu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...