Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Telefonu ala smecher fara taste de umbli cu degetu pe ecran ? :laugh:

Misto cizmele , mai misto decat negre ,,,numai ca acum o sa tii motoreta asta rosie

 

 

Ba eu cred ca o sa-si cumpere alta.....ROZ ;)

 

Mesaj completat

Bai, panaramelor, gavaritzi ce vreti sa facem de Revelion, ca sa stim si noi cum aranjam cu munca. Presa lucreaza, bre! Sa stiu dc imi iau liber de Craciun sau de Revel.

 

 

:clap:

 

Kali, stii ca noi suntem niste ametiti. Eu zic sa-ti iei liber de Revelion ca de facut, facem noi ceva. Eu oricum va fac sarmale :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba eu cred ca o sa-si cumpere alta.....ROZ :laugh:

 

Mesaj completat

 

 

 

:P

 

Kali, stii ca noi suntem niste ametiti. Eu zic sa-ti iei liber de Revelion ca de facut, facem noi ceva. Eu oricum va fac sarmale ;)

 

Eu nu vreau sa aud de sarmale facute de tine :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu intrerup conversatia intre voi dar a mai aparut o mobra de 600 in militari,daca va adunati intr-o anume locatie poa' vin si eu la anu ca acum chiar nu imi place sa scot mobra la plimbare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu intrerup conversatia intre voi dar a mai aparut o mobra de 600 in militari,daca va adunati intr-o anume locatie poa' vin si eu la anu ca acum chiar nu imi place sa scot mobra la plimbare

 

Bun , poate joi seara e mai cald si uscat pe jos si dam o tura sa mancam mici pe la branesti :laugh:

Ne hotaram pe forum , iar daca nu o sa fie pana la anul mai e un pic ;)

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, eu is amarat rau... deci cer ajutorul, cui vrea si are posibilitatea ... de unde fac rost de o prindere de surub patrata de la o borna de baterie? Ca eu am pierdut-o pe una si stau cu mobra pe stop acu ca s-a facut vremea buna.

 

Iar , daca nu, de unde dreaqu cumpar o baterie noua pe aici pe aproape de noi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, eu is amarat rau... deci cer ajutorul, cui vrea si are posibilitatea ... de unde fac rost de o prindere de surub patrata de la o borna de baterie? Ca eu am pierdut-o pe una si stau cu mobra pe stop acu ca s-a facut vremea buna.

 

Iar , daca nu, de unde dreaqu cumpar o baterie noua pe aici pe aproape de noi?

 

Radule , baterie iti pot aduce eu la 150 lei Yuasa japoneza :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LMA, raducu. ! ;)

 

/index.php?...p;#entry2185202

Mesaj completat

Bah, eu is amarat rau... deci cer ajutorul, cui vrea si are posibilitatea ... de unde fac rost de o prindere de surub patrata de la o borna de baterie? Ca eu am pierdut-o pe una si stau cu mobra pe stop acu ca s-a facut vremea buna.

 

Iar , daca nu, de unde dreaqu cumpar o baterie noua pe aici pe aproape de noi?

 

 

De aia ai vecini, ma :P Stai sa ma scormonesc de bateria mea. Suza e sub husa.

Mesaj completat

Eu nu vreau sa aud de sarmale facute de tine :clap:

 

Habar n-ai tuuuuuu.... Bai, claman, ce avatar ti-ai tras! De cand nu ne-am mai vazut, ti-a crescut si paru', ma... :clap:

 

Sper sa nu intrerup conversatia intre voi dar a mai aparut o mobra de 600 in militari,daca va adunati intr-o anume locatie poa' vin si eu la anu ca acum chiar nu imi place sa scot mobra la plimbare

 

Pai nu tre sa astepti pana la anu'. Socializeaza, fiule! Bun venit la noi in salon :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vreau sa aud de sarmale facute de tine :clap:

 

Vorba lui Kali...habar n-ai tu :clap:

De abia astept ziua de maine :laugh:

Mesaj completat

Bah, eu is amarat rau... deci cer ajutorul, cui vrea si are posibilitatea ... de unde fac rost de o prindere de surub patrata de la o borna de baterie? Ca eu am pierdut-o pe una si stau cu mobra pe stop acu ca s-a facut vremea buna.

 

 

Ce soarta cruda ;)

Mesaj completat

Iar , daca nu, de unde dreaqu cumpar o baterie noua pe aici pe aproape de noi?

 

Mymoto Cotroceni?:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba eu cred ca o sa-si cumpere alta.....ROZ :laugh:

Mesaj completat

 

Borisake roz cred ca nu merge cu rosu dar daca ti-ai luat cizme roz cred ca tu esti mai in tendinte ;) .

 

 

Kali, stii ca noi suntem niste ametiti. Eu zic sa-ti iei liber de Revelion ca de facut, facem noi ceva. Eu oricum va fac sarmale

Cami bag si eu niste sarmale in sutien sa le bag pe sustache la club.Eu sunt pt vanghelion.Cine e pentru?

 

Eu nu vreau sa aud de sarmale facute de tine :P

Claudiule si eu simt otrava cum trece din cami in sarmale si ma feresc.

 

Sper sa nu intrerup conversatia intre voi dar a mai aparut o mobra de 600 in militari,daca va adunati intr-o anume locatie poa' vin si eu la anu ca acum chiar nu imi place sa scot mobra la plimbare

poti sa te intalnesti cu noi si fara mobra.

 

Kali ce se intamplu iea postat de 2 ori intr-o zi.Ce parere ai despre apucaturile lui Boris .....cizme roz........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata'

 

borris..daca vrei iti vopsesc eu cizmele rosii !

daca nu...sa stii ca se poarta si rozul, se asorteaza cu o camasa daia ROZ de biropat, care se crede macho,

dara are adanci semne de intrebare in legatura cu orientarea lui sexuala .

 

sa le porti sanatos. ( cizmele...nu semnele de intrebare )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mandibula poti sa le faci perlate ,dar boris va fi dezamagit ca nu se vor mai asorta cu camasa roz pe care tocmai a cumparat-o.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, eu is amarat rau... deci cer ajutorul, cui vrea si are posibilitatea ... de unde fac rost de o prindere de surub patrata de la o borna de baterie? Ca eu am pierdut-o pe una si stau cu mobra pe stop acu ca s-a facut vremea buna.

 

Iar , daca nu, de unde dreaqu cumpar o baterie noua pe aici pe aproape de noi?

 

 

Incearca la Suzuki de pe Timisoara, intre Romancierilor si Plaza Mall. Telefon 021 440 02 22. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine te duci in vitan si iei una de scuter...ca sa nu-ti lasi pielea pe-acolo

( pe timisoarei )

Mesaj completat

mandibula poti sa le faci perlate ,dar boris va fi dezamagit ca nu se vor mai asorta cu camasa roz pe care tocmai a cumparat-o.

perlate le fac pe ale mele

 

haidi mah...recomandati-mi si mie un vopsitor bun si ieftin

ca daca-mi mai cere unu 200 de euro sa-mi vopseasca niste carene il ud in gura,

ca's 300 noi aftermarket...si colantate.

Editat de mandibula
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perlate le fac pe ale mele

 

haidi mah...recomandati-mi si mie un vopsitor bun si ieftin

ca daca-mi mai cere unu 200 de euro sa-mi vopseasca niste carene il ud in gura,

ca's 300 noi aftermarket...si colantate.

Bai tre sa avem grija si la mandibula ca si asta isi face camasi perlate,unde mai pui ca e dispus sa dea si bani pt sex oral.Daca le dai 400 te lasa sa-i scuipi si in poponet?nu de alta dar ma bag si ca tre sa duc la vopsit vreo 2 oale si o cratitza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah, eu is amarat rau... deci cer ajutorul, cui vrea si are posibilitatea ... de unde fac rost de o prindere de surub patrata de la o borna de baterie? Ca eu am pierdut-o pe una si stau cu mobra pe stop acu ca s-a facut vremea buna.

 

Iar , daca nu, de unde dreaqu cumpar o baterie noua pe aici pe aproape de noi?

 

Prinderea de surub la Hornbach gasesti sigur.

baterie ....la Claudiul ;)

Mesaj completat

Buna dimineatza boieri ( ca sa-l citez pe Amiba)

 

 

azi am gasit iin sfarsit masca sterila. E smekera are filtru de aer si nu intra bacteriile :P).

voi? vad ca tot nu vreti sa inchideti sezonu! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prinderea de surub la Hornbach gasesti sigur.

baterie ....la Claudiul ;)

Mesaj completat

Buna dimineatza boieri ( ca sa-l citez pe Amiba)

 

 

azi am gasit iin sfarsit masca sterila. E smekera are filtru de aer si nu intra bacteriile :P).

voi? vad ca tot nu vreti sa inchideti sezonu! :laugh:

 

 

pina nu da zapada nu se inchide sezonul :clap:

si cu masca ce faci? :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pina nu da zapada nu se inchide sezonul :laugh:

si cu masca ce faci? :P

 

pai ma protejez de gripa porcina ;) Eu calatoresc cu metroul ca cu masinul nu mai imi place si lucrez cu f multe persoane.....so....

Editat de legally_blonde
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ma protejez de gripa porcina :laugh: Eu calatoresc cu metroul ca cu masinul nu mai imi place si lucrez cu f multe persoane.....so....

am vazut si eu persoane pe la metrou cu masca. eu am zis ca nu imi pun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am primit una de ziua mea pt boli d-astea contagioase,dar e cam aiurea de purtat pe strada.

 

 

da m-am simtit si eu airea cu aia pe fata, dar asta e...nu poti stii care e bolnav si incerc sa iau toate masurile de protectie, cu atat mai mult cu cat in firma l acare lucrez sunt 3 cazuri confirmate si 4 suspecti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da m-am simtit si eu airea cu aia pe fata, dar asta e...nu poti stii care e bolnav si incerc sa iau toate masurile de protectie, cu atat mai mult cu cat in firma l acare lucrez sunt 3 cazuri confirmate si 4 suspecti....

tu ti-ai pus masca mea pe fatza,blondo? :laugh: ;)

ca io vorbesc de aia primita de la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-ai tuuuuuu.... Bai, claman, ce avatar ti-ai tras! De cand nu ne-am mai vazut, ti-a crescut si paru', ma... :P

 

Mi-am tras par de culoare maronie ;) oricum nu prea aveam

 

Vorba lui Kali...habar n-ai tu :clap:

 

De abia astept ziua de maine :laugh:

 

 

Da , azi trebuie sa mancam peste si sa bem un vin ...toti sunt invitati (my place) si daca nu ajunge pestele cumparam ceva conserve :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...