Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nasule tarnatii din chiajna se mai numesc,tantari,gura de lup......sper sa scap de ei......sa vedem unde gasesc niste tantaroaice bagaboante sa-i faca sa emigreze....eu nu mai tin minte cine musca,tantarul sau tantaroaica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu mai am o dilema aia te musca sau iti suga sangele de placere sau pt a supravietui?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasule tarnatii din chiajna se mai numesc,tantari,gura de lup......sper sa scap de ei......sa vedem unde gasesc niste tantaroaice bagaboante sa-i faca sa emigreze....eu nu mai tin minte cine musca,tantarul sau tantaroaica?

 

Vezi că DanRadu avea niÂşte țânțăroaice la el la palat. Vezi poate o puneți de-o nuntă :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man am o lista de piese pt tine.

 

cum facem ? ti-o scanez, sau ti-o dau personal ?

 

 

Cum iti e mai usor :)

Mesaj completat

Care vrei sa mergi la Predeal la intrunire ...noi (eu si Borris) plecam pe la 15 ca deh ..unii mai lucreaza si sambata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este intrunirea transalpistilor, se tine la Lepsa. Misto rau zona. Eu nu am liber duminica, da' parca m-as baga si io la una mica pt sambata. Intreb jumatatea mea mai buna si comunic ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu va duceti prin Soveja nu aveti ambitie ;) http://picasaweb.google.ro/serban.dumbrava...176852542830002

Si cind terminati acolo, luati-o prin padure spre Oituz (pe drumul forestier, atentie la ciobanesti) pe drumul ala pe linga gard, drept inainte sau "prin stinga" si apoi Covasna si asa mai departe (aproape defapt). Dar daca nu opriti in champing la Poiana Sarata va duceti degeaba peste munte la Oituz.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baietelul e liber in wd ,asa ca sunt cam disponibil....Nu era la Sibiu intrunire?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aporpo de 23 august: mercic de urari, mai ales de "da, da, de ziua ta" ;) UNORA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calul paste iarba,

Claman o fumeaza ;))

 

 

Asadar, vineri, ora 20.00, intalnire MOL Lujerului (Cora). Se pleaca spre Lepsa (VN). Se sta la cort, se papa gratarel pregatit de subsemnata si se desfraneaza caii putere :laugh:)

 

 

Cine doreste sa se alature la un drum de seara este binevenit si rugat sa confirme, ca sa cumpere fata de-ale gurii in consecinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai se gaseste cineva p'acolo sambata pe la pranz ...eu noaptea nu mai merg ca nu vad bine ;) asa as pleca de dimineata sa prind pranzul

 

Table nu joc , mai ales cu buburuza cu zarurile ei masluite :laugh:

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...