Sari la conținut

Loc Pentru Intalniri Regulate Ale Bikerilor Din Sibiu


Emppu
 Share

Postări Recomandate

pai joia nu-i asa fum...ca nu sunt multi oameni.....am fi doar noi....si inca ceva persoane ratacite pe la alte mese....joi nu este nimic in r&b....am putea sa mai incercat o data......pana gasim un loc...calduros....si cu vin fiert!!!! :goodposting:

 

mei aceasta, tu ne prostesti! :) pai cum sa nu-ti convina rmb...e aproape de tine si poti sa te matolesti ca einz, zwei, drei esti acasa,.....pe cand restu.

:agree: :kiss: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu am fost cel care a propus Pacha. Este intr-adevar mai mult un club/pub de house, este cam intuneric si alea-alea, dar am presupus ca daca ne strangem mai multi, putem sa cerem alta muzica, lumina si altele. Era doar o propunere, ma conformez alegerii facute de majoritate. Asta in cazul in care se ajunge la o concluzie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost cel care a propus Pacha. Este intr-adevar mai mult un club/pub de house, este cam intuneric si alea-alea, dar am presupus ca daca ne strangem mai multi, putem sa cerem alta muzica, lumina si altele. Era doar o propunere, ma conformez alegerii facute de majoritate. Asta in cazul in care se ajunge la o concluzie...

 

mda...club house, dar pub house? :goodposting:

 

si eu sunt de parerea ca daca mergem multi acolo, o sa schimbe muzica, din intuneric se va face lumina ( vor aprinde neoanele ) 10000 LUX

"alea-alea" nici nu se pune discutia.........nu va exista :kiss:

 

ca doar cine este ca noi? :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost cel care a propus Pacha. Este intr-adevar mai mult un club/pub de house, este cam intuneric si alea-alea, dar am presupus ca daca ne strangem mai multi, putem sa cerem alta muzica, lumina si altele. Era doar o propunere, ma conformez alegerii facute de majoritate. Asta in cazul in care se ajunge la o concluzie...

bine zis daca se va ajunge la o concluzie pana maine :agree:) ....r&b imi convine dar daca se propune/alege altceva ma conformez :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...club house, dar pub house? :goodposting:

 

si eu sunt de parerea ca daca mergem multi acolo, o sa schimbe muzica, din intuneric se va face lumina ( vor aprinde neoanele ) 10000 LUX

"alea-alea" nici nu se pune discutia.........nu va exista :)

 

ca doar cine este ca noi? :agree:

na...de ce esti rau...acum mai gresete omu...daca nu asculta house de unde sa stie cum sta randuiala...

 

Ce-ar fi sa ne intoarcem in Cotton?

jos nu mai e berarie ci e super club de fitze si ideea e sa nu mai stam pe terasa ca e frrrrig :kiss:

 

na...de ce esti rau...acum mai gresete omu...daca nu asculta house de unde sa stie cum sta randuiala...

daca tot vrei sa-ti dai cu parerea propune si tu un bar unde sa ne simtim cu totii bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.bimbos-fighters.de/

Ca sa vezi, domnul Bimbo este mare maestru in constructia de streetfightere. All hail Bimbo's Fighter!! :goodposting:

Ma simt privilegiat ca mi-a citit post-ul si imi era atat de dor de comentariile sale. Simt o placere incomensurabila ca si-a rupt din programul sau foarte incarcat pentru a da un reply de nota 1000. Si eu vreau sa fac parte din fan-clubul tau. MAY I? PLEASE, OH PLEASE!! Sau nu ma primesti pana nu detaliez "alea-alea", ca in DEX si pe Google nu ai gasit semnificatia?

 

 

 

Scuze celorlalti ca postez off-topic aici. Desigur, ceea ce va alege majoritatea va fi ok si pentru mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...club house, dar pub house? :goodposting:

 

si eu sunt de parerea ca daca mergem multi acolo, o sa schimbe muzica, din intuneric se va face lumina ( vor aprinde neoanele ) 10000 LUX

"alea-alea" nici nu se pune discutia.........nu va exista :kiss:

 

ca doar cine este ca noi? :agree:

hahahahahha....ma rog....tu ai postat doar ca sa iti mai exersezi ortografia...si sa-ti mai dezmortesti degetelele....ca altfel nu vad de ce te-ai mai deranjat ca si asa tu nu te bagi la intalniri de genul o bere...sau un suc! In fine......bla bla

eu sunt de acord cu orice locatie care se stabileste...asta ca sa-i sterg zambetul pe sub mustata a lu' Teuceanu....ia zi Florine....alta locatie...dar la caldura tata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce varza in satul 'asta... daca-i rece afara si s-a mai facut la arnbi, sa mergem acolo. nu ma dau cu presupusu ca da ca ba, vedem cum e si daca nu-i bine avem tot timp sa schimbam.

ca ne-ati inebunit de cap cu atatea da si ba...

cine vrea sa vina, eo-s acolo cu inca vo 10 care si-au dat acordul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt de acord cu orice locatie care se stabileste...asta ca sa-i sterg zambetul pe sub mustata a lu' Teuceanu....ia zi Florine....alta locatie...dar la caldura tata!

 

ok, deci, CARE AI BANI SA DESCHIZI EXTRA PENTRU NOI BIKERI UN HARD ROCK CAFE??? :goodposting: :agree: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce varza in satul 'asta... daca-i rece afara si s-a mai facut la arnbi, sa mergem acolo. nu ma dau cu presupusu ca da ca ba, vedem cum e si daca nu-i bine avem tot timp sa schimbam.

ca ne-ati inebunit de cap cu atatea da si ba...

cine vrea sa vina, eo-s acolo cu inca vo 10 care si-au dat acordul

deci ramana r%b? (daca vii iti aud si cd-ul cu pozele promise :goodposting: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DeerT Ace wrote:

CARE AI BANI SA DESCHIZI EXTRA PENTRU NOI BIKERI UN HARD ROCK CAFE???

quote//

 

Cea mai buna idee pe care am auzit-o in ultimul timp. Chiar asa!

Dupa ce s-a inchis Bufnita si Butoiu'(aka Aces of Spades) de pe

Paltinul - apropo, acola se va construi un bloc....asta e... singurul loc de Doamne - Ajuta a ramas RNB, din punct de vedere al muzicii. Si cer scuze celor care nu asculta rock.

Si revenind la IDEE:

Ce-ar fi daca ne-am aduna intr-un grup de actionari, care sa re-deschida Indigo-ul(Barul de pe Ratiu)?

Chiria nu ar fi foarte mare si bautura ar fi la pret de producator!!!

Tre' vazut care este situatia spatiului si a conditiilor de inchiriat, un om care sa se ocupe de asta, gasit un om-doi care sa stea la bar si trai, neneaca!

Il mai si decoram cum vrem noi, si pun pariu ca in 2-3 luni scoatem si un profit, cat sa avem de o benzina, un cauciuc, un manson incalzit...

No, acum astept replici.De toate felurile...

 

PS. Io chiar cred ca se poate, si ar fi o seama de avantaje, din toate punctele de vedere.Inclusiv a parcarii motoarelor!

PPS Scuze ca nu am ajuns azi la RNB. Mi-ar fi placut fffffff mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ficior... tre sa te vaz in sara asta... de mai vezi mesajul cauta-ma la r'nbi si discutam pe tema asta.

 

DeerT Ace wrote:

CARE AI BANI SA DESCHIZI EXTRA PENTRU NOI BIKERI UN HARD ROCK CAFE???

quote//

 

Cea mai buna idee pe care am auzit-o in ultimul timp. Chiar asa!

Dupa ce s-a inchis Bufnita si Butoiu'(aka Aces of Spades) de pe

Paltinul - apropo, acola se va construi un bloc....asta e... singurul loc de Doamne - Ajuta a ramas RNB, din punct de vedere al muzicii. Si cer scuze celor care nu asculta rock.

Si revenind la IDEE:

Ce-ar fi daca ne-am aduna intr-un grup de actionari, care sa re-deschida Indigo-ul(Barul de pe Ratiu)?

Chiria nu ar fi foarte mare si bautura ar fi la pret de producator!!!

Tre' vazut care este situatia spatiului si a conditiilor de inchiriat, un om care sa se ocupe de asta, gasit un om-doi care sa stea la bar si trai, neneaca!

Il mai si decoram cum vrem noi, si pun pariu ca in 2-3 luni scoatem si un profit, cat sa avem de o benzina, un cauciuc, un manson incalzit...

No, acum astept replici.De toate felurile...

 

PS. Io chiar cred ca se poate, si ar fi o seama de avantaje, din toate punctele de vedere.Inclusiv a parcarii motoarelor!

PPS Scuze ca nu am ajuns azi la RNB. Mi-ar fi placut fffffff mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DeerT Ace wrote:

CARE AI BANI SA DESCHIZI EXTRA PENTRU NOI BIKERI UN HARD ROCK CAFE???

quote//

 

Cea mai buna idee pe care am auzit-o in ultimul timp. Chiar asa!

Dupa ce s-a inchis Bufnita si Butoiu'(aka Aces of Spades) de pe

Paltinul - apropo, acola se va construi un bloc....asta e... singurul loc de Doamne - Ajuta a ramas RNB, din punct de vedere al muzicii. Si cer scuze celor care nu asculta rock.

Si revenind la IDEE:

Ce-ar fi daca ne-am aduna intr-un grup de actionari, care sa re-deschida Indigo-ul(Barul de pe Ratiu)?

Chiria nu ar fi foarte mare si bautura ar fi la pret de producator!!!

Tre' vazut care este situatia spatiului si a conditiilor de inchiriat, un om care sa se ocupe de asta, gasit un om-doi care sa stea la bar si trai, neneaca!

Il mai si decoram cum vrem noi, si pun pariu ca in 2-3 luni scoatem si un profit, cat sa avem de o benzina, un cauciuc, un manson incalzit...

No, acum astept replici.De toate felurile...

 

PS. Io chiar cred ca se poate, si ar fi o seama de avantaje, din toate punctele de vedere.Inclusiv a parcarii motoarelor!

PPS Scuze ca nu am ajuns azi la RNB. Mi-ar fi placut fffffff mult!

 

uite un post cu logica....

io-s pentru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite un post cu logica....

io-s pentru

hai sa incercam

Sim 0741697000

...pana la urma e barul nostru...

Editat de Louis Cyphre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea nu e rea,dar nici noua nu e...aici pe forum,totul pare simplu.

eu zic sa vb inainte cu cei care au avut baruri rock,sa vedeti de ce au inchis afacerea.

bine zici...e buna ideea dar trebuia vazut care sunt conditiile...acte..chirie...chestii...e mult mai complicat decat pare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare ideea!

Datorita naturii afacerii desfasurate de parintii mei, am relatii cam la toate depozitele din SB daca se pune problema de aprovizionare. De asemenea, am un contabil de incredere (am avea nevoie si de asa ceva).

Trebuie totusi discutate toate aspectele si vazut care sunt conditiile in care se poate transpune aceasta idee in realitate.

Daca pot fi de ajutor, cu cea mai mare placere

 

Rock on!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...