Sari la conținut

pareri despre triumph speedmaster


voshod175
 Share

Postări Recomandate

pai dupa cum am vazut si in alte posturi puse de tine ai 12000 euro....si ca nu esti hotarit pe ce catergorie vrei sa intri.......

......deci iti pot spune ca am cunoscut multa lume aici in barcelona cu TRIMPH speedmaster.........deci eu nu las compara cu japonezele.....are o calitate rswpectata in ani si un nume.....este foarte fiabil.......cu totul ca are motor de 865cc este foarte usor de condus .....de aspectul cel are....nota 10 .....in momentul ce cumperi un trimph ..cumperi si o legenda vie....are o garda destul de mare de la sol....ce este foarte bun in rominia......este motor in doi cilindri in linie....chestia asta este foatre buna pt motor ca este in linie..cilindri fiind raciti simultan in acelasi timp de aer, nu ca la motorele in V la care tot timpul cilindrul din spate nu primeste contactul cu aerul direct.......

Am un link in care un triumph a fost mers cu el 6000 de mile in trei luni...si proprietarul este foarte multumit......intra pe linkul ce til dau ca merita sa vezi parerea omului http://www.streetbiker-mag.com/sb0136/5.html

citat ...so I've ridden a few bikes in the same class as the Speedmaster recently and none of them handle as well......

DECI EU ZIC ca merita ales TRIUMPHUL......este un motor ce va dura foarte mult in timp.....

salut

si uite inca un citat al unui om ce a testata toatemotoarele de pe piata cu capacitate asemanatoare....

If you're in the market for a VN, a Dragstar, a Sportster or something of that ilk, I'd recommend you give the Speedmaster a good coat of looking at. It goes, handles and stops, looks good, is a practical day to day bike and the tank badge has enough 'cred for all but the baddest of bad-ass dudes.......

............deci parerea mea este ca merita tinut cont si de parerea expertilor

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok!merci mult si cred la fel, ca triumph este ALTCEVA

cind lai cumparat sa pui poze cu el aici sal vedem si noi

ok si bfta la achizitionarea unei ISTORII PE DOUA ROTI :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Salutare. Vreau sa imi cumpar un Triumph Speedmaster. Am citit o gramada de review-uri si am vazut ca (aproape) toata lumea are numai cuvinte bune despre el. Problema e ca nu pot sa il cumpar vazandu-l numai in poze, mai ales ca am 1.90 si ma tem sa nu fie prea mic pentru mine. Cei de la Motoland Cluj mi-au zis ca momentan nu il au in show-room. Asa ca va rog daca este cineva care are Speedmaster....nu mi-ar strica inca o opinie de la cineva care cunoaste problema si sa vin sa il vad. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Vreau sa imi cumpar un Triumph Speedmaster. Am citit o gramada de review-uri si am vazut ca (aproape) toata lumea are numai cuvinte bune despre el. Problema e ca nu pot sa il cumpar vazandu-l numai in poze, mai ales ca am 1.90 si ma tem sa nu fie prea mic pentru mine. Cei de la Motoland Cluj mi-au zis ca momentan nu il au in show-room. Asa ca va rog daca este cineva care are Speedmaster....nu mi-ar strica inca o opinie de la cineva care cunoaste problema si sa vin sa il vad. Multumesc.

 

La un Bonnie america nu te-ai gandit...e f vanos,eu am 1.70 si stau pe el destul de intins deci la 1.90 ar trebui sa stai destul de comod

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...