Sari la conținut

Scuter.....help Me!


guitz
 Share

Postări Recomandate

Deci eu am 14 ani si am auzit ca sunt scutere de 49 cmc pe care ma ot da si eu far nici o problema. Este adevarat??? Si ce trebuie sa fac pentru a putea conduce?? trebuie ceva examen???

Si inca ceva.......nu stiti de unde asi putea sa imi cumpar un scuter de 49cmc, eu sunt din mures :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu am 14 ani si am auzit ca sunt scutere de 49 cmc pe care ma ot da si eu far nici o problema. Este adevarat??? Si ce trebuie sa fac pentru a putea conduce?? trebuie ceva examen???

Si inca ceva.......nu stiti de unde asi putea sa imi cumpar un scuter de 49cmc, eu sunt din mures :friends:

Mai asteapta 2 ani si atunci o sa ai voie legal sa conduci un moped pe drum public!

 

 

Bafta! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai asteapta 2 ani si atunci o sa ai voie legal sa conduci un moped pe drum public!

Bafta! :friends:

Dar asa am citit pe ceva site pe net ca de la 14 ani e voie cu scuter de 49cmc pe drumurile publice daca facy nuj ce cursuri. nu e adevarat???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar asa am citit pe ceva site pe net ca de la 14 ani e voie cu scuter de 49cmc pe drumurile publice daca facy nuj ce cursuri. nu e adevarat???

:friends: :friends:

mai stai pe bara 2 ani daca vrei sa fii legal si sa nu ajungi vedeta la ora 5 pe pro TV...daca nu...

problema ta personala,nu te opreste nimeni sa nu mergi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: :friends:

mai stai pe bara 2 ani daca vrei sa fii legal si sa nu ajungi vedeta la ora 5 pe pro TV...daca nu...

problema ta personala,nu te opreste nimeni sa nu mergi

Nici cu puch dela cu pedale nu pot merge macar pe la bunamea:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma din partea mea poti sa mergi si cu tancul...doar sa nu patesti nimic,tu si cei din jurul tau,si sa nu te prinda politia....

PS : il vad pe rombaer citind topicul salutari rombaer !nu te-am mai vazut demult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare isi vede de viata lui...cat timp nu are un tanc pe mana ci o capra de-aia nu cred ca se pune in pericol decat pe sine insusi. Faci ce vrei, e ilegal. Sfatul meu e sa-ti iei o capra si sa te plimbi DOAR pe la tara pe ea...acumulezi si experienta pana la 16 ani cand poti sa-ti iei scuter in toata regula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"eu daca te prind pe strada calare pe scooter iti dau o mama de bataie "

 

Ia uite unde era Arnold.Ce treaba ai cu el daca vrea sa isi ia scuter,iti zic eu ca nu moare daca se plimba in oras,doar pana il opreste garda.M-am saturat de gospodari din astia ca tine care se cred a fi vreun neam de a lu hercule,bate-ti nevasta acasa nu soarecii pe strada daca n-ai ce face.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"eu daca te prind pe strada calare pe scooter iti dau o mama de bataie "

 

Ia uite unde era Arnold.Ce treaba ai cu el daca vrea sa isi ia scuter,iti zic eu ca nu moare daca se plimba in oras,doar pana il opreste garda.M-am saturat de gospodari din astia ca tine care se cred a fi vreun neam de a lu hercule,bate-ti nevasta acasa nu soarecii pe strada daca n-ai ce face.

:rock: :friends: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Deci eu am 14 ani si am auzit ca sunt scutere de 49 cmc pe care ma ot da si eu far nici o problema. Este adevarat??? Si ce trebuie sa fac pentru a putea conduce?? trebuie ceva examen???

Si inca ceva.......nu stiti de unde asi putea sa imi cumpar un scuter de 49cmc, eu sunt din mures :cheers:

salut ,eu sint din Reghin si aduc scutere din Italia ,cautama siti dau informatii despre ceea ce am acum in oras, 0742881607-Sorin sau euro100kgs@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...