Sari la conținut

26 Ian 2008 Accident Bd Burebista-Bucuresti


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

treceam ieri pe burebista cu conserva si am vazut un pic de scandal. la cativa metri mai incolo un GSX cu carenele sparte...motociclistul (cred) si cativa prieteni se certau cu conservarul. care nu vroia sa-si recunoasca vina, normal. nu am stat mult, am facut 2 poze si am plecat. poate stiti voi mai multe.

post-22020-1201442976_thumb.jpg

post-22020-1201442994_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un cashchetar de-asta verde m-a luat pe mine acum vreo 2 3 zile:

"Ce cauti ba cu motoru pe vremea asta; ca dupaia tot noi trebuie sa venim sa va masuram pe asfalt" :friends:

Editat de mihaio07
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biker-ul care se vede in poza e un amic al celui implicat in accident. Motociclistul implicat era intis pe asfalt dar constient. L-au luat pe targa. Sper ca e cat se poate de OK. Din cate am inteles eu i-ar fi taiat calea un WV polo sau golf de culoare gri. La frana i s-a blocat fata (se vedea pe cauciuc). Motorul arata bine. Baiatul in costum spune ca o sa plece cu el pe roti.

 

Asteptam vesti de la amicul motociclist sau de la prietenii lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biker-ul care se vede in poza e un amic al celui implicat in accident. Motociclistul implicat era intis pe asfalt dar constient. L-au luat pe targa. Sper ca e cat se poate de OK. Din cate am inteles eu i-ar fi taiat calea un WV polo sau golf de culoare gri. La frana i s-a blocat fata (se vedea pe cauciuc). Motorul arata bine. Baiatul in costum spune ca o sa plece cu el pe roti.

 

Asteptam vesti de la amicul motociclist sau de la prietenii lui.

la fel am patit si eu,la primul semafor de la izvor cum veniti de la eroilor un individ cu astra caravan desi avea cale libera,a franat brusc.eu tb sa o iau spre casa poporului si m-am bagat pe dreapta,la care omul mi-a inchis ungiul,am franat incercand sa evit coliziunea,dar roata a alunecat pe mizeria depusa pe sosea.urmarea :bara spate+lampa dreapta sparte,iar la motor,carena far,laterala dreapta,maneta frana fata,suport scarita pilot,semnalizari,siaripa fata crapata la prinderi.aerisirea de pe o parte de la casca sparta pt ca am aterizat in cap.+viziera julita.

plimbari fara evenimente nedorite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...