Sari la conținut

JIMMY de la HBS intreaba


robychopper
 Share

Postări Recomandate

Ar vrea sa stie in luna iulie la care intilnire va fii cea mai mare prezenta de motoare chopperite.....sau mai bine zis unde vor fii cele mai multe choppere?

Pt ca va veni sa prezinte in romania unele din creatiile lui

http://www.hbs.be

 

Acest topic lam postat cu acordul lui Jimmy

 

va salut ...roby :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În luna IULIE 2005 sint urmatoarele intilniri:

 

8-10 TARGU SECUIESC (organizator Free Frog's MC)

14-17 TIMISOARA - (organizator TRUST MC)

15-17 GHEORGIENI - (organizator Blues Riders M.C.)

29-31 SIBIU - (organizator Crazy Bike MC)

 

Si l-as sfatui sa aleaga Timisoara, adica TRUST M.C.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as propune Sibiul pentru ca este bine pentru toata lumea...ii este mai greu celui din Cta sau Bacau sa vina la Sibiu fata de Timisoara. Asa cu Sibiul in mijlocul tarii poate ajunge mai multa lume fara sa se gandeasca la distanta sau la drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ar fii bine sal intreb pe jimmy la care intilnire poate venii,asa aflind exact la care poate veni sigur lumea va veni sa vada motoarele expuse de el......

Si eu mam gindit ideea cu SIBIUL pt ca este bine situata in tara si pot veni toti....am nevoie de numerele de telefoane ai organizatorilor intilnirilor din luna iulie...in afara de trust.....caci cu ei pot sa iau legatura.......idea este ca sar putea sa fie prezent la doua intilniri cred,asta trebe sa vb cu el

va salut

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As zice si Snagov...aici totusi suntem cei mai multzi,si chopperisti si bikeri in general... :D .Oricum,abia astept..! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As zice si Snagov...aici totusi suntem cei mai multzi,si chopperisti si bikeri in general... :D .Oricum,abia astept..! :D

mai darian....tu te gindesti la voi...dar chestia trebuie facuta in asa fel incit sa le fie usor chopperistilor din toata tara sa ajunga la intilnire....si zona cea mai buna este sibiul ...pt ca este aproape in mijloc si sar bucura de o foarte mare participare...anuntind prezenta lui jimmy de la hbs......si la voi la snagov aproape 80 suta sunt speederisti.....omul este cu choppere nul intereseaza vitezistele ......oricum ramine sa discut cu el....si mia zis ca luna care o are liber in programul lui este luna iulie....asa ca ramine de vazut la care va putea venii....eu astept sami comunice el pe ce data va venii asa sa pot anunta din inaite unde va fii prezent

intelegi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la brasov e cel mai usor sa se ajunga, ca e chiar in centrul tarii... tot la brasov e si cea mai mare participare din tara (anu trecut au fost 2000 motoare la parada, dupa parerea mea/1000 dupa spusele motolife), asa ca aici e cel mai indicat! din pacate nu e foarte sigur ca se tine si nici nu se stie cand...

 

participare mare de choppere, din cate stiu, mai e la Timisoara, Cluj, Bacau, Sibiu, Gheorgheni si Odorheiul Secuiesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Darian: ca nr ai dreptate... ca participare ti-am raspuns mai sus... ca si calitate, snagovul e cea mai slaba!!!

 

sa vedem ce iese anu asta, cu noii organizatori, dar in special conteaza oamenii care vin si nu vor fi altii decat in anii precedenti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nu stiu cum sa ma fac inteles eu ma refer strict la intilnirile din luna iulie ca atunci mia zis jimmy ca poate veni

8-10 TARGU SECUIESC (organizator Free Frog's MC)

14-17 TIMISOARA - (organizator TRUST MC)

15-17 GHEORGIENI - (organizator Blues Riders M.C.)

29-31 SIBIU - (organizator Crazy Bike MC)

 

deci LUNA IULIE :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io am inteles asta... am enumerat cele mai vizitate de chopperisti doar in eventualitatea ca poate sa ajunga si la altele...

 

toate intrunirile din iulie merita sa le viziteze, in special Timisoara si Sibiu (mai multi participanti), nici Gheorgheniul nu e mai prejos (se apropie si el ca participare de celelalte doua)... La Tg Secuiesc e sg la care nu am fost... din cate stiu e mai mica, dar majoritatea participantilor sunt chopperisti...

 

Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8-10 TARGU SECUIESC (organizator Free Frog's MC)

15-17 GHEORGIENI - (organizator Blues Riders M.C.)

29-31 SIBIU - (organizator Crazy Bike MC)

 

am nevoie de telefoane de contact ai memrilor organizatori...a acestor 3 intilniri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...