daca hibrid inseamna integratul ala capsulat (e zona galbena in schemele puse de mine), atunci chiar ala e. l-a mai refacut o data midnight_caller, dar iar si-a dat demisia. acum aprinderea e la alt prieten, dan george, dupa ce a trecut si pe la baiazid... sper sa reuseasca el sa-l faca...mersi mult de raspunsuri... o sa-i dau si lui sa se uite p'aici, poate il ajuta