Sari la conținut

Tura Prin Romania 2200 De Km!


IceLord
 Share

Postări Recomandate

..... ma gandesc daca s or fii facut aripiarele alea la gratar..... :rolleyes:

 

drum bun in continuare baieti... imi pare rau ca n am putut sa va insotesc mai mult, stiu ca deja va e dor de moaca mea !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 276
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

..... ma gandesc daca s or fii facut aripiarele alea la gratar..... :(

 

drum bun in continuare baieti... imi pare rau ca n am putut sa va insotesc mai mult, stiu ca deja va e dor de moaca mea !!!!

 

 

...o iesit de te lingi cum zice lordu...pe unde iese...sau sa fi fost de vina foamea?...usturoiu o fost stricat si nam avut ce alege din el si jaru o fost slab...da mai bine nu mai zic...asteptam trupa sa termine plimbarica si sati zica ei de carnati infipti in batz la putna :lol: ...io iam parasit azi si cred ca asta lea crescut viteza medie cu vro 20 de kilometri la ora :lol:...poate ii prind la un zuc cand trec prin capitala...eniuei e una bucata plimbare best...la mai mare si mai lunga...plimbarea evident...pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... a fost unul dintre rarele (mini) concedii unde am regretat strasnic ca s-a terminat asa repede. A fost o tura si o trupa pe cinste !!! Sper sa repetam figura si alta data...

Poze si filmulete la finalul turei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

meeeiii,.,,, florineeee.... apai cu cat bagaj ai avut tu... ma mir ca nu te o oprit ARR ul :lol:... si intra devar le creste viteza de "cruoazera" cu cel putin 20%...da consumuuuuu'???:(..imi pare bine ca ai revenit pe plaiuri moldoviene!!! sper sa ne vedem cat de curand la un"quick"cu pai...sau la o berica....fara grija zilei de maine pe motor!...ma gandesc sa i trimit lu dan ceva legume( stim noi )... sa nu se dezhidrateze de la atata chiooopareaaalaaa!!! :lol:

 

 

no apai..daca ati fost atatea chiopere..deja le am confundat!.... :(... scuze incriminatilor;)

 

oricum am vorbit cu dan la telefon si a zis ca ultimii 200 km la intoarcere vrea sa i faca impingand chioperu... din considerente economice... sa i iasa consumul de 5 la suttttttaaa!:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate n am avut"agregat de facut poze"..... pozele in mare parte sunt la shamok si la icelord!

 

shamok.... fa i pe plac alinutei si puooonee niste poaze! :lol:

 

 

niu niu :lol: ...asteptam sefii (cas sefi toti 3 deo fac toata tura)...pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate n am avut"agregat de facut poze"..... pozele in mare parte sunt la shamok si la icelord!

 

shamok.... fa i pe plac alinutei si puooonee niste poaze! :lol:

cred ca incep sa ma razgandesc in privintza pozelor :( ma oftiiiiiiiiccccc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se oftica Alinuta? se poate?

 

 

...se prea poate...si ca sai cada mai bine o anunt ca baietii is bine, sanatosi si in vama veche...ziceau ca nu ar mai pleca de acolo ca le place...deci daca ei mai stau si pozele mai dureaza si suspansul e mai mare :cheers: ...da lasa ca e mai dulce dupa asteptare mai lunga...la urmatoare sa veniti si voi ca sa nu fie nevoe sa ajteptati poze de la altii ...si ideal sa vin si io sa nu stau sa salivez ca voi acuma :D ....no offense...pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi Tuturor!

Cica suntem cazati in comuna 1 Decembrie la 'nea Mircea si savuram un pahar de vin dulce si ne uitam la comentarii.

Daca poze asteptati, inca-o leaca de suflati :D

Deci in concluzie numa peste vreo 2 zile o sa aveti parte de cireasa de pe tort!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi Tuturor!

Cica suntem cazati in comuna 1 Decembrie la 'nea Mircea si savuram un pahar de vin dulce si ne uitam la comentarii.

Daca poze asteptati, inca-o leaca de suflati :D

Deci in concluzie numa peste vreo 2 zile o sa aveti parte de cireasa de pe tort!

:cheers:

 

 

da..al dracu'...mai si zici ca bei vin!:P....asteptam pozele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi Tuturor!

Cica suntem cazati in comuna 1 Decembrie la 'nea Mircea si savuram un pahar de vin dulce si ne uitam la comentarii.

Daca poze asteptati, inca-o leaca de suflati :moto:

Deci in concluzie numa peste vreo 2 zile o sa aveti parte de cireasa de pe tort!

:splat:

acasa nu mai veniti? :kiss: incepe sa mi se faca dor de voi :P

 

se oftica Alinuta? se poate?

cum naiba sa nu se poata cand vineri am deja doua luni de cand stai pe tusa :cheers: :D si oamenii astia cutreiera toata tzara :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca icelord s a tinut de promisiune si ultimii 200 de km i a facut impingand chioperu' (ca sa i iasa consumu de 5)... si in sfarsit a ajuns azi in jurul orei 17 acasa!

 

asteptam pozele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si pozele cand le am pe toate ca le pun pe dvd si le dau la cine pofteste!

Oricum am sa le pun si pe forum pe cele mai SEXY!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si pozele cand le am pe toate ca le pun pe dvd si le dau la cine pofteste!

Oricum am sa le pun si pe forum pe cele mai SEXY!

Eu vreau sa vad poze,filmuletze,tot:P cand vi prin ciuc sa aduci dvd-ul cu tine:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa vad poze,filmuletze,tot:P cand vi prin ciuc sa aduci dvd-ul cu tine:P

Sa mai ai un pic de rabdare ca inca nu am toate cele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mai ai un pic de rabdare ca inca nu am toate cele!

 

 

...auzi...da punele odata pe alea sexy ca nu mai am nici io rabdare :crack: ...si fami o copie dupa dvd si mie ca vin duminica in gheorgheni dupa ea...si dupa povestirile din ultimele zile:))...pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...auzi...da punele odata pe alea sexy ca nu mai am nici io rabdare :lol: ...si fami o copie dupa dvd si mie ca vin duminica in gheorgheni dupa ea...si dupa povestirile din ultimele zile:))...pace!

 

Mai ales cele de la Vama Veche :crack:

 

Ati pierdut ceva frumos mai ales ca am stat de vineri seara pana duminica dupamiaza,apa era rece ca si berea de sambata seara ca nu mai vedeam intrarea an cort. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...