Sari la conținut

Biker's Club


Biker`s Club
 Share

Postări Recomandate

Se apropie Valentine's Day...si anul acesta in Biker's Club-Otopeni nu vei sarbatori oricum ci cu stand up comedy si tombole cu cocktail-uri din 15 in 15 minute ca sa faci fata emotiilor iubirii!!!

Pentru ca dragostea de motor uneori naste scantei si pentru ca rasul dizolva orice conflict, pe 14 februarie aflam "ce ti-ar spune motorul daca ar fi femeie"!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se apropie Valentine's Day...si anul acesta in Biker's Club-Otopeni nu vei sarbatori oricum ci cu stand up comedy si tombole cu cocktail-uri din 15 in 15 minute ca sa faci fata emotiilor iubirii!!!

Pentru ca dragostea de motor uneori naste scantei si pentru ca rasul dizolva orice conflict, pe 14 februarie aflam "ce ti-ar spune motorul daca ar fi femeie"!!!

Aveti si locuri de cazare acolo? Ca eu nu vad cum vin pe partaitoare inapoi in Bucuresti... La cat de mare si tanar sunt eu doza de alcool maxima admisa e de zero beri pe motocicleta si 2 beri pe scuter, si "cocktail-uri din 15 in 15 minute" par sa aiba nevoie si de un loc de cazare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Ce-ar spune motorul daca ar fi femeie"... nu s-a mai tinut din pacate, :) desi pt asta m-am dus mai mult. Urat din partea publicului ca l-au "huiduit" p-acolo. :wink: Probabil omu era si el la inceput, dar noi astia romanii suntem si prosti si nesimtiti. In fine. Un lucru vreau sa marchez, care mi se pare extrem de important.

Oameni buni, mai angajati un om sau doi acolosha ca e greu cu servirea domne! O singura fata nu face fatza la atatea cereri.

Va dau nota 10 pt mancare. Recunosc, este absolut delicioasa de fiecare data! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar, trebuia prevazut ca o sa vina lume multa..dupa ce faci reclama, e normal.. si scoase si "rezervele" de ospatarite :wink:

 

mai era si o onomastica acolo..

 

per total n-am asteptat chiar foarte mult.. mult mai putin ca la hanu galben de exemplu :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...