Sari la conținut

Indreptat Jante


Postări Recomandate

spuneti-mi si mie un atelier care indreapta jante de moto in capitala asta mareata si jegoasa? de cateva zile umblu din auzite pe la toate servisurile si nu a reusit nimeni sa ma ajute.

 

am o problema la janta fata de la monster, am luat o groapa si s-a indoit putin pe partea stanga. nu bate, nu atinge, doar ca nu tine presiune mai mare de 2 atmosfere in cauciuc si imi cam sta pe creier.

 

as mai avea o intrebare. merge sa pun pe spate un cauciuc 170/60/17 in conditiile in care in talon si pe moto am 160/60/17? stiu ca o sa am probleme cu politia in caz de control, dar am gasit cauciucul asta nou la un pret foarte bun si nu as rata ocazia. multumesc anticipat de informatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au mai fost topicuri pe tema asta. un search te va lamuri ce optiuni ai.

anul trecut eu am indreptat o janta turnata din aluminiu la Autozone Buzesti. cred ca sunt printre cei mai ieftini si fac si treaba profi. ii recomand.

 

mai este un tip pe la noi foarte bun din cate am inteles de la cei care il recomandau. nu mai stiu numele sau numarul de telefon dar il poti gasi daca folosesti cautarea in forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...