Sari la conținut

Sa Iau Dihania Asta? Mi Se Pare Ieftinutza....


mihaiachi
 Share

Postări Recomandate

de ce ai lua-o pe aia? iti place asa mult modelul ala? cam atat costa. de ce ar fi mai mult? merita sa o iei doar daca esti fan modelul respectiv.

e cam vechiuta, si nu stii cum merge. si piese din buci...cu 1000 iti iei TDM 850 din italia. cum am facut si io... :what:

lasa-i dreacu pe nemti, ca astia practica preturi de germania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde in ce stare e...eu am luat-o pe a mea cu 500 acum un an si...am mai bagat 100 in ulei...filtre,baterie...si inca 200 in "tuning" (ghidon ...oglinzi,far& suporti)...Am mai tras putin pana s-au desfundat un pic carburatoarele...dar cu benzina super+(aral) si cu grija a revenit rpd la normal...am facut 3000 cu ea fara nici o problema :what:

post-11570-1202491244_thumb.jpg

post-11570-1202491293_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce ai lua-o pe aia? cam atat costa. de ce ar fi mai mult?

Cum naiba, mobile.de itzi da doar 23 rezultate daca dai cautare 250-500 cm3 sub 500 E....

Vad ca mai toti negustorii aia zic ca au zeci/sute de motoare in parc. O sa ma duc la cativa cat mai aproape de traseul meu (Buc- Budapesta- Viena- Munchen- Stuttgart- Strasbourg (Frantza) )sa studiez piatza....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un prieten care are Suzuki GSX 400 F Katana luat din germania cu 500 si sincer... e superb... merge f bine.. si cu piesele.. e un pic mai dificil dar nu e imposibil..in mare gasesti .. se potrivesc de la mai multe modele... acum.. tu decizi... oricum parerile sunt impartite..

 

Bafta multa :what:

si orice ai alege.. nu regreta.. daca tie iti place restu nu prea conteaza.. pasiunea sa fie mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa precizez, posibilitatzile mele tehnice sunt practic nelimitate (am o uzina :kiss: - vorba vine, n-o am cu acte dar.... daca facem tramvaie de la 0, cred ca gasesc sa repar cam orice :what: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...