Sari la conținut

24.02.2008 - Bucuresti


piticot
 Share

Postări Recomandate

Urasc sa fac chestia asta!!!!!!!!!

Aseara pe la 22:30 am plecat in mare viteza cu conserva sa-l duc pe cumnatumiu la aeroport. Pe Basarabia, imediat dupa ce intrii de la piata Muncii, in fata bisericii, era o ambulanta cu usile deschise, o mobra pe jos si putina lume. Am oprit pe sina de tramvai o secunda, motoristul era legat pe targa, traia, mobra- un Ducati rosu (Monster sau SR) era muci, ulei si plastice pe jos. A-s fi ramas sa mai intreb, sa vad daca pot ajuta cu ceva dar pierdea omul avionul. M-am intors pe la 12 fara ceva si moto era pe trotuar, nu era nimeni sa pot intreba detalii.Cine stie mai multe sa posteze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar incep astia sa se ia de tine ca de ce nu ai oprit, de ce deschizi topic fara sa stii despre ce e vorba, etc etc etc. Foarte aiurea....

 

Domle, matale nu ai citit ca omul era in mare viteza, ca a plecat in ultima clipa la aeroport ca pierdea cumnatu avionu, ca a intarziat mult ca nu se mai inchidea fermoaru la valiza? Lasa asa, poate pana la urma se afla cine era accidentatul. .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...