Sari la conținut

Plimbare scurta


Postări Recomandate

  • Admin

Vazand ca vremea da semne de soare, am zis ca-i o idee buna sa dezmortim un pic motoarele cu o plimbare scurta prin jurul Timisoarei. Vremea era "instabila", cum ar spune buletinul meteo cu "adverse" de vant :lol:

 

Destinatia: parcul de la Bazos. Participanti: Cristi Stelia (Africa Twin), dl. Cizmas (KLR), io & nevasta-mea (Transalp).

 

Cu ocazia plimbarii ne-am adus aminte de ce ne-am luat touring-enduro: soselele :lol: Un pic de apa pe camp, apa si in parc.

 

Ne-am intros in Timisoara si ne-am oprit la o cafea in Piata Unirii. La o masa vecina un mesean dadea indicatii unui prieten: suntem aici la terasa, unde-s motoretele. Afirmatia ne lezeaza in amorul propriu, ne burzuluim prieteneste la individ si-i explicam ca obiectele cu pricina sunt mo-to-ci-cle-te :lol:

 

Plimbarea continua fara Cristi, pana la Pischia & return. La intoarcere vand destul de puternic, semne de ploaie. :lol: Baremi ne-am facut "norma" pentru cateva zile.

 

Cateva poze:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

cristi ii arata nevestemi poze cu terenul de motocross de la sag inundat.

 

observati ca nevasta-mea s-a tuns, sa nu i se mai strice freza cand pune casca :lol:

P1010048_resize.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va urasc!!! :lol:

Shi io vreaaauuuuu!!!! :lol:

 

Da' las' ca cresc io mare, imi vand VT-u' shi ma arunc shi io la o Africa Twin.. :lol:

 

Oricum, super fain de voi... Azi, cand am venit de la sat de la ai mei bunici, am trecut pe langa 2 trupe de motoare, din Arad, cu ambele in Shiria... probabil erau shi ei ieshitzi la o plimbarica mica.. :lol:

 

Ride safe, DDC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...