Sari la conținut

O Iesire De Primavara


kanvulf
 Share

Postări Recomandate

Salutari! Parca s-a facut vremea frumoasa. Ma gandeam sa scoatem si noi fiarele la un gratar si o bere. Eu sunt din Iasi si m-ar incanta ideea sa facem si noi o sezatoare in scumpa noastra Moldova :) Ce interesati sa posteze si vedem noi ulterior daca iese ceva sau nu. Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi baga mare ca cica joi se strica vremea. Hai, gratar incins si un atas plin de bere. Care rateaza evenimentul, sa nu uite ca in septembrie se face un gratar si mai mare la Brasov :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi baga mare ca cica joi se strica vremea. Hai, gratar incins si un atas plin de bere. Care rateaza evenimentul, sa nu uite ca in septembrie se face un gratar si mai mare la Brasov :haha:

:P :) Distractie faina ! Si noi asta avem de gand sa facem in weekend, daca mai tine vremea cu noi, aici pe la Cluj... :D :) :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! Parca s-a facut vremea frumoasa. Ma gandeam sa scoatem si noi fiarele la un gratar si o bere. Eu sunt din Iasi si m-ar incanta ideea sa facem si noi o sezatoare in scumpa noastra Moldova :) Ce interesati sa posteze si vedem noi ulterior daca iese ceva sau nu. Asfalt uscat !

Utecista mea deabia asteapta ...ii pun si atasul...mai aduc si 2-3 tovarasi ...cred ca undeva in jurul Iasiului ar fi bine ......primavara se termina in mai ...ne putem intalni dupa ce iarna fi-va plecata......cu respect Adrian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sper din tot sufletul sa ne adunam cativa. Bem o bere, ne cunoastem mai bine, mai povestim cate ceva despre fier. Cu cat mai multi, cu atat mai bine. Si eu cred ca e cel mai bine prin jurul Iasului. Cat despre organizare...eu zic ca-i suficient sa stabilim o zi...si fiecare cu ce are. In loc de formatii poate o sa fie vreo chitara, in loc de tarabele cu mici poate ardem vreun gratar si bineinteles in loc de carenate...batranele noastre. Cand am propus topicul, m-am gandit in primul rand ca ar fi o iesire frumoasa, nu vreau sa-mi asum rolul de organizator, dar daca ne implicam fiecare doar cu prezenta eu zic ca-i suficient. Asa ca eu zic sa mai asteptam putin, poate ni se mai alatura cineva...si ulterior sa stabilim o zi si o locatie. Multumesc anticipat! As vrea sa mai multumesc celor care au postat mai sus pentru vorbele bune si incurajari.

Editat de kanvulf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...