Sari la conținut

VINERI SEARA IN ETRUSCO


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

Dom'nle da ma intelegi care este, treaba cu motoarele astea, hirar a draq de masinisti, da nu iau eu permisu' :lol:

...rabdare stimabile ... ca e pe vine ... 2 weeks, tops ... dupa care ... :lol: :lol: :lol: asa, ca pentru ultima data in viata :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 94
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am reusit sa ratez si intalnirea asta ...in schimb mi-am trait zilele de vineri, sambata, duminica( de dimineatza pana tarziu in noapte :lol: ) intr-o oarecare spalalatorie langa trashcareta mea careia i-am schimbat motoru, i-am pus aprinderea la punct si multe altele...

DAR A MERITAT !!!! :lol: :lol: MERGE BOBOC

P.S. Sincer, ma bucur pt. voi, cei ce v-ati distrat In Etrusco!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gagiga mulatra ii zice lu Sebi : "Mai vezi ca e un tip aici langa mine Mihaitza care mi-a pus mana pe fund !!!! :lol:

Ii tragi tu una din partea mea ? :lol:

Si apoi te astept afara ca sa-ti multumesc :lol:

Hai te pup Sebica !"

 

A se vedea cum ii sclipesc ochii lui Sebi si zambetul larg de adanca multumire a lui Mihaitza (dreapta sus)

Si Radu (din mijloc) bun prieten cu Mihaitza isi zice in gand : Ce prieten mi-am ales si eu .....fi-mi-ar capul meu sa-mi fie !!!

post-13-1114504403_thumb.jpg

Editat de madalin.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu DMW, va rog sa va revizuiti atitudinea: dvs nu fumati, de baut... aici stim noi... ALCOOLICULE!!!

insulta shi calomnie -- art. 205 shi art. 206 codu' penal!!!

 

o sa te alegi cel putzin cu amenda penala, daca nu reusheshti sa faci proba veritatzii :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

:ok: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gagiga mulatra ii zice lu Sebi : "Mai vezi ca e un tip aici langa mine Mihaitza care mi-a pus mana pe fund !!!! :lol:

Ii tragi tu una din partea mea ? :lol:

Si apoi te astept afara ca sa-ti multumesc :lol:

Hai te pup Sebica !"

 

A se vedea cum ii sclipesc ochii lui Sebi si zambetul larg de adanca multumire a lui Mihaitza (dreapta sus)

Si Radu (din mijloc) bun prieten cu Mihaitza isi zice in gand : Ce prieten mi-am ales si eu .....fi-mi-ar capul meu sa-mi fie !!!

...stii care e partea cea mai nashpa? am ramas cu buza umflata (apropos de multumiri) :lol: ... ca nu a vrut sa faca nici macar o poza (ca e, citez: "BRAND-UITA") :lol:

hai sa traiesti si tu nenea cu "solnitza" :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasand poza deoparte, desi se vede clar ca nu-i contrafacuta, te-au vazut destui incat sa am si martori... :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, acum imi pare rau ca am plecat pe la 10, nici n-am prea avut timp sa ne cunoastem, dar nu se intimpla nimic, fiecare la masa lui ca intr-un pub normal, eu eram cu o fata, dar nu s-a asezat nimeni la masa noastra, ni s-au luat toate scaunele, daca n-aveam tol de motor...am venit cu conserva, ca dimineata cind am plecat la birou ploua nasol. Si tocmai cind era Casual Friday si mare eveniment mare anuntat aici la Etrusco...Oricum, muzica era cool, doar ca sarea discul tot timpul...asa ca am bagat o pizza si-am taiat-o. Sper sa ne vedem alta data si sa vorbim si noi de ale noastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la poza asta se referea, dar nu sunt eu in poza sau aia nu e bere

 

daca dai click dreapta shi apoi image properties scrie negru pe alb: edit with photoshop  :lol:  :lol:  :lol:

cum sa fii tu acolo, ca doar tu esti un copilash cuminte :lol: Nici macar nu ai iesit din casa in seara aia ... te-ai uitat la Star Wars ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici asta nu e bere din mana lui... :lol: Acum se pregatea pt. marea incercare... :lol: Pacat pt. asata e ultima proba alta nu mai am ,dar o mai caut ce scrie in lege si o sa mai gasesc si alte probe. :lol: :lol:

post-13-1114525569_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt eu :lol: :lol:

nu recunosc :lol: :lol:

m-am uitat la star wars vineri seara!!! :lol: :lol:

 

berea nici nu-mi place :ok: :lol:

 

nu beau decat brifcor :lol: :P

 

 

off topic: cine a intrat in contul meu shi a pus la personal photo o poza cu mine din etrusco, vineri seara :P X-(

carcotashilor, atzi uitat sa punetzi sticla de bere in poza, expirase perioada de shareware de la photoshop???? --- dead_man_walking :birthday: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:  :P el e rontz!!! 

nu ala chinuit, ca acela e bronto!!!  :lol:  :lol:  :ok:

 

 

iar rontz nici nu bea shi nici nu face urat la beutura!!! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

poza e din arhiva, ca nu a aparut vineri seara

Observati si "cornitzele' Rontzului! :P . Puse de "cineva"! Nu zic cine ca-i secret! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap io sunt... scuze de absenta... :lol:

 

recunosc ca beau, dar nu fac urat la beutura... :lol: acu ma chinui sa ma las si de fumat, dar e al dreq de greu... :lol:

 

navarro las ca te demaschez io ca tu ai fost... :lol: tre sa recunosc, ca mi se potriveau cu ranjetul de ucigas... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...