Sari la conținut

Schimb Atas Dnepr


Alex_83
 Share

Postări Recomandate

Schimb un atas de Dnepr cu un rezervor de M in stare buna.

Atasul este ok, tabla e putin atinsa de rugina, dar e relativ buna, cadrul ok, cauciucul a fost pe dnepra mea, cadrul e ok...

Am vrut sa-l pun pe niprul meu dar se pare ca nu am sorti de izbanda pentru ca nu am reusit sa-l reglez.

Nu stiu daca asa tb sa fie sau nu dar rotile la motor nu sunt coplanare.Nu am reusit sa il reglez astfel incat sa merg cu el.Si dupa aproape un an mi-a cam trecut cheful de a mai pune atasuil pe motor.Cand imi mai vine cheful o sa-mi iau o motor cu atas din start.

Atasul se afla in Galati.L-am luat cu 2 milioane dar am luat de pe el anvelopa si sabotii de frana.Le-am pus in loc pe cele de pe motocicleta.

post-7252-1204225358_thumb.jpg

post-7252-1204225410_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ce rezervor latit? Pune o poza, poate facem un schimb. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau eu o roata de Dnepr pe 19 daca ai ca eu le am pe 18' :wave:

facem schimb si mai dau eu o diferenta sau cum vrei tu :burnout:

am 3 bucati, deci ar fi pentru amandoi, problema e ca la doua din ele am cam bagat mana in butuc ca sa pun cate ceva la astea ale mele, deci trebuie sa va descurcati cu butucul. Si va dati seama ca nu sint perfecte, roti normale. oricum sinteti in zona, trebuie discutat cum sa ajunga in zona voastra (dobrogea). discutam. oricum, nu-mi trebuie nimic pe ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 3 bucati, deci ar fi pentru amandoi, problema e ca la doua din ele am cam bagat mana in butuc ca sa pun cate ceva la astea ale mele, deci trebuie sa va descurcati cu butucul. Si va dati seama ca nu sint perfecte, roti normale. oricum sinteti in zona, trebuie discutat cum sa ajunga in zona voastra (dobrogea). discutam. oricum, nu-mi trebuie nimic pe ele.

 

pai cum ti-e tie mai usor... posta, curier, microbuz. tu spui

multumesc mult de tot ca m-ai scos din iarna :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...