Sari la conținut

Intrebare


CRISTIANUS
 Share

Postări Recomandate

Stie cineva unde au service scuterele jonway l-am luat acum cateva zile ''virgin'' fiind si cand am ajuns akasa m-am uitat un pik pe certificatul de garantie dar nu am vazut numar de telefon sedii s.a.m.d.

Eu nu am probleme cu el dar vreau sa stiu unde ma duc la prima revizie .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da merci cred ca ma duc sa o intreb pe vanzatoare poate stie ceva dar normal trebuia sa scrie pe certificat si cand am cautat pe net firma la care sunt in garantie mi-au aparut numai idiotenii nr de telefon care nu exista si multe altele;l-am luat de la targul vitan la magazinele alea de pe margine cu primul era sa iau foc i-am facut plinul si m-am trezit pe la Stefan cel mare ca pica din rezervor benzina exact pe motor,m-am intors cu el si l-am luat pe asta care nu prea imi placea cum suna dar sa dovedit ca m-am inselat eu zic ca era nou si era ceva normal sa fie mai rigid si in sunete si in toate cele. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia de la jonway sunt neseriosi. Am vorbit cu ei mai demult sa vad si eu scuterele lor de 150 cmc si am stabilit o zi de sambata pe la 14:00. Cu toate ca afara ploua........daca am zis ca vin...pai atunci vin. L-am luat pe Alias cu mine...si cand ajungem acolo...........pauza totala.

Luni le dau tel. si ii intreb de ce nu au fost acolo.........la care ei raspund ca nu credeau ca mai venim.

Deci nici macar la vanzare nu sunt seriosi, ce sa mai vorbim de service, revizie, piese si alte d-astea.

Sfatul meu este sa scapi de jonway si sa-ti iei altceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia de la jonway sunt neseriosi. Am vorbit cu ei mai demult sa vad si eu scuterele lor de 150 cmc si am stabilit o zi de sambata pe la 14:00. Cu toate ca afara ploua........daca am zis ca vin...pai atunci vin. L-am luat pe Alias cu mine...si cand ajungem acolo...........pauza totala.

Luni le dau tel. si ii intreb de ce nu au fost acolo.........la care ei raspund ca nu credeau ca mai venim.

Deci nici macar la vanzare nu sunt seriosi, ce sa mai vorbim de service, revizie, piese si alte d-astea.

Sfatul meu este sa scapi de jonway si sa-ti iei altceva.

 

 

Sfatul meu este, cind mai cumperi ceva pe care dai ceva mai multi bani cauta niste review-uri, intra pe un forum si pune intii niste intrebari.

Nu vreau sa simti ca ai facut cea mai proasta afacere din viata ta, dar era bine daca intrai intii aici pe forum si te mai interesai, puneai niste intrabari. Ma gindesc ca in acelasi pret gaseai ceva mai fiabil, sau macar firma sa fie mai serioasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia de la jonway sunt neseriosi. Am vorbit cu ei mai demult sa vad si eu scuterele lor de 150 cmc si am stabilit o zi de sambata pe la 14:00. Cu toate ca afara ploua........daca am zis ca vin...pai atunci vin. L-am luat pe Alias cu mine...si cand ajungem acolo...........pauza totala.

Luni le dau tel. si ii intreb de ce nu au fost acolo.........la care ei raspund ca nu credeau ca mai venim.

Deci nici macar la vanzare nu sunt seriosi, ce sa mai vorbim de service, revizie, piese si alte d-astea.

Sfatul meu este sa scapi de jonway si sa-ti iei altceva.

 

 

Corect. Mama ce mi-au inghetat mainile atunci im manusi :burnout:

 

Asfalt uscat si salutari cu farul! :crack: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sfatul meu este, cind mai cumperi ceva pe care dai ceva mai multi bani cauta niste review-uri, intra pe un forum si pune intii niste intrebari.

Nu vreau sa simti ca ai facut cea mai proasta afacere din viata ta, dar era bine daca intrai intii aici pe forum si te mai interesai, puneai niste intrabari. Ma gindesc ca in acelasi pret gaseai ceva mai fiabil, sau macar firma sa fie mai serioasa.

Vezi ca ai gresit persoana :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...