Sari la conținut

Intrunirea de la Brasov


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

a doua intalnire pt mine dar pot zice ca a fost super dar aceeasi pb cu insignele.

super baieti :crack:... ne vedem si la anul.

ps.... cu ocazia asta am imbolnavit-o si pe o prietena de a mea cu microbul motoarelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce articol ca e plin de BUGuri: wheelie/stopie ... etc

234100[/snapback]

 

Se incinge bine motorul, pe loc, la turatii tinute constant la cota de 18.000 (in comparatie, o masina normala are doar 8.000 de turatii), apoi toba de esapament se da in spectacol: se incinge atat de tare, cu tente spre incandescent, incat gazele iau foc la iesire, de unde naste sunetul de pusca si o flama demna de un avion de vanatoare.

 

Funny shit...bine ca nu au 19.000 RPM ca sigur se aprindea si hidrogenul din atmosfera :crack: :crack: :moron: :wink: :friends: :friends: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Intrunirea a fost excelenta, cu o singura exceptie: parada. Nu a fost nimic organizat, fiecare a plecat cand a vrut, la semafoare s-a asteptat cand era culoarea rosie, nu a fost un singur grup care sa ii cuprinda pe toti cei prezenti in parada, ci au fost mai multe, in functie de cum se pleca din camping, traficul in oras s-a desfasurat ca intr-o zi obisnuita etc. Practic nici nu o poti numi parada."

 

 

parca n-as zice ca-i adevarat.... au fost politisti in toate intersectiile , care au deviat traficul in directia respectiva...nici vorba sa se stea la semafor ...probabil ca au fost intirziati prin camping care nu au plecat odata cu ceilalti.... parada a inceput la ora fixata... Incerc doar sa fiu obiectiv...am participat numai la parada , la alte activitati n-am fost , si nu pot sa-mi exprim alte pareri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite un articol despre intalnirea de la Brasov!!!

 

http://www.averea.ro/display.php?data=2005-08-30&id=6771

233466[/snapback]

excelent articolul,chiar daca se simte ca nu-i scris de un cunoscator.oricum...starneste emotie si oricum, mai bun decat in revistele de specialitate.si unde apare!?,in AVEREA....nu citisem niciodata ziarul asta. poate ca numele duce spre sublimare metaforica...din moment ce pt.foarte multi singura AVERE o reprezinta pasiunea pt.MOTOCICLISM. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...