Sari la conținut

Intrunirea de la Brasov


bullbikers
 Share

Postări Recomandate

Pretul biletului va fi de 200000 lei(20 RON), bani in care sunt inclusi 2 mici si o bere.

Concursurile vor fi noi si inedite, ce nu le-ati mai vazut nicaieri!

Trupele ce vor canta sunt Vama Veche, Antract, Iris, Cargo si altii!

Imediat ce vor mai aparea noutati va vom anunta!

Va asteptam...

225909[/snapback]

 

As dori sa fac niste rectificari! Trupa 'Vama Veche' nu va veni la intrunire, dar in schimb vor veni Vita de Vie, Conexiuni, Omul cu Sobolani. In curand vom publica pe site-ul clubului Bull Bikers intreg programul al intrunirii.

Mai multe detalii cat se poate de curand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

CRE CA-TZI FACE O MARE PLACERE SA TE BAGI IN SEAMA  :bounce:  :bounce:  :crack:

la data la care baiazid a pus postul pe care-l citezi tu, intalnirea de la brashov shi cea de la buzau erau programate in acelashi weekend!!!!

 

asha ca mai citeshte inainte sa postezi prostii!!!! :drink:  :baldy:  :wink:

222012[/snapback]

nu faceam decat sa-mi exprim nemultumirea fata de anularea Buzaului,cronologia nu ma interesa...asa ca mai "intelege" inainte de a scrie prostii :lol: poate ar fi timpul sa inveti si tu cum devine chestiunea cu sensul denotativ si conotativ al cuvintelor. :-L Cat despre bagatul in seama...ce sa mai zic...eu cu aprox.20 de mesaje ma bag in seama,iar tu ,cu peste3800,chipurile nu :rusinica: apreciez faptul ca nu ti-e frica de ridicul,bravo,tine-o tot asa! :unsure: de asemenea,poate ar trebui sa intelegi faptul ca scrisul pe net nu trebuie sa-ti fie preocuparea de capatai,ca pana si motociclismul trebuie sa fie o activitate subsidiara,devenirea sociala pina si tu ai putea intelege ca e mai importanta.Cred ca lucrurile astea ti le-a spus mamica ta demult ;) cit despre pretiozitatea.xenofilia si snobismul pe caru-l incumba propriu-ti "element" de identificare....ramane sa-ti dai singur seama intr-o zi(personal ma indoiesc) :-L iarta-ma,dar de-acum, da-mi voie sa te ignor. CU NEDISIMULAT RESPECT PURIUL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(...) pana si motociclismul trebuie sa fie o activitate subsidiara,devenirea sociala pina si tu ai putea intelege ca e mai importanta.(...)

:bounce: :bounce: :crack:

Hait! Da' de "f.uck the system" auzi-t-ai? Habar n-ai tu catzi sunt care se phut in ea de societate :unsure: , shi pun mai mare pretz pe :baldy: , :drink: shi :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce:  :bounce:  :crack:

Hait! Da' de "f.uck the system" auzi-t-ai? Habar n-ai tu catzi sunt care se phut in ea de societate :unsure: , shi pun mai mare pretz pe  :baldy::drink:  shi  :rusinica:

226886[/snapback]

aferim.Spiritul din Vama Veche te-a contaminat.Sper ca nu iremediabil.Eu aproape ca-mi vine sa ma scuz ca mai ma gandesc si la altceva.Oare trebuie sa gindim toti lafel!??Faptul ca suntem diferiti nu face lumea mai interesanta?de conceptul"UNITATE IN DIVERSITATE"se vorbeste de mult ce dracu....altfel am vrea toti sa avem W-"gogosar",mobra albastra,....si-am nazui o viata la IJ....tu in general esti un tip intelept,doar ca vrei cate-odata sa fii neaparat simpatic distractie placuta la Vama :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In curand vom publica pe site-ul clubului Bull Bikers intreg programul al intrunirii.

Mai multe detalii cat se poate de curand!

226631[/snapback]

 

Totusi cand aflam mai multe detalii?? mai sunt cateva zile ...sa incep sa impachetez sau nu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aferim.Spiritul din Vama Veche te-a contaminat.Sper ca nu iremediabil.Eu aproape ca-mi vine sa ma scuz ca mai ma gandesc si la altceva.Oare trebuie sa gindim toti lafel!??Faptul ca suntem diferiti nu face lumea mai interesanta?de conceptul"UNITATE IN DIVERSITATE"se vorbeste de mult ce dracu....altfel am vrea toti sa avem W-"gogosar",mobra albastra,....si-am nazui o viata la IJ....tu in general esti un tip intelept,doar ca vrei cate-odata sa fii neaparat simpatic distractie placuta la Vama :unsure:

227131[/snapback]

1. Ba da

2. Nu chiar.... azi ma duc sa-l cumpar :rusinica:

Editat de mihaiachi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre. Care pleaca sambata dimineata? Viteza croaziera 150, 1 stop de tzigara la Petrom Ploiesti. Care te bagi?

228297[/snapback]

 

creca ma bag, la ce ora?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca poate cer prea multe, da' are cineva loc in spate pentru un tip mai greutz si eventual si o casca in plus???  :rusinica:

229244[/snapback]

 

 

Iti iei bodyguard-ul cu tine :unsure: si nu indraznesti sa-l pui pe viraga?

Editat de Bazil88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fie un cadou frumos de Paste!!!

 

In perioada 26-28 august 2005, in Brasov, in vechea locatie Camping Darste, se va organiza INTRUNIREA MOTO ANUALA organizata de clubul BULL-BIKERS.

 

Va asteptam intr-un numar cat mai mare!!!  :rusinica:

156462[/snapback]

 

 

Ma bucur ca e si la Brasov dar daca sunt adevarate zvonurile cum ca ar canta formatii gen Hi Q si formatii de house si parazitii, la familia, etc, asteptati-va la o gramada de batai intre baietasii de cartier si bikeri. Ca sa nu mai spun de furturi din corturi si din buzunarele bikerilor ametiti de bere. Si inca o problema. Daca vor fi astfel de formatii anul asta sa nu va asteptati ca la anul sa mai aveti succes. In rest, bafta multa si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca e si la Brasov dar daca sunt adevarate zvonurile cum ca ar canta formatii gen Hi Q si formatii de house si parazitii, la familia, etc, asteptati-va la o gramada de batai intre baietasii de cartier si bikeri. Ca sa nu mai spun de furturi din corturi si din buzunarele bikerilor ametiti de bere. Si inca o problema. Daca vor fi astfel de formatii anul asta sa nu va asteptati ca la anul sa mai aveti succes. In rest, bafta multa si asfalt uscat.

229547[/snapback]

 

 

Nu stiu cine anunta astfel de zvonuri, ca ar canta HI-Q. Trupele care canta sunt pe site-ul Bull-Bikers si nu va mai luati dupa ce se aude!

Bafta si Asfalt Uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca e si la Brasov dar daca sunt adevarate zvonurile cum ca ar canta formatii gen Hi Q si formatii de house si parazitii, la familia, etc, asteptati-va la o gramada de batai intre baietasii de cartier si bikeri. Ca sa nu mai spun de furturi din corturi si din buzunarele bikerilor ametiti de bere. Si inca o problema. Daca vor fi astfel de formatii anul asta sa nu va asteptati ca la anul sa mai aveti succes. In rest, bafta multa si asfalt uscat.

229547[/snapback]

 

mergi frate si te culca :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

da, dar house si hip-hop tot sunt... paza este sau tre' sa-mi iau pistolul la mine??? sincer as prefera sa am motiv sa-l las acasa... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma ia cineva sub aripa sa, si imi delimitez si eu "motorul" poate vin si eu !

 

P.S cine stie unde are limitator(e) Yamaha Aerox R ? pvt me plz ! sau cine stie sa le dea jos platesc no problem ! luasi permisu so happy ... , Daca apuc sa-l delimitez merge cineva cu 70-80???

Editat de bunicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca e si la Brasov dar daca sunt adevarate zvonurile cum ca ar canta formatii gen Hi Q si formatii de house si parazitii, la familia, etc, asteptati-va la o gramada de batai intre baietasii de cartier si bikeri. Ca sa nu mai spun de furturi din corturi si din buzunarele bikerilor ametiti de bere. Si inca o problema. Daca vor fi astfel de formatii anul asta sa nu va asteptati ca la anul sa mai aveti succes. In rest, bafta multa si asfalt uscat.

229547[/snapback]

din cate stiu,detinerea mitralerelor e interziza,...transportarea lor insa,o fi permisa?Iti aduc coane una...de moare lumea...pret negociabil.Grabestete pana nu cresc astia T.V.A.-ul :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...