Sari la conținut

Iesire 2 Martie 2008 La Circuitul De Motocross De La Izvoranu - Buzau


Postări Recomandate

Super circuit. Dar trebuie sa anunti dinainte

 

Pe cine trebuie sa anunti?

Un numar de telefon pt anunt ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cunosc mare lucru depre circuit, in afara de amplasarea lui. Lam reperat asta vara cand eram cu serviciul prin zona. Intre timp miam luat un exc si maim zis sa dau o tura pe circuitul asta. Tocmai terminam o tura completa de circuit, cand a aparut o duba cu un tip in ea care a inceput sa ma ia la (cuvant urat) ca e circuit privat, ca e tras la raspundere daca eu cad si imi rup oasele pe circuit, etc... Iam explicat ca ma dadeam din curiozitate, ca eu sunt cu padurile si coclaurile, avand exc. Sa mai inmuiat si a zis ca daca vreau sa ma dau sa anunt, ca ii gasim pe internet. Intradevar, pe duba scria ceva cu moto... Dar nu mam uitat mai atent sa vad adresa de internet, numele clubului sau ce mai scria pe ea. Am plecat sami fac damblaua prin padure. Cand mam intors, au aparut si tovarasii mei care veneau cu moto pe sosea (eu am venit cu duba - aia din poza pe care nu scrie nimic). neam mai dat noi cu ktm pe la poalele circuitului, pe rampe, apoi ei au plecat inapoi in bucuresti, eu am mai tras o tura prin padure, miam suit ktm in duba si asta a fost tot.

 

PS. Circuitul se afla pe prima vale paralela (spre aval) cu valea unde este tabara de sculptura de la manastirea Ciolanu. Pe drumul Buzau - Brasov se face stanga la Vernesti, pe valea Niscov si, apoi, dreapta spre Izvoranu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...