Sari la conținut

Raid - ENDURO la Olanesti


Postări Recomandate

Mare distractie mare la Olanesti de Paste ... ne-am dat trei zile de nu mai putem... trasee pline cu noroi shi ...Vreme buna ...ramane sa vedeti ... pozele sunt foarte mari shi nu prea merg postate aici (sau nu stiu eu ) asha ca daca vreti sa vedeti poze superinteresante shi frumoase trimiteti un mail la : titi_dr650@yahoo.com shi va trimit eu pozele sa vedeti.

In alta ordine de idei...cine este interesat sa vina sa se dea SE PLEACA IAR in ziua de Vineri 6 Mai (dupa-amiaza) shi stam pana duminica seara 8 Mai .

Cereti amanunte shi va dau ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai si saptamana asta ...am descoperit un traseu care duce in m-tii Fagaras la vro' 2000 m si altul care iese in Curtea de Arges ...sunt super...in rest cazarea in Olanesti e pe bani putini(300.000/noapte-camera de 2 pers.)si avem conditii bune si pt noi si pentru motoare (garaj acoperit , orice scula , loc de spalat motoarele etc.)

Este bine daca apari si tu ca facem schimb de experienta in ceea ce priveste gasirea de trasee noi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

intr-o saptamana, maxim doua o sa am si eu o honda transalp si m-ar interesa si pe mine sa particip cu voi la iesiri, excursii...

 

Cum sa fac sa fiu la curent cu excursiile ce le organizati ?

 

By the way, eu sunt Marius... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Andrei! Si eu am un Dr650 Rs....as vrea sa vin si eu, dupa ce-mi pun cauciucuri si reglez colbutorii + lant distrib..poate sa ma ajute cineva? ai un nr de tel? mersi mult....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gigi,

Transalpul nu merge pe unde merg baietii astia.

Poate daca ii pui gume cu crampoane, esti un super meserias si nu-ti pasa de ea.

Hm.... nu sunt nici super meserias si nici indiferent....

 

Inseamna ca o sa fiu mai bland , cel putin pentru inceput pana o sa fiu in stare sa o stapanesc...

 

Mersi mult de sfaturi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...