Sari la conținut

AM LUAT MOTORUL


ZORRO
 Share

Postări Recomandate

man, să fie într'un ceas bun, să ai parte numa de plăcere în şaua lui,

 

şi mie mi s'o părut un motor bine întreţinut, curat, etc.

 

Dar spre deosebire de alte GS'uri pe care m'am urcat, ăsta părea să aiba cursă mai mare la bracaj, deci cred că are super manevrabilitate.

 

Excelentă şi culoarea dealtfel, per ansamblu e un super motor de început.

 

Ai grijă totuşi cu el, mai ales până te acomodezi cu 'feeling'ul motorului, până te acordezi la stilul lui normal de mers. Atenţie la frâne bruşte cu faţa, şi la viraje strânse; este totuşi iertător motorul cu greşeli simple... din câte ştiu.

 

hai numa bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat ca pozele sunt facute noaptea, mai sunt cu maestru de ceremoni Sebi, care nu a binevoit sa puna si el si alte poze cu motorul meu, dar ii fac eu poze ziua si atunci sa vedeti cum arata.

:laugh:

Gata sefu, uite aici ... eu si nevastuica ta :laugh:)

post-49-1116333870_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca una cu tine (nea mascatu') ... PASAGER :laugh:) nu prea esti obisnuit cu locul ala ... ridica picioarele!!! ASA SE STA CA PASAGER? =))

Pai sa stii ca nu sunt obisnuit ca pasager. Dar am inteles " SA TRAITI". Frumos motor, si multumesc tuturor pentru aprecieri, il scot in oras maine la Arc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ares: de vreo 2 saptamani apari in orice poza cu tricoul BB

il speli sau nu l-ai mai dat jos de pe tine de atunci???  :laugh:  :laugh:  :ok:  :ok:  :D  :ok:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :hug:  :ok:  :ok:

il spala mah ... numa' ca nu a mai plouat in ultimile zile ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata sefu, uite aici ... eu si nevastuica ta :ok:)

Bini mai deci io sunt gata sa mor mah pe patul de spital si voi va tinet de-astea ...asta e daca sunteti niste tristi ce sa mai zis ATA ETE... :laugh: :laugh: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, lasati-l pe Ares in pace ca ia placut de motorul meu, deci e pretenul meu, tie Sebi nu ti-l mai dau ca ai zis ceva de rau despre el si gata te-am ars. Hai ca mai pun niste poze mai pe lumina.

post-49-1116394433_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...