Sari la conținut

Petrecere Barbara - 18 Aprilie 2008 In Biker's Club - Otopeni


Biker`s Club
 Share

Postări Recomandate

N-am inteles exact ce am intrebat: "ce vehicul, la ce ora, unde se opreste?". Nu cred ca am fost prea ambiguu!

 

Poate stie altcineva sa raspunda ...

 

Transportul!? Da un subiect foarte delicat...am asigurat transport de fiecare data si de fiecare data au stat soferii la locul stabilit cate 1 ora - chiar 2 sa astepte pasagerii, care de fiecare data au gasit alta cale. Acum vom face in felul urmator...pentru cine vrea sa beneficieze si de transport, as ruga daca se poate sa ne confirme pe forum sau pe office@bikersclub.ro :moron:

Multumim pentru intelegere si ia sa vedem ce fac "barbarii", vineri pe 18 incepand cu ora 18... :finger:

 

Biker's Club Team :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biletele se pot cumpara de la Biker's Club-Otopeni, direct de la bar. Petrecerea incepe cu ora 18.00

Va astepatam! :bigstar:

 

Biker's Club Team

 

Poate legam petrecerea de vizita la Salonul de Motociclete si Accesorii Bucuresti din complexul Prisma. E aproape.Mergem pe la 15:00 la salon si la 18:00 la Biker's ca sa avem despre ce discuta pe marginea carnatzului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau hai mai bine sa va impulsionez altfel. Considerati prezenta voastra la Petrecerea Barbara ca un semn de multumire fata de FAMILIA BIKER'S CLUB OTOPENI, care au avut mai mult decat bunavointa sa completeze suma necesara operatiei Mirelei!

 

Sincer, hai sa rupem dracu' portile alea, sa ne indopam si sa bem ca niste barbari, cred ca merita sarbatorit succesul de la Motocab si cred ca merita sarbatoriti oamenii care au sufletul de asemenea proportii de-a dreptul...barbare! :finger:

 

Ne vedem acolo! :bigstar:

 

LE: Nu luati "rupem" ala la sensul propriu, va rog :moron:

Editat de Ralucone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...