Sari la conținut

Scuteristi Fara Casca


Purghy
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 243
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:) :moto: :moto: du-te si invata sa respecti lumea!! :rock: ce te beep pe tine grija daca scrie corect sau nu?? :blbl:

du-te ma si impusca-te...

s-a umflat ovazul in tine?

eu i-am zis doar sa scrie corect,ca nu prea o face

si  :lol:  sa ii arati mamei tale,care te-a fatat...

 

mai taci si tu ma date-n p** , ca eram si eu printre ei :wave: (astia legali ..... )

cine te cearta sica? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du-te ma si impusca-te...

s-a umflat ovazul in tine?

eu i-am zis doar sa scrie corect,ca nu prea o face

si :) sa ii arati mamei tale,care te-a fatat...

nu te intereseaza cum scriu ceilalti! poate a gresit ca se grabea sau pozate din neatentie..e forum de discutii nu de gramatica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi bidiutza pentru suport, si the_doctor_46...unde am gresit mah?? :moto:

nu conteaza...ai avut cateva greseli,dar nu conteaza

nu mai vreau certuri...gata cu offtopicul :moto: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :moto: :moto: du-te si invata sa respecti lumea!! :rock: ce te beep pe tine grija daca scrie corect sau nu?? :lol:

 

respectane si tu unpic , si nu mai posta aiurea , si cu semnatura aia ce e? ''nu merge mai tare decat ingerul tau poate sa zboare , motociclisti exista in trafic , ai grija( de parca tu mergi toata ziua in trafic , sa dai sfaturi ) '' , mai tare e aia cu ''suntem mai fragili decat credeam'' , si tu mergi pe bicicleta ,sau nici aia , postezi intruna pe forum , stai in tara scuterelor , si nici un amarat de scuter nu ai , esti mai rau ca gilerik , macar el are scuter .

 

pana la urma ce faci pe forumul asta? , scuter / motor nu ai , nu ai facut vreun topic in care sa arete ca ai vrea sa-ti iei si tu unul , sa te interesezi de modele etc. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

respectane si tu unpic , si nu mai posta aiurea , si cu semnatura aia ce e? ''nu merge mai tare decat ingerul tau poate sa zboare , motociclisti exista in trafic , ai grija( de parca tu mergi toata ziua in trafic , sa dai sfaturi ) '' , mai tare e aia cu ''suntem mai fragili decat credeam'' , si tu mergi pe bicicleta ,sau nici aia , postezi intruna pe forum , stai in tara scuterelor , si nici un amarat de scuter nu ai , esti mai rau ca gilerik , macar el are scuter .

 

pana la urma ce faci pe forumul asta? , scuter / motor nu ai , nu ai facut vreun topic in care sa arete ca ai vrea sa-ti iei si tu unul , sa te interesezi de modele etc. :)

am scuter :moto: si de respect nu vb ca pana acum nu prea am vazut...si pe saptamana cu scuterul faceam cel putin 100 km..si chiar daca nu aveam puteam sa stau.. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am scuter :blbl: si de respect nu vb ca pana acum nu prea am vazut...si pe saptamana cu scuterul faceam cel putin 100 km..si chiar daca nu aveam puteam sa stau.. :lol:

 

 

 

ba tu minti ma :) :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sica.. ti s-a umflat borshu in tine ?

 

te-ai gandit sa mai scoti 2 vorbe despre mine a?

 

Vezi-ti de capalau tau !

 

trebuia sa te bagi si tu in seama .

Sau mai scos o gramada de vorbe despre tine , pe topicul ala ''antigilerik'' parca-i zicea , mi te plangeai pe mess , ca te simti atacat si sa te ajut , si acum ma iei cu borshu , lasama... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand nu au fost in regula ? imi trebuia asigurarea ca expirase :) ( asta de mult )

Cred ca a citit omu' niste posturi de cand avea-i tu SR'u ala vechi care era furat.Nu era vina ta ... tu asa l-ai cumparat si omu' poate crede ca tot SR'u ala il ai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a citit omu' niste posturi de cand avea-i tu SR'u ala vechi care era furat.Nu era vina ta ... tu asa l-ai cumparat si omu' poate crede ca tot SR'u ala il ai.

pei vb de sr..in poza vad sr..am crezut ca este acelasi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: mii de scuze il repar imediat scuze inca odata :blbl:

 

helmet125yd7.th.jpg

asta zic eu ca e cel mai bun , celalalt il pun maine corectat binenteles :rusinica:

 

mai erau 2...le-am pus eu mai sus :kiss:

aceleasi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...