Sari la conținut

Stefi din Arad, R1, 24 ani


Smokey
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 106
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da STEFI s-a dus de ce ? unde ? nu stie nimeni.....am vrut sa ajung dimineata sa pun eu acest post ...si pe langa asta sa mai fac inca un lucru despre care am sa vorbesc imediat.......

 

-accidentul s-a produs in raza localitatii Horia , apoi dus cu ambulanta la Arad..apoi dus la Timisoara tot cu ambulanta..acolo a decedat in jurul orei 20:00.Mai multe despre accident nu pot sa povestesc...

 

-am fost cu el tot timpul...de mic..pana acum..de la arad la timidoara....am tecut de la ..dupa 10 minute m-a sunat cine a ajuns acolo , am trecut de la accident, la accident grav...la resucitare ..la imbalsamare ..nu e normal sa aud asa ceva in cateva ore ....nu e posibil.....il stiu pe STEFI de mic de la 8 ani ..tocmai implinise pe 18 mai 25 ani ....ieri a fost worst day of my life....inca toata lumea nu accepta..eu l-am vazut aseara pe strada.....

 

STEFI ..ERAM CEL MAI BUN OM CARE IL STIU EU , TOLOMAC , POATE UN PIC NAIV....DAR NU A FOST ODATA SA NU SARA PENTRU MINE , ,PENTRU ORICINE IL RUGA....PACAT CA A DISPARUT ASA OM DINTRE NOI

 

DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA...SI O SA NE VEDEM SA IMI POVESTESTI MAI STEFI CE AI VRUT SA FACI MAI .............

 

P.S. : Lucrul ala importat de care vorbeam este o problema de a mea ..de vreo 6-7 ani...de cand ma saturasem sa vad la TV ca nu stiu cine ..accident ..pom....

 

M-am saturat ..prea tarziu pt. STEFI .....vreau sa ma interesez si sa va interesati ce este de facut pentru a se taia toti pomii de pe drumuri..Nu este poseibil asa ceva...

Eu m-am interesat de problema asta si inca nu am aflat rolul lor..am tot auzi ba ca

protejeaza drumul de ploi de zapada , de vant..sa fim seriosi ...mai bine ar derapa toate autoturismele si toate motocicletele ....si sar rostogoli de oricate ori ca nu cred ca s-ar intampla acelasi lucru.......

-am inteles ca se poate schimba asta....daca nu exista o explicatie pentru acesti pomi mai buna decat am aflat eu vreu sa fac/facem ceva , am inteles ca trebuie 250.000 de semnaturi pentru a ajunge o lege sa fie schimbata.

 

oricum astep raspusnurile voastre...

-rog nu puneti posturi de descurajare daca este totusi ceva de facut ..

DACA CINEVA DORESTE SA DISCUTE CU MINE PERSONAL DESPRE ACEASTA PROBLEMA . NUMARUL MEU ESTE 0722519711., BOGDAN

 

STEFI, STIFI , PISTICHE, DUMBO,STIFIR1, SI MULTE ALTE FELURI IN CARE NU AM SA ITZI MAI ZIC DE ACUM , friend i will miss u forever , i do now already

STEFI = STEFAN WINKLER ANDREAS

ODIHNESTETE IN PACE

 

:baldy: :lol: ;) :rose:

sincer Romania este singura tara (din cate stiu eu) care are pe marginea soselelor ......pomi!!

mi se pare o prostie crasa din partea oamenilor stiind ca se intampla atatea accidente,sa permita in continuare aceasta situatie :P :crack:

am ramas socata imi pare rau ptr acel suflet : R.I.P

sa-i fie tarana usoara!!!! :peace: :lol: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

nu vreau sa fiu rau dar nu ai nici o sansa cu taierea pomilor!!gindeste-te ca sunt foarte multi si vor sari ecologistii de c..r in sus doi metrii!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da MVTarts..nici eu nu l-am sters si nici nu am sa il sterg...da faza e ca roby e vecin in curte cu mine si stefi.......ma rog....e o strada blestemata deja ...nu mai imi vine sa merg acasa ..nici ca prea multe bad memories nici ca ma intalnesc cu careva parinte.....

 

aiurea rau de tot ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...