Sari la conținut

C-s-r


Vizitator iuiu
 Share

Postări Recomandate

gileRik, daca vrei sa obtii cu adevarat dreptul de utilizare a CSR, poti foarte simplu sa mergi la OSIM si sa ceri inregistrarea CSR :bigstar:) :finger:) . Nu cred ca baietii au facut inca lucrul acesta si s-ar vedea obligati, de lege, fie sa plateasca drepturi de utilizare fie sa-si schimbe denumirea :moron:)

Nu stiu ce tot vorbiti voi de drepturi de autor, cand nu aveti niciunul dpdv legal...

Oricand poate aparea o situatie de genul acesteia si consecintele le stiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu deja m`am saturat sa va tot aud ca va plangeti atata ca niste copii de 3 ani. Am schimbat numele la site..nu mai am nici o legatura cu C-S-R. Sper ca v-am facut pe plac, ca la copii cum am precizat mai sus de 3 ani ca sa nu va mai aud ca urlati. Noul nume este O-S-R (Organizatia Scuteristilor din Romania)

 

Deci ultimul cuvant ce il mai spun este "Sa fiti Sanatosi".... ..... ..... .. .. ..... ca boala VINE!

Dai dovada de prostie,incultura si invidie.

Ce ai rezolvat cu noua organizatie a scuteristilor din Romania ?

S-au integrat toti copii cu bicicletele din sat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema e asa: CSR-ul este inregistrat la OSIM?

Daca nu este , omul nu a facut nimic ilegal.Desigur,ramane faza cu copy-paste care e ..... :bigstar: :finger: ....

Daca CSR-ul este marca inregistrata,puteti face si voi bani de o bere (sau mai multe... :moron: )...eu in secunda a 2 -a il dadeam in judecata

Am intrat si eu pe site-ul ala :peace: nu inteleg de ce autorul cauta cu orice pret voturi? are vreo importanta daca intra 1000 de oameni pe zi acolo?!!!

aaa...plus ca meniurile forumului sunt identice cu cele de pe motociclism.ro ->cu cei de pe motociclism s-ar putea sa ai probleme..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa dea domnu sa ajung prin sighetu marmatiei..

 

Alias.. in judecata nu puteti sa il dati ?

Ma scuzati ca fak un mega offtopic ... dar cititi quote-ul de mai sus :bigstar:

gileRik e cel mai tare ...

Soarece , ai 13 ani si pe langa asta ai 1m si un zambet si vrei sa bati lumea ... stai cuminte si nu te mai baga aiurea in seama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Imi pare rau ca au aparut discutiile aste ca la urma urmei idea cu csm a venit k urmare al unui magazin de piese de scutere ce vreau sa il deschid si eu l-am rugat sa faca un forum.Nu ma gandeam ca o sa se ajunga asa departe.Imi cer scuze ink odata si poate cine stie vom colabora si noi fara dusmanie ca nu are nimeni de castigat nimik prin dusmanie numai de pierdut.Si apropo de gilerik nu merita amentarile findca nu se stie niciodata cine sta in spatele monitorului.Multumesc pt intelegere si multa bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Imi pare rau ca au aparut discutiile aste ca la urma urmei idea cu csm a venit k urmare al unui magazin de piese de scutere ce vreau sa il deschid si eu l-am rugat sa faca un forum.Nu ma gandeam ca o sa se ajunga asa departe.Imi cer scuze ink odata si poate cine stie vom colabora si noi fara dusmanie ca nu are nimeni de castigat nimik prin dusmanie numai de pierdut.Si apropo de gilerik nu merita amentarile findca nu se stie niciodata cine sta in spatele monitorului.Multumesc pt intelegere si multa bafta

dilitu daca ai nevoie de servicii webdesign te ajut eu :finger: . Uite eu am facut si siteul lui Marius: http://www.piese-scutere.ro . Daca ai nevoie de serviciile mele ma gasesti pe Y!M: llg_90 .

Cius :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ iuiu: Nu era cazu` :finger:

 

@ raducu: Nici la tine nu era cazu` sa faci pe zeul!

Prietene t.H.u.G. , ma scuzi daca te-a deranjat in vriun fel limbajul meu de "zeu" ... dar efectiv nu pot sa suport oameni de astia de 1m si 1 zambet care ameninta , el profita de faptul ca lumea a uitat cine era el si ce facea el pe forum.

Ps:Daca l-ai vedea in realitate sigur mi-ai da dreptate.

 

Asfalt uscat! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dilitu daca ai nevoie de servicii webdesign te ajut eu :finger: . Uite eu am facut si siteul lui Marius: http://www.piese-scutere.ro . Daca ai nevoie de serviciile mele ma gasesti pe Y!M: llg_90 .

Cius :bigstar:

chiar imi place site-ul si din cate vad au preturi rezonabile.sper sa colaboram in viitorul apropiat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut!

 

Cine este interesat in a lucra ca livrator de pizza pentru "PHD by Pizza Hut" este invitat sa depuna CV la magazinul din Calea Vitan nr.23D sau in Calea Dorobanti 5-7 (Pizza Hut). Ne puteti contacta si pe www.PHDpizza.ro sau la telefon 021 201 17 60 sau 0749 099 041.

 

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...