Sari la conținut

Iesiri................ture


alin_barburas
 Share

Postări Recomandate

eu sper ca te intorci si tu la vechile idei!

 

Da am deraiat cumva? Sau nu am dreptate cu ce am scris? Mie imi plac chopperele la maxim, sportivele la fel, caprele la fel, eu recunosc fiecare motor frumos, nu sunt ipocrit. Diferenta e data de gustul meu, adica mi-am cumparat motorul care se preteaza la ce astpet eu sa imi ofere. Estetic sau ca performanta sunt multe "frumoase". Ce am acum am visat de o gramada de ani, dupa mine asta e cel mai frumos, dar asta nu inseamna ca le denigrez pe altele sau pe posesorii lor. Asa mi se pare logic si de bune simt, nu sa afirm ca ii naspa un lucru care imi place mai putin sau deloc sau care nu e ca si al meu.

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 857
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si pe care sa scrie CHOPPERS! Vb. deja de lucruri sfinte!

poate sa scrie daca nu ai asa ceva :)

oare cum ar fi sa-mi pun si eu un steag de ala pe care sa scrie SPEED :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate sa scrie daca nu ai asa ceva :)

oare cum ar fi sa-mi pun si eu un steag de ala pe care sa scrie SPEED :)

 

 

 

 

EU IN MAXIM 5 ANI O SA AM CEVA GREU,DAR TU PE PISTA NU O SA TE DAI IN VECI SI NICI NU O SA CASTIGI ACOLO!De fapt al tau a fost speed cand eram eu tanar !

 

Ba iara faceti pogo pe forum??! hhhhhhhhhh :) Aici se vorbeste de cine vine la Nyrebrany si da Troasca,iar are dreptate.

Io zic intre timp sa iesim vineri la rockoteca sa ne mai destresam :)

 

 

 

 

Noi rockerii o sa mergem dara ca vineri la rockoteca!Avem program inainte,ti-oi zice eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU IN MAXIM 5 ANI O SA AM CEVA GREU,DAR TU PE PISTA NU O SA TE DAI IN VECI SI NICI NU O SA CASTIGI ACOLO!De fapt al tau a fost speed cand eram eu tanar !

tre sa recunosc :)

esti bun

acuma vad ca prezici viitorul :)

o sa ai ceva greu? iti achizitionezi intr-un final chopper?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare domnilor motociclisti.

Imi pare tare rau ca nu pot sa ies si eu mai des la plimbari cu voi sau cu altii (...-$), is somer, asta e.

Iar in legatura cu discutiile dintre voi..........ma faceti sa rad in hohote, desi n-ar trebui. Nu ma pot abtine, Csaki. Sunteti ca niste copii, ala ca are bicicleta mai tare, ala ca a lui ii mai lunga, ala ca a lui ii mai rapida, alalalt se crede sef peste aialalti (ca, na, el are steag).

In fond si la urma urmei tot nu inteleg ce probleme avem unii cu altii. Ar trebui sa fim uniti, cat de cat, nu sa aruncam unii in altii cu pietre. Nu stiu cum sunteti voi sau altii, dar faptul ca mi-am luat si io o "capra" nu mi-a afectat viata intr-un mod atat de dramatic incat sa stau toata ziua sa ma inchin la ea. Nu ma inchin nici la motor, nici la steag, nici la X. Ii penibil ce se intampla, dar asta e doar o parere de-a mea. Ma scuzati........

 

(off topic, I know)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma mai obosesc,eu tot asa o sa fiu si nu-mi schimb parerea despre viata asta de biker,noi suntem oricum de ampulea si fata de aia din SATU MARE si MARAMURES si nu ma pot abtine sa nu pun cateva poze cu un club din ungaria!Eu am incercat!

 

 

 

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/32.htm

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/42.htm

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/33.htm

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/35.htm

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/36.htm

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/40.htm

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/37.htm

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/38.htm

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/43.htm

http://www.geronimomc.hu/Oldalak/34.htm

 

Salutare domnilor motociclisti.

Imi pare tare rau ca nu pot sa ies si eu mai des la plimbari cu voi sau cu altii (...-$), is somer, asta e.

Iar in legatura cu discutiile dintre voi..........ma faceti sa rad in hohote, desi n-ar trebui. Nu ma pot abtine, Csaki. Sunteti ca niste copii, ala ca are bicicleta mai tare, ala ca a lui ii mai lunga, ala ca a lui ii mai rapida, alalalt se crede sef peste aialalti (ca, na, el are steag).

In fond si la urma urmei tot nu inteleg ce probleme avem unii cu altii. Ar trebui sa fim uniti, cat de cat, nu sa aruncam unii in altii cu pietre. Nu stiu cum sunteti voi sau altii, dar faptul ca mi-am luat si io o "capra" nu mi-a afectat viata intr-un mod atat de dramatic incat sa stau toata ziua sa ma inchin la ea. Nu ma inchin nici la motor, nici la steag, nici la X. Ii penibil ce se intampla, dar asta e doar o parere de-a mea. Ma scuzati........

 

(off topic, I know)

 

 

 

Da man eu is sefu de aia mi-am pus steag!Ii de vanzare daca te intereseaza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare domnilor motociclisti.

Imi pare tare rau ca nu pot sa ies si eu mai des la plimbari cu voi sau cu altii (...-$), is somer, asta e.

Iar in legatura cu discutiile dintre voi..........ma faceti sa rad in hohote, desi n-ar trebui. Nu ma pot abtine, Csaki. Sunteti ca niste copii, ala ca are bicicleta mai tare, ala ca a lui ii mai lunga, ala ca a lui ii mai rapida, alalalt se crede sef peste aialalti (ca, na, el are steag).

In fond si la urma urmei tot nu inteleg ce probleme avem unii cu altii. Ar trebui sa fim uniti, cat de cat, nu sa aruncam unii in altii cu pietre. Nu stiu cum sunteti voi sau altii, dar faptul ca mi-am luat si io o "capra" nu mi-a afectat viata intr-un mod atat de dramatic incat sa stau toata ziua sa ma inchin la ea. Nu ma inchin nici la motor, nici la steag, nici la X. Ii penibil ce se intampla, dar asta e doar o parere de-a mea. Ma scuzati........

 

(off topic, I know)

 

 

 

Si aceste cuvinte ne doare mai ales de la un chopperist si rocker !Cum adica pt tine motorul nu-i pe primul loc?

 

 

Si te rog nu mai vb. de cum sa fim uniti si de alea.Suna-ma la orice ora din zi si din noapte sa mergem si vezi daca vin dar invers nu stiu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

diferenta este aia, ca ei au choppere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

!Eu am incercat!

Ce ai incercat Csaky? Ca sa iti iasa ce vrei tu tre sa te muti intr-un oras inr-atat de mare incat sa aiba cateva mii de motociclisti sau ma rog, posesori de motociclete, ca din alea cateva mii sa iti poti alege cativa pletosi, cercelati, posesori de chopper-e, fara servici, bad ass, care traiesc pt motor si pt club si nu pt familie sau nu au si nici nu vor sa aiba un loc de munca. Tu traiesti in America anilor 60-70 , Hells Angels, Bandidos, 1%ers, etc.

Noapte faina, sau mai bine zis, dream on, asta nu costa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa vedeti voi ca si la noi o sa se poata CHOPPER ZONE!Anu asta 3,la anu 4 si tot asa!Si in DEVA de exemplu,este asa ceva si in orase si mai mici de la noi,nu zic ca nu o sa dureze mult si o sa intre si aici HELLS ANGELS,MONGOLS...Se poate inca mai usor decat in anii 60-70!Abia astept sa vad intruniri cu capete si fetze sparte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa vedeti voi ca si la noi o sa se poata CHOPPER ZONE!Anu asta 3,la anu 4 si tot asa!Si in DEVA de exemplu,este asa ceva si in orase si mai mici de la noi,nu zic ca nu o sa dureze mult si o sa intre si aici HELLS ANGELS,MONGOLS...Se poate inca mai usor decat in anii 60-70!Abia astept sa vad intruniri cu capete si fetze sparte!

numai varumio de 5 ani viseaza in halu asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e greu sa iti dai seama ca toti cei care intram aici sau care iesim impreuna ne leaga ceva. Ne stim majoritatea de peste 10 ani, sau si daca ne leaga motorul, NE LEAGA. Cu totii pretuim bucata de fier si ne luam de la gura pentru ea. Cred ca aici ma aprobati, nu exista unul care sa nu fi luat bani destinati pt altceva si sa isi bage benzen sau sa cumpere alte celea legate de mobra. Numai eu stiu cate am rabdat ca sa ma pot duce in concedii calare pe mobra in ultimii 3 ani. Ideea e ca toti cei care interactionam aici sau pe deal suntem in mare parte pe aceeasi lungime de unda. Nu suntem ideintici in gandire, asta ne-ar face limitati, dar totusi ceva ne leaga. Cei care ar trebui denigrati s-au ales de mult. Ii cunoastem toti si ii vedem zilnic in oras, singuri sau in ceata. Ii stim cu totii. Niciunul nu suntem sfinti, dar oricum, nu ne putem compara cu ei. Aia ne denigreaza, nu ala ca are SS, nu eu ca m-am tuns sau ca mi-am scos cerceii. Pe AIA cu slapi , fara casca, cu IQ7, fara oglinzi ar trebui sa ii vorbim, nu sa ne vorbim intre noi.

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa vedeti voi ca si la noi o sa se poata CHOPPER ZONE!Anu asta 3,la anu 4 si tot asa!Si in DEVA de exemplu,este asa ceva si in orase si mai mici de la noi,nu zic ca nu o sa dureze mult si o sa intre si aici HELLS ANGELS,MONGOLS...Se poate inca mai usor decat in anii 60-70!Abia astept sa vad intruniri cu capete si fetze sparte!

 

 

Io nu-mi doresc sa vad la intruniri capete si fetze sparte, e vorba de motociclisti aici, nu ? Si nici nu vreau sa fim ca si aia de la Hell's.

 

Si mie mi-ar placea sa vad choppere la noi in Zalau, da'.........de unde, man ? Cand o sa apara o sa ma simt si io mai bine, ca doara si mie-mi plac, da' nu toata lumea-i la fel, nu la toti le plac chopperele. Si io is de acord cu asta, si ma bucur........ ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa vedeti voi ca si la noi o sa se poata CHOPPER ZONE!Anu asta 3,la anu 4 si tot asa!Si in DEVA de exemplu,este asa ceva si in orase si mai mici de la noi,nu zic ca nu o sa dureze mult si o sa intre si aici HELLS ANGELS,MONGOLS...Se poate inca mai usor decat in anii 60-70!Abia astept sa vad intruniri cu capete si fetze sparte!

Daca ti-ar sparge cineva fatza tie la o intrunire nu cred ca te-ai simti prea comfortabil.Nu ne face sa credem ca judeci asa,sau daca esti sado hai sa batem manelisti sa iasa sange daca despre asta este vorba.Mai bine pe aia decat de ai nostri.(binenteles n-am instigat la violenta :)) Eu zic sa ne aduna cati om fi si sa fim uniti macar intr-o anumita masura.

 

Si hai totusi sa discutam la aberatii ca am prea pocit topicul asta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ti-ar sparge cineva fatza tie la o intrunire nu cred ca te-ai simti prea comfortabil.Nu ne face sa credem ca judeci asa,sau daca esti sado hai sa batem manelisti sa iasa sange daca despre asta este vorba.Mai bine pe aia decat de ai nostri.(binenteles n-am instigat la violenta :)) Eu zic sa ne aduna cati om fi si sa fim uniti macar intr-o anumita masura.

 

Si hai totusi sa discutam la aberatii ca am prea pocit topicul asta. :)

fara bataie nu-i fain :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Peste vreun ceas de vreme ies la plimbare cu motorul meu nici chopper nici SS, fara steag, pe Meses, o sa merg potrivit de tare si o sa salut si chopper-isti si speed-isti, si toureri, si pe cei cu naked, si pe enduristi. Si cand ma opresc la bar o sa primesc la masa cu mine pe oricine se simte motorist.

Pacifistul de mine.

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...