Sari la conținut

Iesiri................ture


alin_barburas
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 857
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hicea Mihai, Wakasaki verde RRRRRRRRRR SJ 83 MIH e cel mai parsiv motobiciclist in viata. Ma, scrie clar in regulamentul oficial al concursului de coborat Mesesul fara motor ca NU AI VOIE SA INCHIZI CURBELE. Daca depasesc pe contrasens si vine masina din fata? Cum accelerez? Plus ca ati depasit cu muuuuuuuult limita maxima superioara legala de kilograme. Nu ii voie cu elefanti in spate.

Io si Jeni nu ne mai jucam cu tine.

Am zis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hicea Mihai, Wakasaki verde RRRRRRRRRR SJ 83 MIH e cel mai parsiv motobiciclist in viata. Ma, scrie clar in regulamentul oficial al concursului de coborat Mesesul fara motor ca NU AI VOIE SA INCHIZI CURBELE. Daca depasesc pe contrasens si vine masina din fata? Cum accelerez? Plus ca ati depasit cu muuuuuuuult limita maxima superioara legala de kilograme. Nu ii voie cu elefanti in spate.

Io si Jeni nu ne mai jucam cu tine.

Am zis.

 

 

Te provoc astazi la cobatat Mesesul (fara motor) .

Noua mea achizitie .. rumpe tat , taie curbe , pise , musca , latra , caca tat ce prinde.

Si sa stii ca aduc si elefantu cu mine ca-i piesa obligatorie la motor. :makeout: :wink:

post-44334-1251183573_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutari,

 

Se iese undeva la o tura ceva mai lunga weekendul asta? asta daca e binevenita si lume noua. Am un enduro-touring, si sunt incepator, pana acum am facut doar vreo 500km cateva drumuri pana la cluj. In principiu as cauta sa mai merg cu cineva care sa aiba rabdare sa ma astepte si pe mine :D .

 

Daca nu se iveste nimeni cu care sa merg, cam ce drumuri ati recomanda?

 

ms frumos

 

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Se iese undeva la o tura ceva mai lunga weekendul asta? asta daca e binevenita si lume noua. Am un enduro-touring, si sunt incepator, pana acum am facut doar vreo 500km cateva drumuri pana la cluj. In principiu as cauta sa mai merg cu cineva care sa aiba rabdare sa ma astepte si pe mine :D .

 

Daca nu se iveste nimeni cu care sa merg, cam ce drumuri ati recomanda?

 

ms frumos

 

Toate cele bune!

 

 

Mesesul si Zalau-Cluj duminica devreme, ... asfalt

oarecum enduro, Zalau-Jibou via Porolissum, Zalau-Tusa ...

usurel si cu ochii-n paispe prin oras si mare grija la aglomeratia (din spate) de pe Meses

iar daca te insotesti cu unii nu te tine dupa ei decat daca te simti in stare ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
Vizitator montecristo

salutare! Eu si inca 3 baieti din bn dam o tura azi pana la cj cu motoarele. Care aveti chef si vreti sa veniti pana la cj, haideti, v-as fi sunat dar am ramas falit, ultimii bani i-am bagat in benzina :rolleyes: noi pe la 11 plecam din bn. ieri am fost pana langa vatra dornei, pe mestecanis, dincolo de cum faci dr ca sa mergi la colibita.. Sunt niste curbe foarte frumoase. Asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Care vrea sa-si miste fesele maine pe la cetetea Porolissum in Moigrad dupa care la gradina botanica in Jibou este asteptat sus pe deal la ora 14:00...sper sa ma trezesc din betie pana atunci :lol:

 

:lol: sal, da' tu pe unde vrei sa meri la Moigrad si la Jibou ? pe la Romanasi ? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Duminica se organizeaza o tura mai de proportii.Asteptam motoristi din Ungaria si judetele invecinate Salajului sa dam un Meses-Cluj-Meses.Care vrea ca tura sa fie mai lunga putem sa mergem sa o incepem de la granita.Revin cu detalii mai exacte zilele urmatoare.

Mesaj completat

Duminica 10.10.10 la ora 11:15 ne adunam in benzinaria MOL de unde demaram tota treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...