Sari la conținut

accident- Moto BMW vs duba Iveco


Dr. Mengele
 Share

Postări Recomandate

Am recitit ultimul post si mi-am dat seama ca suna ca o anti-reclama a mersului pe doua roti.Am mers un pic cam departe. Imi cer scuze dar nu asta a fost intentia mea.Poate m-am aprins eu in mica mea polemica cu Kali (sper sa ma ierti pt. "egoista" si multa bafta in continuare). :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti Razvan?

 

Oricum,nu te speria de fiara.Fa-te bine macar 60% si sus in sa,ca altfel ii iei frica.

Eu l-am trosnit pe un idiot cu o dacie,care se hotarase sa traverseze fara sa se asigure si aveam 110 km/h(bine,in momentul impactului sa fi fost vreo 80km/h) si nu am decat o f mica cicatrice la genunchiul drept.Nu ma laud,dar vroiam sa spun ca daca e sa se intample...o comiti si la 30 pe ora.Ideea e sa nu o cauti.Ca o mai trantesti din cand in cand,e normal.

Dar,ca o concluzie: VITEZA ESTE VINA NOASTRA,a motociclistilor.Asa ca gazu' jos si ochiu' mare!! :makeout:

 

 

Drum usor,tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am recitit ultimul post si mi-am dat seama ca suna ca o anti-reclama a mersului pe doua roti.Am mers un pic cam departe. Imi cer scuze dar nu asta a fost intentia mea.Poate m-am aprins eu in mica mea polemica cu Kali (sper sa ma ierti pt. "egoista" si multa bafta in continuare). :moto:

Shezi bland, nu m-am suparat. Abia astept sa dezbatem problema in detaliu, eventual live. Mi-e lene sa tastez... :ok:

 

 

:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti Razvan?

 

  Oricum,nu te speria de fiara.Fa-te bine macar 60% si sus in sa,ca altfel ii iei frica.

    Eu l-am trosnit pe un idiot cu o dacie,care se hotarase sa traverseze fara sa se asigure si aveam 110 km/h(bine,in momentul impactului sa fi fost vreo 80km/h) si nu am decat o f mica cicatrice la genunchiul drept.Nu ma laud,dar vroiam sa spun ca daca e sa se intample...o comiti si la 30 pe ora.Ideea e sa nu o cauti.Ca o mai trantesti din cand in cand,e normal.

  Dar,ca o concluzie: VITEZA ESTE VINA NOASTRA,a motociclistilor.Asa ca gazu' jos si ochiu' mare!! :ok:

 

 

  Drum usor,tuturor!

Da Bogdane, eu sunt nefericitu'. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...