Sari la conținut

Hey, ce-ati zice de un week-end prelungit la mare?


ray
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

 

Ma bate gandul sa plec la mare, imediat ce obtin permisul de conducere (mai e doar un pic). Si cum cel mai misto e mersul in grup, va propun, scuteristilor/motociclistilor care mergeti cu maxim 80 km/h sa plecam impreuna... Cu cort, izopren, sac de dormit eventual, la Vama Veche.

Facem 5-6 ore pe drum, dar eu zic ca merita...

 

Se baga cineva? DMW?

 

 

Stabilim din timp data, astfel incat sa ne putem lua liber 1 zi luni sau vineri... sa nu fim prea obositi la drumul de intoarcere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Ma bate gandul sa plec la mare, imediat ce obtin permisul de conducere (mai e doar un pic). Si cum cel mai misto e mersul in grup, va propun, scuteristilor/motociclistilor care mergeti cu maxim 80 km/h sa plecam impreuna... Cu cort, izopren, sac de dormit eventual, la Vama Veche.

Facem 5-6 ore pe drum, dar eu zic ca merita...

 

Se baga cineva? DMW?

 

 

Stabilim din timp data, astfel incat sa ne putem lua liber 1 zi luni sau vineri... sa nu fim prea obositi la drumul de intoarcere.

Am facut drumul pana la mare cred ca de 6 ori anul trecut cu scuterul si drumul nu adurat atat de mult si este tare obositor.Cred ca ar trebui sa ne luam liconcediu pt un drum cu 70 la ora pana la C-ta si inapoi. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si? programam ceva? :makeout:

Ma gandeam sa plecam sambata dimineata, dupa-amiaza - odihna, seara (sambata si duminica) distractie... plecarea inapoi luni pana in pranz... luni seara odihna :ok: :moto: si marti - fresh inapoi la servici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Se baga cineva? DMW?

 

 

al drak.u ghinion :makeout: :ok: :moto: :blbl:

 

pana la sfarshitul lui iunie cand imi iau carnet, scuterul meu merge limitat la 45 km/h, asha ca va urez drum bun!!! :baldy:

 

 

vin shi eu cu 45 km/h in urma voastra, da nu in topicul asta B) :scratch: :baldy: ci in cel de alaturi cu intalnirea de la tunari :baldy: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super! ca vii cu noi duminica.

Si a mea e limitata acum... pot oricand sa-i scot limitarea dar astept sa iau permisul.

Si putem merge si in iulie o data :makeout: sau de mai muuulte ori :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stim inca :makeout: Pe noi deocamdata ne intereseaza sa ne intalnim, sa mergem impreuna... si venind acolo asa mai multi.. poate obtinem un discount :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...