Sari la conținut

CUSTOM PAINTING


kerosen
 Share

Postări Recomandate

Zoli,Icelord &others....pe unii v-am mai rugat,nu e prima data:

cind dati reply la un post si dati "quote"....NU MAI ATASATI POZA/ELE....textul e suficient.

si asa mere forumu naspa,daca mai puneti si pozele,se deschid paginile "la anu"....

multam.

 

 

Black.

@Blackrider, imi cer si eu scuze. Incerc sa nu mai repet treaba asta!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zoli,Icelord &others....v-am mai rugat,nu e prima data:

cind dati reply la un post si dati "quote"....NU MAI ATASATI POZA/ELE....textul e suficient.

si asa mere forumu naspa,daca mai puneti si pozele,se deschid paginile "la anu"....

multam.

 

 

Black.

Pozele citate se incarca odata cu cele "originale", in fapt e aceeasi poza afisata de doua sau mai multe ori, deci teoria asta cade. Nu-s de acord nici eu cu citarea mai ales a postului anterior sau a celor cu multe poze sau cele cu text kilometric sub care sa fie scris doar un banal "felicitari", "excelent", "tine-o tot asa". Dar asta e pe latura umana, nu tehnica. Mai bine spuneai ca arata urat in pagina... parerea mea :)

Forumul merge prost din cauza subdimensionarii serverului, a conexiunii, a numarului mare de accesari si a softului prea avansat pt un astfel de server

Editat de vis-a-vis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E cam "off topic" pentru ca e vorba despre casca de mers cu rolele a fetei mele, dar, mna...daca tot casca e, aia e! Si daca fi-mea o vrea pictata, iar n-am ce face! Pe spate vrea un... melc. How Sweet!

helmetuz2.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ceva vreme mi s-a pus pata pe o culoare si tot de atunci ma gandesc sa-mi vopsesc motocicleta , si acum problema este ca as vrea sa o fac asa cum trebuie dat fiind faptul ca motorul este destul de nou si neumblat in el ( doar cateva zgarieturi pe o parte de la cel care l-am cumparat ,a dat-o un pic pe jos) ,as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi despre niste persoane sau service-uri unde sa o vopsesc si sa iasa ca din fabrica d :bigstar: si daca s-ar putea sa fie si un mecanic bun ar fi extraordinar. Da poate sunt crizat sau stresat dar mi-ar parea rau sa-mi cada motorul pe mana unuia care nu stie sa tina la un lucru. Era sa uit vreau sa o vopsesc in doua culori, si nu e ceva foarte complicat asa ca poate nu ia si pielea de pe mine , sa fie un pret de bun simt

As fi recunoscator daca doriti sa ma ajutati , eu sunt din focsani . Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna

 

uita- te la lu lucrarile mele si decide daca aduci la mine sau la alta parte.momentan pot sa lucrez cu motorul tau.Dar te rog spune un raspuns prompt,pana luni.Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

nu vezi ,normal .....nici eu nu stiu cand se termina cu "reparatia" siteului.am chinuit sa postez poze si atat am reusit, dimineata.....hehe.Dar mai incerc

 

incerc din nou..dar nu merge...

Editat de zoliart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vezi ,normal .....nici eu nu stiu cand se termina cu "reparatia" siteului.am chinuit sa postez poze si atat am reusit, dimineata.....hehe.Dar mai incerc

 

incerc din nou..dar nu merge...

Editat de phoenix27
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos @Zoli! Cu hardcore-ul nimic nimic?

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...