Sari la conținut

Party


Vizitator Hairy Poker
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker

Cica pe autostrada soarelui (cred ca intr-o parcare ceva sau un spatiu de servicii nefolosit) ce s-au gandit oamenii sa faca!

 

Citez:

"Cand vezi placuta cu KM 139, poti sa te pregatesti sa tragi pe dreapta, la refugiu, ca am insirat acolo corturi, boxe si pompe cu Red Bull ca sa te incarcam cu energie pentru petrecerea de la noapte. Popasul nu dureaza mai mult de cinci minute, dar daca ai chef sa stai mai mult, esti invitatul nostru.

Ai mixuri de la Pagal (FWD Agency), Negru (FWD Agency), Optick (FWD Agency) si Jay Bliss (FWD Agency) pana la ora 7 seara. Si dup-aia, poti sa tragi tare pana la mare.

Red Bull iti da aaaripi!

 

PROGRAM:

 

JOI 1 MAI

h 10:00 - 12:30 - Negru (FWD Agency)

h 12:30 - 14:30 - Pagal (FWD Agency)

h 14:30 - 16:30 - Optick (FWD Agency)

h 16:30 - 19:00 - Jay Bliss (FWD Agency)"

 

 

Foarte tare manevra, mai ales ca e si in drum spre mare deci... laser...

 

Sursa acilea, adica nights.ro

 

 

 

 

PS Foarte misto zvon ce mi-a ajuns la urechi (in urma amanuntitelor cercetari care au durat cu intreruperi cca 48ore si fara intreruperi vreo 5-6 telefoane) si anume ca fiecare motorist se procopseste cu cate un redbull moca!

 

Concluzionam cu traditionalul laser frate!

 

Care mergeti? O punem de un grup ceva?

 

Iote si poza

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si faci o raisereala pana acolo doar pentru un taur roshiatic?

Iti dai seama ce kokalareala ... de la Audi si Mertzan in sus (fara numarrrrrrrrr) se strange?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut pe 1 mai pe la 9-10 la redbull party... abia instalau baietii niste mese tip bar pe acolo... am luat redbull moca, am beut, am plecat, nu se oprea lumea... nu erau manelari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a facut receptia la bude pina la urma sau tot in porumb lasi lichidele din tine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am oprit si noi la faimoasa petrecere.... nimic interesant. am facut un pipilica si am plecat mai departe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm ziceti voi ca red bull moka? din parti! ca noua nu au vrut sa ne dea! erau in schimb un sir de masini "jmekere" care faceau impresii pe acolo, asa ca... de inteles!

in schimb, mii de multumiri domnului maseur care-si facea reclama pe acolo si care mi-a indreptat spatele! asta da mokangeala! :banana:

i-am luat cartea de vizita :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

bre eu unul am plecat in directie opusa, deh cu treaba, asa ca n-am reusit sa ajung.

dar amicii mei care au fost mi-au spus ca a fost frumos acolea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am oprit si noi pe la 12-1 cred acolo si am gasit vreo 20 de motoare. Am baut red-bull am ascultat ceva muzica ne-am uitat unii la altii si apoi am plecat mai departe. Decat o parcare goala mai bine asa . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...